Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İSTANBUL-MALATYA vede bayram sonrası devam edecek olan seyahatimiz

Motovento
    REKLAM ALANI
    eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    yolunuz açık olsun resimler süper bende çok istiyorum malatyaya motosikletimle gidip gelmek ama bir türlü nasip olmadı
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı eroldayı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yolunuz açık olsun resimler süper bende çok istiyorum malatyaya motosikletimle gidip gelmek ama bir türlü nasip olmadı
    Oda olur hemşehirlim odaolur

---------- Post added at 23:44 ---------- Previous post was at 23:42 ----------

Buda planlanan vede büyük çoğunlukla uygulanan yol haritamız

http://maps.google.com/maps/ms?msid=...9787,21.555176

toplamda 3334 km yaklaşık bir haftada tamamlamış olcağız

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    özer abi takipteyim.... süper bir gezi oldu sizinkisi.... abi cumaya bekliyorum..inşallah kazasız belasız planlandığı gibi gelirsiniz....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı speedy2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar merhaba arkadaşlar

Yolculuğumuz planlandığı gibi 28 Ağustos 2011 saat 16:00 da Ankara istikiametine başladı.Gece 11 de Ankarada kalacağımız misafirheneye ulaştık(Geşey grede de yediğimiz soğuklar aklımızı başımızdan aldığından kaldığımız yerle ilgili resimler yok).Ancak daha sonraki gün kaldığımız Göremedeki "Göreme Camping"de sabaha karşı havalanan balonların sesi eşliğinde kalktık(Gece çok soğuktu gidecek arkadaşlar -20 derece tulumlarını eksik etmesinler ) Sonrasında ise Kayseri üzerinden Malatyaya varmış bulunduk.Gürün-Malatya arasında yediğimiz zift ve toz haricinde herşey güzeldi.Devamı bayramın 3. gününden sonra Adana üzerinden planlanan seyahatle ilgili resimleri yükleyeceğim.

https://picasaweb.google.com/1117270...eat=directlink
    Merhabalar @speedy2 şansa bakin Boluda karşılaştık yol üzeri geçişmiştik. CBF 150 ve beyaz GT250R ile bizde Trabzona gidiyorduk :D SAğ sağlim biz tamamladık yolçuluğumuzu 5 günde 3200 km yaptık uzun göle kadar gittik geri geldik sizinde yolcuğunuzu sorunsuz gitmiş gibi istanbulda görüşür bu sefer birer kahfe iceriz insallah :D yolunuz acık olsun.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Özer kardeşime beytül-mal dan tez elden bir kese altın verile..

Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Kazasız belasız istanbul a döndüm arkadaşlar,bir çılgınlık yapıp gece istanbula dönmek zorunda kalan kardeşim ve ailesine uydum ve tüm gece motor kullandım.Susurluğa kadar artçı oğlumla susurluktan sonra soğuk nedeni ile (12 derece) arabaya geçti oğlum daha bi rahatlayıp açtım gazı nonstop topçulara kadar geldik,sonrasımı sormayın trafiğe kalınca kaşıntılarım arttı yine.
    Toplam 745tl benzin sarfiyatı ile ortalama 20 krş civarı hesapladım bu yolculuğu tamamladık.
    Şimdi evde dinlenmekte ve gelecek gezi tekliflerini beklemekteyim.

Resimlerde milasta karşılaştığımız ilginç dizaynlı bisikletleri ile turistler bayağı ilgi çekici daha sonra sırası ile bafa ve izmirde zorla bulduğumuz kumrucu ve yolculuğun sonu istanbul trafiği.

https://picasaweb.google.com/1117270...eat=directlink

---------- Post added at 18:30 ---------- Previous post was at 18:26 ----------

Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar @speedy2 şansa bakin Boluda karşılaştık yol üzeri geçişmiştik. CBF 150 ve beyaz GT250R ile bizde Trabzona gidiyorduk :D SAğ sağlim biz tamamladık yolçuluğumuzu 5 günde 3200 km yaptık uzun göle kadar gittik geri geldik sizinde yolcuğunuzu sorunsuz gitmiş gibi istanbulda görüşür bu sefer birer kahfe iceriz insallah :D yolunuz acık olsun.
    Teşekkürler arkadaşım hafta sonları olabilir artık çalışma zamanı

