Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

100'lük mondial ile malatya'dan ankara'ya iki kişi gidiyoruz (gittik ve geldik)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial mg 125
    amauri nin yanında ki kişi bendim arkadaşlar. çok özlüyorum o günleri. kış bitse de tekrar yollara düşebilsek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

benim bi arkadaşımda 100lük mondial'le 2kişi izmire gidip geldiler hemde motor 38000km deydi galiba
    100lükle biyere gidilmez diyenler...isteyince oluyormuş...tebrik ederim...

39nn600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    güzel gezi olmuş

Motosikleti
    kymco ck 125
    100'lük mondial ile malatya'dan ankara'ya iki kişi gidiyoruz (gittik ve geldik)

eski linkler ölmüş fotoğraflar kaybolmuş bunun üstüne bi kısmını yeniden yüklüyorum

evet arkadaşlar merhaba. elimizde bir adet mondial cup ve 2 adet gönüllü insan vardı. tam olarak kaç km yapacağımızı bilmiyorduk ama ankara git gel haritada 1220 km görünüyordu. biz ekstra gezmelerle beraber 1462 km yaptık. titreşimden öldük geberdik resmen. yol boyunca 3 adet civatamız kendiliğinden düşmüş. arkadaşımı 2 kez arı soktu. (bedevi) bikaç kez gözlerimize böcek girdi ancak seyahat güzeldi. çünkü arkadaşımla iyi anlaşıyoruz ve 2 tekerlerin hepsini çok seviyoruz. (scooter dahil. kimileri scooterları motordan saymıyo da) çok fotoğraf çekme imkanı bulamadık. makinemizin şarjı az olduğu için idareli kullandık. malatya'dan darende'ye bazı kısımlarda yol çalışmaları sebebiyle dünyanın tozunu yuttuk (bronşlarımız doldu) ve çok yavaş gittik. (ona rağmen oldukça taşlı ve tümsek bir bölüme karanlıkta farketmeden aniden girdik ve sağa yataakken tbagin ustalığı sayesinde yırttık.

makinemiz pek iyi çekemedi ama kimin umrunda. yapmak istediğimiz en önemli şey yoluhissetmek, motorun ninni gibi gelen sesiyle daha ileri daha ileri sürmek.
    ah gürün vah gürün. dondurdun bizi. gürüne giderken sol taraftaki benzinlikte durduk. ordaki abi çok da sıkı olmayan kıyafetlerimize bakarak siz baya üşüyeceksiniz dedi. biz o kadar tahmin etmedik ama sonrasında 1900'lü rakımlara çıkınca (mazıkıran) soğuktan gözlerde yaş ve deli gibi titremelerle beraber devam ettik yola. soğuk bizi müthiş zorladı. zaten pınarbaşına geldiğimizde artık bitmiştik. benzin almak için durduğumuzda ordan bi elemana yav bu kayseri ne soğuk böyle dedim ve ne zaman ısınacak burası, sonraki saatlerde ısınır mı gibi bi soru sordum, kayseriye yaz pek gelmez dedi. böyle demesi bizi pınarbaşındaki çınar hotel var, orada o gecelik konaklamamıza aracı oldu. çınar hoteli beğenmedim ama kişi başı 15 liralık fiyatına göre idare eder tabi
    http://g1203.hizliresim.com/v/h/3kf8u.jpg

buraya birkaç otel fotoğrafı gelecek. kayseri'yi ne ben ne de arkadaşım beğenmedik. kırşehir'i çok sempatik buldum. kırıkkale'de öyle.

bu motosiklet mondial'in yüz akı.

2 gün nerdeyse aralıksız gittik geldik ve tek bir sorun dahi çıkarmadı. yokuşlarda şişer napıcaz dedik ama nerdeyse hiç şişmedi. hele pınarbaşında (soğuktan da ötürü) uçuyordu resmen

kayseri'ye henüz girmişiz. biraz gittik ve benzin bitti. yedek benzini depoya doldururken ve biraz dinlenirken.

ve nihaayet kırşehir il sınırındayız. hava da sıcak. kemiklerimiz ısınmış, keyif alarak sürüyoruz. üşümemek süper

ankara

neticede ankara'ya vardık ama dediğim gibi beğenmedik. bazı fotoğraflar var sonra eklenecek.

giderken hızlı gittik pek durmadık ama dönerken daha tadını çıkararak geldik. kırşehir'de bir gece konakladık.

kırıkkale. 700 rakımlı sıcak il. ordan akşam geçerken bile üşümemiştik.

kırşehir'de kaldığımız otel. gece 3 gibi vardık. (dönüşten bahsediyorum) 2 kişi 25'erden 50 lira verdik. eski bir otel. 50 lira etmezdi ama pek seçeneğimiz yoktu

otelin önü. dinlenmişiz. keyfimiz yerinde. iyi bir kahvaltı yapıp uçacağız malatya'ya.

kırşehirde bi lokantadayız. masada böyle bir kağıt var. cam levhanın altında. arkadaşlarımızı mükemmel olmasalar bile kabul etmeliyiz çünkü kimse mükemmel değildir anlamında bir yazı. yazıyı yazan "teknosacı" diye imza atmış.

biz yemek yerken kırşehir'dew müthiş bir yağmur bastırdı. bu çıkışımızı 1,5 saat geciktirdi. biz de cacabey camisini inceledik, kapalıçarşılarını gezdik. o fotoğraflar kısa zaman sonra gelicek. devamı var, şimdilik bu kadar

eren1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600
    Tam fotoğrafları editleyin diyecektim siz yapmışsınız.
    Elinize sağlık.
    undefined

Rocknrolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K100 rt Mondia Drift
    Arslan parçaları, helal
    Ben jack'in kalın bağırsağıyım..

Motosikleti
    kymco ck 125
    sağolun çok teşekkürler

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    güzel gezi zevkli olmuştur :d kırıkkaleyi sempatik buldunuz demek benim memleket
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    V maskesi süper öldüm gülmekten ya

körfezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondiak ukt 125
    HELAL OLSUN CESARETİNİZE...
    BEN YENİ ALDIGIM İKİNCİ EL CUP MOTORU UZUN YOL HAYATTTA YAPMAZ DİYENLER YÜZÜNDEN SATTIM
    BU YAZ YARDIRACAM İNŞALLAH KAFAMIN ESTİGİ YERE

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    bu arkadaşlardan biriyle geçen hafta tanıştım. şu an yeni motosiklet bakıyor. yazın beraber gezi planlarımız var.

Kardeşim 1400 küsür kmye kaç litre benzin harcadın ben de memlekete gitmek istiyorum 320 km kaç kere fullemem lazım yardım ederseniz sevinirim.

quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Tebrikler.. Süper cesaret
    Kim olduğumu biliyormusun ? O zaman sus dalgana bak !

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler