Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul 11.06.2011 Büyük Çamlıca Toplaşması

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı zafer61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimler için teşekkürler arjantinli 69 bir hafta sonu balık olayınıda yapalım vaniköyde
    yapalım zafer ayıpsın.samet balıkları çağırır biz kepçe ile yakalarız olmazmı
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi çağrını bu sabah gördüm desem ''ohhaaa'' der misin ?
    çağrı değil cevap yok diyene kadar çaldırma idi...

olsun bi ara görüşürüz nasılsa....

hafta sonu balığa gidelimmi???

Tamer vaniköy nire yaw????
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    sevgili arkadaşlar yine oldukça zevkli heyecanlı bir buluşma oldu benim için , bu uğurda aynı yaşam tarzını benimsemiş insanlar olarak yuvacıktan sonra 2 ci kez aynı duyguları yaşadım , zaten yuvacıkta ve öncesinde forumdan da az çok tanıdığım abim ve kardeşlerimden ziyade çamlıca gecesi tanımadığım kardeş ve abilerimlede kaynaşmak beni oldukça mutlu etti .. günün, bütün yorgunluğu üzerimden gitti taki eve gelene kadar

saat yanılmıyorsam 01:20 gibi eve vardım kazasız belasız çok şükür geldim ..

ayrıca küçük bir açıklama yapmakta yarar görüyorum hepinize afiyet şekerler olsun ekmek konusunu fazla reklamatize yapmasak daha yerinde olur diye düşünüyorum

bizzat içimden gönlümden geçenleri , çam sakızı çoban armağanı sizlerle paylaşmak istedim ve her an zaman ve mekan gözetmeksizin bunu yapmaya hazır bir kardeş ve abiniz olarak bulunduğumu bilmenizi isterim

çok güzel bir geceydi ,ortam güzeldi sohbetler içten , samimi ve sıcaktı hava güzeldi , kendi kendime şu soruyu sordum ülen irfan acaba sana o akşam para verseydiler kalk istanbula camlıcaya git diye acaba gidermiydin diye o havada ?

feribotta fırtına rüzgardan , gemi bir an öyle sallanmaya başladıki motosikletin resmen başından ayrılamadım 30 dk. boyunca tutmak zorunda kaldım bence yolculuğun en çekilmez yanıydı

kuvvetli bir sağnak başladı balaklava ve kaskımı başıma geçirip robot gibi motoru tutuyordum herkez bana bakıyordu sıcak araçlarının içinden ..

yorgunluk zaten cabası işyerimden fırından soran arkadaşlara yemekli sünnet,düğünü var dedim sevdiğim bir arkadaşımın katkım olsun hesabı yalan kıvırmak zorunda kaldım
    tahtalarımdaki eksikliği sezmesinler

sonuç olarak canı gönülden şunu belirtmek istiyorum o gece o uğurda çamlıcaya gaz açan, açmak isteyipte dünya telaşından dolayı gelemeyen, topiği okuyup iç geçiren tüm mt dostlarına teşekkür ediyorum ,

allah tekerinize zeval vermesin....
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bende sana uydum bakmadan öbür tarafa yazmışım

tayfayı toplayıp bir ara çayını içmeye uğrarız yanına İrfan kardeş.
    ekmek bahane dostluk sohbet şahane Allah gönlümüze göre versin tekerlerimiz her zaman düz bassın depomuz boşalmasın Amin
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    yine uzaktan geliyorum diye sitres yapınca varış noktasına 3 . gelen oldum buyrun bunlarda bendeki resimler...

ramço gene verdi pozunu

manzara enfes boğazı değişik bir açıdan ilk defa görmüş oldum sayenizde ...

kaynaşma faslındayız

yanıyorum yanıyorum neye yanıyorum biliyormusunuz ? arkadaşımdan profesyonel bir makina alacaktım yani slr fotoğraf makinası gece çekimleri mükemmel , fakat motosiklette boş yer kalmadı ve boynuma asmayı düşündüm daha sonra yolda ,ya yağmura yakalanıp ıslanırsam diye düşündüm 2500 liralık emanet makina ıslanır korkusundan alamadım arkadaşta yolda telden aradı ne oldu irfan makinayı almayacakmısın diye dedim başka zamana

onurda son zamanda yetişti çok şey kaçırdığını düşünsede muhabbetin tam göbeciğine düştü vesselam

buda benim makina

sevgili güleç yüzlü özer abinin başına yolda hadise gelmiş küçük bir kaza yaşamış ve motosikleti yan yatırmış her ne kadar için cızladıysada kardeşi ve kendini orata tek parça ve sapasağlam görmek bizi sevindirdi , ayrıca bir karede kopya maksatlı gidondan aldım özer abi hakkını helel et...

arkadaşlar resimlerin gerisi var hatta tüm demir atları ,eşşekleri,sıpaları üşenmeyip tek tek fotoladım arada kaynayanlar oldu elbet onun için sayfa kasma yapmasın diye onları yüklemiyorum ve makina itibari, ile çok kaliteli çıkmamışlar af buyurun ...

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Teşekkürler dost insan......
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    irafn resimler için teşekkür ederim...... bende baya yakışıklı çıkmışım.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irafn resimler için teşekkür ederim...... bende baya yakışıklı çıkmışım.....
    ulem ramazan sen hangi aralık yağmura yakalandın mübarek ben eve gelene kadar hiç yağmur görmedim

bide senin alat fena kaçıyo bakma ben 140 tan sonra tam gazı açmadım bakalım nası makina yürüyecekmi senin diye

gönüler bir olsun kardeşim allah sağlık versin daha çok buluşacaz inşallah...

Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet yine güzel bir hafta sonu güzel bir akşamdı
    Her nekadar gündüz baya bir yağmur atıştırsa'da akşam gayet güzeldi,katılım'da O derece güzeldi.
    sabah nöbet oldugu için bir kaç arkadaş erken kalkmak zorunda kaldık,diğer arkadaşlar muhabbetin dibine vuruyorlardı.
    İrfan arkadaş taaaa kocaeli'nden Ekmek getirmiş bizlere helal olsun diyorum ve bir kucak teşekkür ediyorum
    Yeni dostlar'la tanışmak sohbet etmek güzeldi,yeni dostları bekleriz sonraki toplaşmalara'da buyrun çekinmeyin her zaman bekleriz.
    toplaşmayı düzenleyen arkadaşa teşekkürler kendi adıma,gelen-gelemeyen arkadaşlara'da teşekkürler tekerlerine sağlık.bir sonraki toplaşma'da görüşmek üzere buyrun akşam'ki resimler.
    hepsi'de genç yakışıklı İnsanlar

cokkkkkkkkkkkk kıskandım yaaaaaaaaaa ama hıc aranızda bayan yoktu yaaaaa

Motosikleti
    Yamaha YBR125 ESD
    eline,koluna,tekerine sağlık irfan abicim

Motosikleti
    Alıntı endaga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eline,koluna,tekerine sağlık irfan abicim
    rica ederim kardeşim , karada ,havada denizde ve her yerdeee

Motosikleti
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rica ederim kardeşim , karada ,havada denizde ve her yerdeee
    xx demek istediniz değilmi

Motosikleti
    SYM GTS 250İ EVO
    güzel bir organizasyondu değerli abilerimi ve motosiklet dostu kardeşlerimi bir arada görünce laf lafı açtı hattat hasanla muhabbete bizim bahçede ilerliyen saatlere kadar devam ettik emeği geçen herkese teşekkürler
    Kadin olsun , kitap olsun cildine aldanmayip içindekilere bakilmalidir.:queen::queen::queen:

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    güzel toplaşma olmuş tbrikler...
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xx demek istediniz değilmi
    http://www.youtube.com/watch?v=_ECAR9Agytw

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:22 ----------

Arkadaşlar bu cumartesi akşamı kabataş sahilde buluşalım derim eşler ve çocuklarda gelsin ne dersiniz....Otopark derdi yok çay bahçesine gelenler otoparkı kullanabiliyor eğer eğilim olursa ben gider konuşurum.....Not: Hafta sonu deniz piknik sefası ayrı bir şey bu toplantılarla onları karıştırmayalım derim çünkü ailesi olanlar gelemeyebilirler , ama cumartesi akşam sefa toplantıları aile ortamında bulunmak istediğimiz bir buluşma olmalı derim xx adıma.....

Motosikleti
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=_ECAR9Agytw

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:22 ----------

Arkadaşlar bu cumartesi akşamı kabataş sahilde buluşalım derim eşler ve çocuklarda gelsin ne dersiniz....Otopark derdi yok çay bahçesine gelenler otoparkı kullanabiliyor eğer eğilim olursa ben gider konuşurum.....Not: Hafta sonu deniz piknik sefası ayrı bir şey bu toplantılarla onları karıştırmayalım derim çünkü ailesi olanlar gelemeyebilirler , ama cumartesi akşam sefa toplantıları aile ortamında bulunmak istediğimiz bir buluşma olmalı derim xx adıma.....
    aynen tünal abim zaten bizim hanım iyice işin dozunu kaçıtmaya homurdanmaya başladı hani bana hani bana gezi yokmu diye

valla süper olur ailecek gelenler içinde tabiki ,hiç olmazsa , sürekli küheylanla kendin geziyon bizi gezdirmiyon tiriplerinden kurtulurum bir sonraki sefere başımı ağrıtmaz

fakat işin kötü yanı 24-25-26 haziran akşamları düğünüm var (yani çalacam) gündüzde fırında yardırıyorum nasıl olcek bilmiyom valla ?

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    güzel fotolar çekenlerin ellerine sağlık,devamını bekleriz.
    Hasan kardeş yok fotolarda yoksa arazimi oldu hemen.

nere.f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    oda olur inşallah :D
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gözüm ben bir arkadaşımın yanına gittim ordan geçtim arkadaşların yanına Çamlıcaya.çamlıca çıkışı başka bir adrese geçtim sonra döndüm eve.ortam müsait olunca götürürüm seni ayıpsın.bu aralar biraz yogunum ama
    Sağol abi biliyorum götürceğini
    Kule kalkışma kızlar inişime hasta!!

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çağrı değil cevap yok diyene kadar çaldırma idi...

olsun bi ara görüşürüz nasılsa....

hafta sonu balığa gidelimmi???

Tamer vaniköy nire yaw????
    Vaniköy bilmem bilirsin belki meşhur bir Kandilli Kız lisesi vardı önünde baya bir zamanımız geçmişti zamanın'da O lisenin tam önü sahil kısmı.diğer bir tabirle AnadoluHisarı'ndan Üsküdar yönüne giderken Kuleli Askeri okuluna gelmeden 500 mt önceki sahil.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    orada 280 gram kurşun sallayanı ve kamışla ''savaşanları '' gördükten sonra artık gitmiyorum....

sanırım kuleli askeri lisesi önüydü orası ama olsun...

sen hafta sonu sabah balığa gel istersen...yarışma var..
    konu açtım onaydan sonra yayınlanırsa takip edersin...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)