Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Seferi Motorcular ( ama Yengen Vizeli Yine )

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    dostlar sagolsun hafta sonları uzun soluklu geziler bizim için bir gelenek halina geldi artık Emrello gibi devamlı güzel bir başlık bulmalı bence,fikirleri alırız
    gezi güzergahımız her ne kadar Murat kardeşimizin LCD ekranına düşsede ucu açık bir yol aslında
    şuraya rotayı çizdim diyor ama bir bakmışız rota ikiye katlanmış bu hafta sonuda aynen öyle oldu,yol uzadı uzadı dedik gitmedigimiz,görmedigimiz motor sürmedigimiz yol kalmasın bir başladık Bahçeşehirden hop Eskihisar arabalı vapur,Ordan Karamürsel (duy sesimi İrfan'ım aradım seni ama telefona cevap vermedin kaçırdın güzelim geziyi ) ordan yukarı tepelere dogru bir kaç deneme sonunda Aşıklar tepesi ve tepeleri aşarak İznik gölü,Orhangazi,dön dön İznik kenarından meşhur köylere isimleri ileride gelir ekleriz ve tekrardan Orhangazi,peşinden Yalova sahilde uzun bir dinlenme molası ve Arabalı vapurdan geldigimiz yere devam,eve geldigimde km sayacı yine almış başını gidiyor km 310 olmuş şimdilik resimleri yükleyeyim en güzeli
    güzel bir gündü Güzel Dostlar'la yine devamını ve diger Dostları bekleriz kalın saglıcakla,tekerimiz düz bassın

Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    güzel gezi olmuş tebrikler.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    güzel bir gezi olduğu yüzünüzden okunuyor... paylaşım için teşekkür ederim...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    tekerinize sağlık keyifli bir gezi olmuş
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    güzel bir gezi olmuş elinize sağlık
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Güzel bir gezi olmuş, tekeriize sağlık ;)
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

Motosikleti
    YAMAHA FZ 6 FAZER
    Tamer Abi, emeğine sağlık. Yalnız bir yorum yapmadan edemeyeceğim. Sinan Abî'ye chooper çok yakışmış.

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    ah Tamer abi ah , veriyorsunuz gazı veriyorsunuz aşıyı , sonra müdür n'oluyor lem diye geliyor inan papazı buluyoruz ,

yine harika gezmişsiniz.

bayram tatilinde yokmu şöyle çadırlı madırlı bir gezi sağlam bir kapanış yapalım... bayramda bana vize soran yokta
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Fanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 1050
    Tamercim, bu gezilerde biz sadece motor sürmenin keyfine varırken sen bi taraftanda sürekli bu anları belgeliyosun. Ne diyeyim ellerine sağlık ve hakkını da helal et. Bu arada gezinin en akılda kalan yemek bölümü fotoları için sanırım iftar sofrasını bekliyosun. Bence şimdiden koy resimleri nede olsa gezi başlığındaki gibi seferiydik.Arkadaşlar anlayışla karşılıyacaklardır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:14 ----------

Alıntı divermc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamer Abi, emeğine sağlık. Yalnız bir yorum yapmadan edemeyeceğim. Sinan Abî'ye chooper çok yakışmış.
    Sexi göbeğimin yakışmıyacağı motor yok bin şükür Ancak dar ve keskin virajlı köy yollarında tarlalara çıkıp yatmayı çok seviyo chopperlar malum; tırsıyorum o yüzden
    SEVGİ EYLEM GEREKTİRİR…

nere.f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    oda olur inşallah :D
    Vayy güzel olmuş gez abi sen bensiz
    Kule kalkışma kızlar inişime hasta!!

151rsfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    güzel gezi olmuş paylaşım için teşekkürler.
    16 BH 631

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Bu arada unutmadan söyleyeyim harbiden "Yengen Vize"li bir geziydi... Geziye başlarken Tamer abiyle Sinan abi bana vizemi sormuşlardı.
    Alın size vize

Tamer abi bu fotoları çekmek, uğraşıp burada bizlerle paylaşmak için harcadığın emek ve zaman için ayrıca teşekkürü bir borç bilirim
    Eline sağlık. Sinan abiyle Murat'ıda unutmayayım

Uploaded with ImageShack.us

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Plakalarınızı kaydettim,trafik şube müdürü arkadasıma verdim.Bir daha Yalova'ya habersiz geldiğinizde ceza yazacaklar söylemedi demeyin.

Paylaşım için teşekkürler...
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Tamer usta iyi eğlenmişsiniz fotolar güzergah harika muhabbetiniz daim tekeriniz düz bassın
    Yolver gitsin .

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı divermc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bencede öyle Murat Göbecik rahat ediyor Cruiser motorda,ama hayla Alman yapmış diyor ne diyelim

---------- Post added at 19:50 ---------- Previous post was at 19:47 ----------

Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah Tamer abi ah , veriyorsunuz gazı veriyorsunuz aşıyı , sonra müdür n'oluyor lem diye geliyor inan papazı buluyoruz ,

yine harika gezmişsiniz.

bayram tatilinde yokmu şöyle çadırlı madırlı bir gezi sağlam bir kapanış yapalım... bayramda bana vize soran yokta
    yok be Oguz ara sıra kaçıyoruz arkadaşlarla işte,ama dönüş yolunu nedense zor buluyoruz,bayramda ben nöbetteyim ama kaçarız günlük belki bir yerlere
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    güzel gezi olmuş yine...imrendim...
    ama sarı olan bmw nin modelini ilk kez görüyorum..galatasaraylı olanları biliyordumda...(GS)
    fenerbahçeli (FB yazılı )ve bunun yazında başka hiç bir yazısı olmayan bmw yi ilk kez gördüm...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı Fanatik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamercim, bu gezilerde biz sadece motor sürmenin keyfine varırken sen bi taraftanda sürekli bu anları belgeliyosun. Ne diyeyim ellerine sağlık ve hakkını da helal et. Bu arada gezinin en akılda kalan yemek bölümü fotoları için sanırım iftar sofrasını bekliyosun. Bence şimdiden koy resimleri nede olsa gezi başlığındaki gibi seferiydik.Arkadaşlar anlayışla karşılıyacaklardır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:14 ----------

Sexi göbeğimin yakışmıyacağı motor yok bin şükür Ancak dar ve keskin virajlı köy yollarında tarlalara çıkıp yatmayı çok seviyo chopperlar malum; tırsıyorum o yüzden
    abi bu foto işini daha iyi yapmalı,olmadı bi tanr arkaya hafif kilosu az artçımı alsam uzun saçlı gezilerin seferi kısmı birazdan paket serviz geliyor dedim sayfa zorlanmasın

sana bir cruıser gider babalarından

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    usta güzel gezı olmuş emeğinize sağlık rotayı değiştırın artık bırazda tarkya yada ege yapın usta

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)