Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motokurt ve Kabataşlının Seyehati-5

Motovento
    REKLAM ALANI
    Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    KÖYCEGİZ BELEDİYE BAŞKANI SALİH ERBAY İLE ÇEKİLEN RESİMLER

Aslında Köycegiz doğal güzelliği, İztuzu, Sarıgerme Ekinci Koyları ve virajlı asfalt yolları ile motorcular için keşfedilmemiş bir cennet, ayrıca çadır kurmak için şehir içinde göl kenarında belediyeye ait halka açık her ihityaca cevap verebilen kamp yeride ayrı bir artısıdır.
    Kampın hemen önünden geçen Kordon boyunda Köyceğiz Belediye Başkanı Salih Erbayla çekildiğimiz fotoğraflarda da görüldüğü gibi başkan tüm kordonu dekoratif mermerlerle kaplatmıştır ve bir kısmınıda çok özel bir malzemeyle kaplayarak (tartan psit) koşu yolu yaptırmıştır. Eski halini bildiğimiz bu kordon Köyceğiz güzelliğine bir güzellik daha katmıstır, ayrıca Başkan yine ski halini bildiğimiz Sultaniye Kaplıcalarınıda Sit alanı içerisinde olduğu için pek fazla restorasyon yapamadığı halde kabul edilebilir derecede bir güzellik kattığı için kendisine ayrıca teşekkür ederiz.

KÖYCEĞİZ DÖNÜŞÜ KUŞADASI FESTİVALE KATILAN ARKDAŞLARLA BULUŞARAK İZMİRE DÖNÜŞ

BİTTİ..............
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Vayy vayy vayyy resimler harika çıkmış.Ya motora binmemiş halim gul yabani gibi de; motora binerken yaptığım hazırlıklar sanki uzay asronotu gibi olmuşum valla kendimden korktum

Son resimlere doğru o yeşil reflektör yelekli uzaylıda kimmiş bakemm

Eeee nede olsa biz MT-İzmir li olarak her zaman gençlere örnek olmalıyız.Maksimum güvenlik güvenli sürüş demek.

Gezi bir harika olmuş en kısa zamanda bu yolu üçlemeliyiz
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Alıntı Amca35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vayy vayy vayyy resimler harika çıkmış.Ya motora binmemiş halim gul yabani gibi de; motora binerken yaptığım hazırlıklar sanki uzay asronotu gibi olmuşum valla kendimden korktum

Son resimlere doğru o yeşil reflektör yelekli uzaylıda kimmiş bakemm

Eeee nede olsa biz MT-İzmir li olarak her zaman gençlere örnek olmalıyız.Maksimum güvenlik güvenli sürüş demek.

Gezi bir harika olmuş en kısa zamanda bu yolu üçlemeliyiz
    Amca Allah iyiliğini versin,yüreğimizi ağzımıza getirdin valla,bir ara seni trafik polisi zannettim "ahaaa şimdi mıçtık" dedim

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    çok güzel bir gezi olmuş

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    güzel gezi olmuş elinize kameranıza sağlık arkadaşlar.
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

ünaltürkyazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SH 300i
    Nice kilometrelere diyelim ...
    İHANET arkadaşlık zincirini karartır, fakat VEFA onu her zamankinden daha parlak yapar.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    güzel bir gezi olmuş........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    5 gezi de mükemmeldi.çok keyif aldığınız belli.paylaşım için teşekkürler.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    sizlerle tanışamadan izmir'den ayrılmak kötü oldu.emeğinize,kocaman yüreğinize ve motorlarınıza sağlık abilerim..allah tekerlere taş dokundurmasın..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    İnşallah ya biz antalyaya geldiğimizde ya sen izmire geldiğinde tanışırız. Sevgili genç kardeşim herşey gölünce olsun
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    gez gez bitmedi maaşallah nazar olacaksınız gençler 41 kere maaşallah
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

isg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan xplore 200 CROS
    güzel gezi olmuş emeği geçenlere teşekkürler.
    DÖRT TEKER BEDENİMİ İKİ TEKER RUHUMU TAŞIR...!!!

