Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hollanda'dan Almanya, İtalya- Venedik- Yunanistan-Selanik ve TÜRKİYE

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Güzel bir gezi, güzel bir fotoğraflama ve anlatım.

Tebrikler, teşekkürler.
    Gönül ne gezi ister, ne dernek şahane;

Gönül iki kalıcı dost ister, motosiklet bahane.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sinka251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    çok güzel gezi inşallaha bende bir gün giderim oralara

Motosikleti
    harley davidson 1200xl
    bileginize yureginize saglik...
    insallah bizde 2012 agustosda kayinbiraderimle frankfurtdan yola cikmayi planliyoruz, (avusturya, macaristan, sirbistan, bulgaristan) hedef selcuk izmir...
    daha once bu yolu tepmis biri olarak sizce gunde 1000km hayalmi?

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Tebrikler.
    Sonunda dileğinizi yerine getirmenin mutluluğunu yaşamışsınız.
    Güzel gezi olmuş. Ellerinize sağlık.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

NecatMurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT 250 2016
    Gerçekten çok keyifle okudum ve de resimlere baktım, uzun bir yolculuk ama çok keyifli olduğu açık, kazasız belasız kilometreler diliyorum ve de daha çok yurtdışından gelen Türk motosikletli kardeş görmeyi ümid ediyorum, hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz saygılar..

Motosikleti
    R6
    Merhaba,

Çok keyifli bir yolculuk yapmış olduğunuz yüzlerinizden de belli oluyor. Bende keyifle okudum. Ellerinize sağlık.

Gerçekleştirmeyi düşündüğümüz Adriyatik kıyıları gezimiz için birkaç soru soracaktım sizin için sıkıntı olmazsa.

Venedik içerisinde motosikletle gezebilmek mümkün mü? Araba giremiyor onu biliyorum fakat aynı kural motosikletler için de geçerli mi? Eğer öyle ise motorları nereye bıraktınız? Hırsızlık konusunda hiç uyarı aldınız mı? Gemide motorları bağlamak için kayış temin ediyorlar mı yoksa siz yanınızda getirdiklerinizle mi bağladınız?

Yunanistan Limanı'na ulaştık demişsiniz. İgoumenitsa limanına mı demirledi gemi? Benim rotamda Korfu'ya geçmek vardı aslında ama daha uygun olacaksa İgoumenitsa'ya göre yapabilirim ayarlamayı.

Yunanistan'da otoyollarda polise rastladınız mı? Hız sınırları konusunda hassas davranıyorlar mı? Bir de sanırım siz Kavala'yı pas geçtiniz?

Çok mu soru sordum ne
    [COLOR="Blue"][B]"Ey yaşam, senin bunca değerli oluşun ölüm sayesindedir."

Lucius Annaeus Seneca [/B][/COLOR]

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Soruyu bana sormamıştınız ama Venediğin girişinde çok katlı kapalı bir otopark var. Çok cüzi olmayan bir miktar ile oraya güvenle bırakabilirsiniz. Venediğin içerisinde yasak olması lazım çünkü hiç görmedim.

djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    bir katkıda benden olsun. Yunanistan'da hız konusunda bir sıkıntı yok,harika yolları var Balkanlar üzerinden gelince o yollara girdiğinizde aracınız size duacı oluyor tabi krizden sonra ekmek kapısı yapmadılarsa
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

Motosikleti
    Uzun bir süre olmayacak...
    sırf bu yüzden satacam şu racingi alacam şöyle büyük bi touring makine, basıp gidecem buralardan... tekerinize sağlık dostlar...
    Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    oraları gep merak ediyorum (italya-yunanistan-bulgaristan) güzel gezi olmuş bize de nasip olur İnşallah
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gezi çok güzel ama motorlarda güzel resimleri bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    izmir'e geldiğinde yaptığımız çadır kampının fotoları nerde

Motosikleti
    cbf150+xl1000varadero
    tek kelime, çokiyiydibugezinizyahu

Motosikleti
    R6
    Alıntı Arda_Karaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soruyu bana sormamıştınız ama Venediğin girişinde çok katlı kapalı bir otopark var. Çok cüzi olmayan bir miktar ile oraya güvenle bırakabilirsiniz. Venediğin içerisinde yasak olması lazım çünkü hiç görmedim.
    Teşekkür ederim ilgilenip cevap verdiğiniz için. Kime sorulduğu değil mesele, bilgi alabilmek Venedik'in girişinde olması da hoş oldu aslında. Çünkü bir günümüzü mutlaka ama mutlaka 70 km ilerideki Vicenza'da geçirmek en büyük hayallerimizden biri. Gidiş gelişlerde şehrin girişinde bırakırız motorları. Gerçi otel faktörü de önemli sanırım ama İtalya'da otoparkların çok pahalı olduğunu duymuştum, bu otelin otoparkı olsa bile.

Alıntı djan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir katkıda benden olsun. Yunanistan'da hız konusunda bir sıkıntı yok,harika yolları var Balkanlar üzerinden gelince o yollara girdiğinizde aracınız size duacı oluyor tabi krizden sonra ekmek kapısı yapmadılarsa
    Çantaların sağlam olduğundan emin olduktan sonra çok güzel gazlayacağız yani, yaşasınnnnn
    Teşekkürler..
    [COLOR="Blue"][B]"Ey yaşam, senin bunca değerli oluşun ölüm sayesindedir."

Lucius Annaeus Seneca [/B][/COLOR]

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı Seda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim ilgilenip cevap verdiğiniz için. Kime sorulduğu değil mesele, bilgi alabilmek Venedik'in girişinde olması da hoş oldu aslında. Çünkü bir günümüzü mutlaka ama mutlaka 70 km ilerideki Vicenza'da geçirmek en büyük hayallerimizden biri. Gidiş gelişlerde şehrin girişinde bırakırız motorları. Gerçi otel faktörü de önemli sanırım ama İtalya'da otoparkların çok pahalı olduğunu duymuştum, bu otelin otoparkı olsa bile.
    Şehir merkezine çok girmediniz sürece park ücretleri çok değil ama bir tek Venedik çıkışı otoban biraz pahalı gelebilir Brescia-Venedik arası tam hatırlayamıyorum ama 40 avrocuktu . Diğer otobanlar çok pahalı değil. Venediğe bir tek turistler gider diye düşünülerek fiyatı yüksek tutulmuş sanırım. Turistin kaderidir kazık yemek

sinka251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    çok güzel gezi yapmışınız çok eylenmişinizdir

güzel gezi olmuş tebrikler
    birşey dikkatimi çekti ve sormadan edemedim. yola ilk çıktığınız hollanda ve daha sonraki avusturya fotoraflarında motorlarınızın ön kısmındaki küçük türk bayraklarının daha sonraki yunanistan ve türkiye fotoraflarında olmadığını gördüm. tabii yanılmıyorsam. türk bayraklarını sökmeyi neyin gerektirdiğini merak ettim açıkçası

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)