Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

iki tekavütün bodrum-datça-köyceğiz gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Haziran başında İzmirdem yola çıktık,kuşadası festivali öncesi kamp yerine uğradıktan sonra Bodruma devam ettik,o akşam orada kaldık.

Bafa gölünde kahvaltı molası

o gece Bodrumdaydık

Ertesi günü sabah uyandığımızda Bodrum-Datça feribotunun kalkmasına yarım saat kamıştı,neyse ki beş dakika kala feribotu yakaladık,karşıya geçiş ücreti sürücü dahil 65 tl.

kabataşlı ve motokurt

ve Datçadayız.

Datçada ikiteker sevdalısı bir arkadaş tarafından misafir ediliyoruz.O gün öğleye kadar datçada kaldıktan sonra çok keyifli bir sürüşle akşama Marmarise vardık

Ve Köyceğizdeyiz,fotoğraftaki diğer kişi Köyceğiz Belediye Başkanı,meğer o da motosiklet tutkunuymuş.

Şimdilik resimler bu kadar devamı gelecek herkese saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    Keşke hertekavüdlü sizin kadar şanslı olsa
    tekeriniz düz bassın..
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    plakalarınız baya uyumlu

Motosikleti
    Honda TA
    Alıntı stubborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke hertekavüdlü sizin kadar şanslı olsa
    tekeriniz düz bassın..
    Teşekkür ederim.İki tekavüt birbirimizi bulduk elimizden geldiği kadar gezmeye çalışıyoruz

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Güzel gezi olmuş

cbr250'nin yüklü hali ile sürüş izlenimlerinizi paylaşabilir misiniz?

yakıt tüketimi, performansı, titreşim var mı (ayaklarda), çantalarla birlikte rüzgarda sürüş nasıl etkileniyor, ön camdan gelen rüzgar sürücüyü rahatsız ediyor mu? Hız yaptınız mı bilmiyorum ama 130km gibi bir hızı bu yükle her koşulda koruyabiliyor mu?

Cbr ile uzun yola çıkan birini yakalamışken aklımdaki herşeyi sormak istedim
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

huseyin45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250R
    cbr 250 için aynı sorular benim içinde geçerli

Motosikleti
    Honda TA
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş

cbr250'nin yüklü hali ile sürüş izlenimlerinizi paylaşabilir misiniz?

yakıt tüketimi, performansı, titreşim var mı (ayaklarda), çantalarla birlikte rüzgarda sürüş nasıl etkileniyor, ön camdan gelen rüzgar sürücüyü rahatsız ediyor mu? Hız yaptınız mı bilmiyorum ama 130km gibi bir hızı bu yükle her koşulda koruyabiliyor mu?

Cbr ile uzun yola çıkan birini yakalamışken aklımdaki herşeyi sormak istedim
    Motokurt motorunu yeni aldı,Cbr 250 gerçekten güzel motor,bir kere çok seri,ilk kalkışta beni geçiyordu,bir de viraj girişi,yatışı çok emniyetli,vibrasyon yok denecek kadar az,motorun tek kusuru sürücüsü biraz acemiydi,Düzde benim peşimden hiç ayrılmadı,bir ara Aydın otoyolunda 145 km ye kadar çıktık.Daha bu motorun hakkını verecek biri olsa belki daha başka olur,ne de olsa bizler 60 şına merdiven dayamış kişileriz,cesaret edemiyoruz.Yakıtı ise,herhalde rodajını tamamlamamasından olsa gerek km de 180 kuruş yakmış,belki sonradan düşer.
    Yanlız tereddütsüz tavsiye edeceğim bir motor,kazasız belasız sürüşler dilerim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:25 ----------

Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plakalarınız baya uyumlu
    Motosikletlerden biri de sizim motosiklete uyumlu sanırım

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    180kuruştan 4.2lt gibi bir tüketim çıkıyor yanlış hesaplamıyorsam.