Motosikleti
    igs teşekkürler
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

SARP AY52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC700X
    Uzun bir zaman yazları Köyceğizde geçirdiğimden dolayı bölgeyi iyi bilirim. Köyceğiz çevresinde de motorsiklet ile gezilebilecek çok yer var. Ağla yaylası, yuvarlak çay, rafting alanı olan tarihi akköprü yolu muhteşem. Sultaniye-Ekincik zaten tartışmasız bir motorsiklet yolu. Köyceğiz-Dalyan-İztuzu arası yoluda çok eğlenceli. Köyceğiz-Marmaris-Datça-çiftlik koyu yolu doğa harikası. Salih başkanı yakınen tanırım çok iyi ve çok yardımsever biridir ve köyceğiz için güzel turizm projeleri üretmiştir.. Köyceğiz her türlü projeye ve toplantı merkezine açık ve uygun bir yer. Uluslararası hentbol turnuvasından tutunda, briç turnuvaları, mesire izci kamplarına kadar çok etkinlik mevcut. Yelken klubüde var. Sizlerin fotoğraflarını görünce motora atlayıp gitmek geldi içimden. Çok güzel bir tur yapmışsınız, elinize sağlık.

Motosikleti
    Sevgili sarp saydığın yerlerden anladığım kadarıyla oraları gerçekten iyi biliyorsun Salih başkanla 25 sene öncesine dayanan bir arkadaşlığımız vardır diğer resimleri izliyebildin mi bilemiyorum belediyeye ait olan o dediğin mokamta çatır kurduk gezip gezip akşamları kampa geliyorduk çok nefis bir gezi olmuştu diğer resimleri görmek için Google la motokurt yaz tıkla motokurt 1. 2.3 .4 5 satır satır göreceksin tıla tıkla bak izmirde ikamet ediyorsun . Tanışalım bazen kısa bazen uzun tur yapıyoruz Kabataşlıyla beraber istersen katılırsın TLF: 0555 669 04 04 hoşçakal herşey gönlünce olsun...
    Alıntı SARP AY52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun bir zaman yazları Köyceğizde geçirdiğimden dolayı bölgeyi iyi bilirim. Köyceğiz çevresinde de motorsiklet ile gezilebilecek çok yer var. Ağla yaylası, yuvarlak çay, rafting alanı olan tarihi akköprü yolu muhteşem. Sultaniye-Ekincik zaten tartışmasız bir motorsiklet yolu. Köyceğiz-Dalyan-İztuzu arası yoluda çok eğlenceli. Köyceğiz-Marmaris-Datça-çiftlik koyu yolu doğa harikası. Salih başkanı yakınen tanırım çok iyi ve çok yardımsever biridir ve köyceğiz için güzel turizm projeleri üretmiştir.. Köyceğiz her türlü projeye ve toplantı merkezine açık ve uygun bir yer. Uluslararası hentbol turnuvasından tutunda, briç turnuvaları, mesire izci kamplarına kadar çok etkinlik mevcut. Yelken klubüde var. Sizlerin fotoğraflarını görünce motora atlayıp gitmek geldi içimden. Çok güzel bir tur yapmışsınız, elinize sağlık.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    Her yönüyle mükemmel! Teşekkürler paylaşım için

Motosikleti
    Biz teşekkür ederiz
    Alıntı ekremz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her yönüyle mükemmel! Teşekkürler paylaşım için

hakan_es - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FORZA 250
    yine yeniden güzel geziler çıkıyor erhan abi sürekli okuyoruz ellerinize sağlık fotolarda çok iyii

Motosikleti
    Sevgili hakan-es Siz beni takip ettikçe sizden aldığım şevkle , vede ömrüm oldukça turlara çıkmaya devam edeceğim . Herşey gönlünce olsun hoşçakal

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)