Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

YENGEN Vizeli Çanakkale Gelibolu Turu

Motovento
    REKLAM ALANI

Çok güzel ve anlamlı bir gezi olmuş.. Birçok kez gitmeme rağmen,

sanki ilk kez görüyormuş gibi heyecanla ve duygu yüklü olarak

izledim gezinizi.. Paylaşım için teşekkür.
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı Şeyh Şamil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel ve anlamlı bir gezi olmuş.. Birçok kez gitmeme rağmen,

sanki ilk kez görüyormuş gibi heyecanla ve duygu yüklü olarak

izledim gezinizi.. Paylaşım için teşekkür.
    yorumlar için Teşekkürler
    benim bu 3'üncü oldu her seferi bir başka güzel ,tabi dostlarla yolculuk bir ayrı oluyor.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    bişeyler yazmak istiyorum...

toparlayamıyorum,yazamıyorum.....

insan bazen konuşmakta güçlük çeker ya,bir kelime etse gözyaşları onu mutlaka engeller ya...

işte benzer şekilde ellerim bile kilitlendi..kelimeleri bulmakta toparlamakta zorlanıyorum...

Rabbim tüm şehitlerimize rahmet etsin,tümünden razı olsun,tümünün mekanı cennet olsun inşallah....

onların torunları olmaktan mutluyum,gururluyum...

bu geziyi yapan arkadaşlara da teşekkür ederim..sizlerden de Allah razı olsun...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Arkadaşlar, tekerinize sağlık, çok güzel ve anlamlı bir gezi olmuş.Kazasız sorunsuz sürüşler...
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bişeyler yazmak istiyorum...

toparlayamıyorum,yazamıyorum.....

insan bazen konuşmakta güçlük çeker ya,bir kelime etse gözyaşları onu mutlaka engeller ya...

işte benzer şekilde ellerim bile kilitlendi..kelimeleri bulmakta toparlamakta zorlanıyorum...

Rabbim tüm şehitlerimize rahmet etsin,tümünden razı olsun,tümünün mekanı cennet olsun inşallah....

onların torunları olmaktan mutluyum,gururluyum...

bu geziyi yapan arkadaşlara da teşekkür ederim..sizlerden de Allah razı olsun...
    oraları görmek,azda olsa hangi şartlarda savaştıklarını resimler'den kestirmek insanı çok duygulandırıyor.
    düşman güçlerinin botları varken bizim büyüklerimizin ayaklarında incecik çarık varmış ve O üçgen şeklindeki yıldız denilen savaş aleti büyüklerimizin ayaklarına saplanıyormuş.savaşta en büyük acıyı O savaş aleti vermiş
    çok zor alınmış bu memleket çok zor ama kıymetini bilmeyip elin Gavur'una ayk uyduruyoruz (bazı kesimler ) acaba büyüklerimize nasıl hesap verecekler ahiret'te .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:19 ----------

Alıntı Ömercik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, tekerinize sağlık, çok güzel ve anlamlı bir gezi olmuş.Kazasız sorunsuz sürüşler...
    Teşekkürler,
    güzel yerler en az bir kere görmeli
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    geçen sene kanuni enduroyla gitmiştim tekrar oaralara gittik sayenizde şehitlikten etkilenmemek elde değil oralarda kendine yer arıyorsun elinize emeğinize sağlık
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı eroldayı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen sene kanuni enduroyla gitmiştim tekrar oaralara gittik sayenizde şehitlikten etkilenmemek elde değil oralarda kendine yer arıyorsun elinize emeğinize sağlık
    yorumlar için Teşekkürler
    gidip görülmesi gereken anlamlı, önemi büyük yerlerden biri bence

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ayakkabıları görünce içim burkuldu:( şimdi o dedelerin torunları ayakkabı beğenmiyor illa markalısı olacak diyor.

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı kalidor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayakkabıları görünce içim burkuldu:( şimdi o dedelerin torunları ayakkabı beğenmiyor illa markalısı olacak diyor.
    eskiden okullarda bize ezberletirdi ögretmenler ''yerli malı yurdun malı,herkes onu kullanmalı '' diye ama kaliteli bulsak'ta yerli malı kullansak,hep yabancı menşei ürünler satılmakta,yerli üretim pek nadir

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)