Üçlü çanta setiyle benim ninja'da bu kadar tüketmişti 19 mayıs (ist - turgutreis) seyahatimde (100km/4.2lt). Ancak ben yağmur olmayan yollarda ortalama 120-130km hızla ilerlemiştim. (Daha önce Ninja'da yüksüz olarak 80 - 120km hız aralığında tüketimi 3.7lt'e kadar düşürebilmiştim)

Demek istediğim yan çantalar rüzgarı çok tutuyor ve tüketimde çok bariz bir etkisi var. Bununla birlikte rodajı da eklediğimizde tüketim bu yüzden yüksek çıkmış olabilir.

Bilgiler için teşekkürler.

Daha bol fotoğraflı gezilerinizi bekliyoruz, tekeriniz düz bassın.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    acilen emekliliğimi istiyeceğim
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    Honda TA
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acilen emekliliğimi istiyeceğim
    tamam o zaman üçlüyü kurduk gitti

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:43 ----------

Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    180kuruştan 4.2lt gibi bir tüketim çıkıyor yanlış hesaplamıyorsam.

Üçlü çanta setiyle benim ninja'da bu kadar tüketmişti 19 mayıs (ist - turgutreis) seyahatimde (100km/4.2lt). Ancak ben yağmur olmayan yollarda ortalama 120-130km hızla ilerlemiştim. (Daha önce Ninja'da yüksüz olarak 80 - 120km hız aralığında tüketimi 3.7lt'e kadar düşürebilmiştim)

Demek istediğim yan çantalar rüzgarı çok tutuyor ve tüketimde çok bariz bir etkisi var. Bununla birlikte rodajı da eklediğimizde tüketim bu yüzden yüksek çıkmış olabilir.

Bilgiler için teşekkürler.

Daha bol fotoğraflı gezilerinizi bekliyoruz, tekeriniz düz bassın.
    Geziye çıkmadan önce İzmirde günübirlik bir gezi yapmıştık,yalnız çok basmamıştık yani 80-90 gibi o zaman yüksüz çatasız 150 kuruş civarı yakmıştı sanırım

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    cidden imreniyorum ama ya
    bizimkide gelsede gezsek böle

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbr 250 takipteyiz zamanla tecrübelerinizi paylaşırsanız seviniriz...
    nice keyifli gezilere
    Ninja

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    7 sene dişinizi sıkın kareyi kuralım üstadlar. yavru enduro zamana v strom olur sanırsam
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

Motosikleti
    Honda TA

İki tekavütün Bodrum,Datça,Marmaris,Köyceğiz gezisi 2. Bölüm

İzmir köyceğiz gidiş dönüş rotamız
    [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/28009852.jpg/][IMG]http

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Abicim ne tekavüdü,
    Maşallah sizler gençlere taş çıkartırsınız.
    Allah keyfinizi bozmasın. İyi tatiller, gezi notlarınız takipteyiz.
    İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı.

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Helal olsun,,iyi ediyorsunuz..Bol,,bol gezmek lazım..Gezmek,,özellikle motorla gezmek hayatın tadı bu.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    nereye gittiğini kadar, kiminle gittiğiniz de çok önemli. o yüzden iyi eğlenmişsinizdir sanırım.

emeklilik hayali kuranlara gelince, biz ancak cenaze arabası veya tekerlekli sandalye ile yatak -wc arası gezebiliriz.
    emeklilik yaşı tekrar yükseltiecekmiş. haberiniz olsun
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    bu tipleri bilirim
    kendilerine tekavüt derler
    sonra on numara motor ve gezi fotoğraflarını koyarlar
    içten içe bilirler bu fotoğrafı gören gençlerin dini düşecek bi tarafları şişecek
    hiç düşünmezler bu sıcakta ofiste, fabrikada, trafikte çalışan gençlerin halini, psikolojisini

sizi sadece kınıyorum
    KIN!...

İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    emekliliği beklemiyorum..bu şehirde yaşamaya devam edersem 40'ı görememekten tedirginim...iyisi mi bavulu hanımı alıp egeye akdenize yerleşmek..pazarda limon satmaya razıyız hanımla ikimiz..ya da minik bi cafe..ev yemekleri falan...yeter ki kafamız rahat olsun..stressiz bi hayat sürelim..yağımızla kavrulur gideriz....duygularım depreşti...şimdi bu topicin linkini hanıma mail atsam eminim o da işi gücü bırakır hayallere dalar...duygularımı depreştirdiniz beyamcalar

fotoların devamını bekliyoruz ...özellikle datça'nın devamı varsa....
    Biz harama meylederiz korkusuyla helalin onda dokuzunu terkederdik (Hz.Ömer)

doğru olsam ok gibi, yabana atarlar beni...eğri olsam yay gibi, elde tutarlar beni...

Motosikleti
    Honda TA
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu tipleri bilirim
    kendilerine tekavüt derler
    sonra on numara motor ve gezi fotoğraflarını koyarlar
    içten içe bilirler bu fotoğrafı gören gençlerin dini düşecek bi tarafları şişecek
    hiç düşünmezler bu sıcakta ofiste, fabrikada, trafikte çalışan gençlerin halini, psikolojisini

sizi sadece kınıyorum
    KIN!...
    Yok canım o kadar karamsar olmayın,biz de o çarklardan zamanında geçtik,hem size şunu içtenlikle söyleyeyim ki;benim bir seçeneğim olsa şu anda senin pozisyonunu seçerdim,ne için mi? çünkü gençlik hiçbirşeye değişilmiyecek kadar değerli olduğunu düşünüyorum.Gençliğinizin tadını çıkarmaya bakın derim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:52 ----------

Alıntı mtrsz hyt=:( adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emekliliği beklemiyorum..bu şehirde yaşamaya devam edersem 40'ı görememekten tedirginim...iyisi mi bavulu hanımı alıp egeye akdenize yerleşmek..pazarda limon satmaya razıyız hanımla ikimiz..ya da minik bi cafe..ev yemekleri falan...yeter ki kafamız rahat olsun..stressiz bi hayat sürelim..yağımızla kavrulur gideriz....duygularım depreşti...şimdi bu topicin linkini hanıma mail atsam eminim o da işi gücü bırakır hayallere dalar...duygularımı depreştirdiniz beyamcalar

fotoların devamını bekliyoruz ...özellikle datça'nın devamı varsa....
    Emeklilik yaşını yükselttiler,belki daha da yükseltecekler,ancak bizim gibi ülkelerde hakkını aramak malesef mazi oldu,kimi kime şikayet edeceksin?
    Ancak dediğin gibi mekanı değiştirmekte fayda var,mesela ben İstanbul Basınköylüyüm,84 yılında iş için İzmire geldim,bornovaya yerleştim,burada evlendim.Şimdi diyorum ki iyi ki gelmişim,çünkü orada kalsaydım herhalde kalan arkadaşlarım gibi olurdum.(en hafif hasarlısı kalp damar hastası).Burası da istanbula benzemeye başladı,şimdi göç sırası İzmir karaburuna geldi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:04 ----------

Köyceğiz ilicalara geldik,Genelde ingiliz ve rus ağırlıklı turistlerin rağbet ettiği çamur havuzuna ben girmedim,çünkü içinde ne arasan vardı.Gölde yüzmeyi tercih ettim

Sonra Bol mıcırlı dağlık yollardan ekinlik koyuna gidelim derken yanlış bir yola sapmış olacağız ki hiç olmadık bir yerde kendimizi bulduk ve sora sora nihayet ekinlik koyunu bulduk

Ertesi sabah (pazar sabahı)Kuşadasında devam etmekte olan festivale yetişmek üzere erkenden yola çıktık ve saat 12 gibi kuşadasındaydık,İzmir MT ailemize kavuştuk

o yorgunluğun üzerine sucuk ekmek de iyi gitti doğrusu

veee Grubumuzla izmire dönüşümüz

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)