---------- Post added at 18:32 ---------- Previous post was at 18:30 ----------

Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özer kardeşime beytül-mal dan tez elden bir kese altın verile..
    Allahım duy kulunun sesini

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ovv sipidi abe yardırmışın...maşallahın var...bizi gömersin valla hay sen çok yaşa emi...ama bu kareleri incelemek için bana biraz süre lazım...tam yatmak üzereydim...00 oldu saat...00.05 te yatsam uyku tutmuyor veya yarın arabada esniyorum...öyle egzantirik adamım işte...00.05 te yatarsam 01 e kadar uyku tutmuyor iyi mi...kazasız belasız gelmişsin ne mutlu sana ve oğluşuna...selam sevgiler...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ovv sipidi abe yardırmışın...maşallahın var...bizi gömersin valla hay sen çok yaşa emi...ama bu kareleri incelemek için bana biraz süre lazım...tam yatmak üzereydim...00 oldu saat...00.05 te yatsam uyku tutmuyor veya yarın arabada esniyorum...öyle egzantirik adamım işte...00.05 te yatarsam 01 e kadar uyku tutmuyor ,y, mi...kazasız belasız gelmişsin ne mutlu sana ve oğluşuna...selam sevgiler...
    Teşekkürler mete bende şimdi youtube denen merete video eklemeye çalışıyorum.

http://youtu.be/FTZfLQ2rNIM

en sonunda başardım galiba titreşim için kusura bakmayın artçım bu konuda çok prof. değildi

Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    BUda 2. video en sonunda yükledim.Yahu ne zormuş youtube video yüklemek

http://www.youtube.com/watch?v=xbkFQQ8Rt9c

iyi seyirler

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Vay motorcular vay...........................................alla h kaza bela vermesin millet....
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay motorcular vay...........................................alla h kaza bela vermesin millet....
    cümlemiz için amin duayen kardeşim.

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı speedy2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cümlemiz için amin duayen kardeşim.
    hürmetler abime....
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Özer kardeş gerçekleştirdiğin ,neredeyse yarım Türkiye turun için kucak dolusu tebrikler, kazasız belasız dönüp evine geldiğin için şükürler,bizlerle paylaştığın için teşekkürler olsun.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    imrenerek takip ettik harika bir gezi
    Biz harama meylederiz korkusuyla helalin onda dokuzunu terkederdik (Hz.Ömer)

doğru olsam ok gibi, yabana atarlar beni...eğri olsam yay gibi, elde tutarlar beni...

Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özer kardeş gerçekleştirdiğin ,neredeyse yarım Türkiye turun için kucak dolusu tebrikler, kazasız belasız dönüp evine geldiğin için şükürler,bizlerle paylaştığın için teşekkürler olsun.
    En kısa zamanda görüşmek üzere

---------- Post added at 11:00 ---------- Previous post was at 10:56 ----------

Alıntı mtrsz hyt=:( adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    imrenerek takip ettik harika bir gezi
    Değilmi?
    Teşekkür ederim,insanın takipçisi olması çok güzel bir duygu umarım sevdikleriniz sizin olur.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    çektiğiniz bazı manzara resimlerinde shadowu bir köşeye sıkıştırsaydınız daha güzel olurdu, sonra küser söylemedi demeyin
    harley is making love with davidson

Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çektiğiniz bazı manzara resimlerinde shadowu bir köşeye sıkıştırsaydınız daha güzel olurdu, sonra küser söylemedi demeyin
    Çoğu resimde var ancak benim motorum güzeldir tarzı şeyler yaşımla ilgili olsa gerek beni biraz bozuyor olmalıki hakkaten baktımda fazla resim yok.

Eh ne yaparsın bilinçaltı işte

nadrov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    Özer kardeş resimleri video ları izledim hepsi çok güzel insanın içi gidiyor inşallah yine gitmek kısmet olur

Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı nadrov adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özer kardeş resimleri video ları izledim hepsi çok güzel insanın içi gidiyor inşallah yine gitmek kısmet olur
    Ya sen shadow la ya ben cbf250 ile

olur olur

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)