Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

06 Ağustos Ist - Ağva gezi fotoğrafları

Motovento
    REKLAM ALANI
    overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Arkadaşlar selam.

Cumartesi günü işten çıktıktan sonra yaptığım Ağva gezisinden birkaç fotoğraf paylaşmak istedim. Ağva'ya dağ yolundan gidip sahil yolundan geri döndüm. Aslında Kerpe - Kefken yapıp İzmit'e inerek İstanbul'a geri dönmeyi planlıyordum fakat bir önceki gece 03:00'e kadar turladığım için turu kısa tuttum.

Fotoğrafları çekerken telefonun pilide bitti, beni en çok üzen şeyde bu oldu

Ağva dağ yolu üzerinde gözleme yemek için durduğum bir yer

Burası genelde kalabalık olan bir mekandır, ilk kez bu kadar tenha gördüm.

Bu mekanda gözleme yedikten sonra gecenin yorgunluğu üzerime iyice çöküyor ve yolu kısa kesip Ağva merkezden geri dönmeye karar veriyorum. Dönüş yolunda her zamanki gibi yine bir yol çalışmasına denk geliyorum. Yol çalışması sayesinde durduğum tepeden manzarayı izlerken aşağıda bir koy farkediyorum, bir kaç fotoğraf çektikten sonra oraya doğru yol alıyorum.

Aşağıdaki fotoğrafta sol tarafta evlerin yanında bahsettiğim koy azda olsa görülüyor. Birazdan koyun yakın çekilmiş fotoğraflarını görebileceksiniz

Sahile gelmeden hemen önce buraya inen yol bozuktu. Bir çok enduro kullanıcısının bile motorunu sokarken tereddüt edeceği dik bir yokuştan mıcır ve keskin taşlardan oluşan bir yoldan aşağı inerek buraya geldim. Doğrusu motoru devirmekten korktum ama EMOK'taki çamur macerasından sonra ne kadar kötü olabilirki diyerek yavaş yavaş aşağı indim

Deniz kenarına geldikten sonra karşılaştığım manzarayla çok üzüldüm. Kamp yapılıp denize girilebilecek kuytu, tenha ve harika bir mekan ancak önceden gelen herkes çöplerini burda bırakmış ve her yer pislik içinde

Bu son kareyi çektikten sonra telefonun pili bitiyor ve dönüşteki güzel manzaraların fotoğrafını çekemeden sadece izleyerek eve dönüyorum
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bulut sende benim gibisin.. kafan nereye eserse oraya gidiyorsun.... bende hyosung u köyde pancar tarlasına sokup keçesini patlatmıştım..... güzel bir kafa dağıtma günü olmuş bence.... en son koy un yerini merak ettim..birgün birlikte gidelim...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Ramço anlaşılan ikimizde amaca uygun motor kullanmıyoruz Yoş YBR her yola gelebiliyor ama ben ninja'yı fazla zorluyorum sanırım

Sen askere gitmeden bir haftasonu buluşalım burda denize 0 mangal yaparız
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramço anlaşılan ikimizde amaca uygun motor kullanmıyoruz Yoş YBR her yola gelebiliyor ama ben ninja'yı fazla zorluyorum sanırım

Sen askere gitmeden bir haftasonu buluşalım burda denize 0 mangal yaparız
    bana uyar... hatta süper olur....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Bura nereymiş ya biz gittik Ağaya nefret ettik geri donduk kamp yapacak bir yer bulmadık her yer kacık her yer insan :(
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çok güzel bi kıyı ama şu çöplerde olmasa :(
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Bulut haftaya cumartesi uygunsan müsait diğer arkadaşlarla gezebiliriz ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Güzel bir gezi olmuş üstat. Paylaşım için teşekkürler

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Abi güzel gezi olmuş
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Fotolar güzel.. Ninja ile o yollara iyi girmişsin..
    Toprak yolda çok dikkatli ol. Tekerin düz bassın..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)