Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Adana [mt] eğirdir festivali'ndeydi.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    öncelikle yüzlerce fotoğraf içinden bunları seçmek ve yüklemek epey zamanımı aldı.bu yüzden geciktim.
    ADANA'dan,6 arkadaş,davetli olduğumuz,EĞİRDİR MOTOSİKLET FESTİVALİ'ne 5 motor,1 araba olarak gittik.arabanın eşlik etmesi,bizim için çok büyük bir avantajdı,bütün eşyalarımızı arabay yükleyerek,yüksüz bir sürüş gerçekleştirdik.arabası ile gelen sevgili halil abimize de bu vesileyle teşekkür ediyoruz.sabah toplanmaya başlıyoruz.

turgay abimizin 1950 model BMW'si,festivalin de gözdesiydi.

güzel bir havanın eşliğinde gezimiz başladı.pozantı'da bizi sevgili kardeşimiz mesut ve arkadaşı karşıladı.sabah çorba ve çayı ikram ettiler,kendilerine buradan teşekkür ediyoruz.

sonra yola devam ettik.

KONYA'ya kadar gayet güzel bir havada sürüş yaptık.Konya girşinde halil abinin arkadaşı,motorsever,ÖMER BOZKURT kardeşimiz ve kardeşleri bizi karşıladı ve Konya'nın meşhur etli ekmeği ikramında bulundular.bu sıcak karşılama ve ikramlarından dolayı buradan sevgili ÖMER kardeşimize ve kardeşlerine teşekkür ediyoruz.

daha sonra Konya çıkışına kadar bize eşlik edip,uğurladılar.işte ne olduysa bundan sınra oldu.sağanak yağmur eşliğinde,Beyşehir girişine kadar sürüş yaptık.Beyşehir girişinde bizi,sevgili İSMAİL,ALİ ve KADİR kardeşlerimiz karşıladılar.orada,lüks bir otelin terasında bize yorgunluk çayı ikram ettiler.güler yüzlerine ve sıcak davranışlarına buradan teşekkür ediyoruz.

daha sonra yine yola devam.ve bazen kapalı bazen açık hava ile beraber yolculuk yaparak,kamp alanımıza ulaştık.biz 1 gün önce geldiğimiz için,çadır yeri seçmede zorlanmadık.SERDAR başkan hemen bizi karşıladı ve başladık yerleşmeye,zaman ilerledikçe gelen arkadaşlar da yerleşmeye başladılar.kamp alanımızdan görüntüler.bu festivallerin en güzel taraflarından birisi de,buradan yada diğer forumlardan sanal ortamda yazıştığınız dostlarınızı,yüzyüze tanımaktır.biz de sanaldan tanıdığımız dostlarımızla tanıştık,güzel bir ortamdı.Akçay'dan SEDAT dede,Mersin'den RAHMİ dede,İsparta ROSE RİDER başkanı sevgili ZAFER abimiz,İstanbul'dan sevgili,şener-özlem kardeşlerimiz ve rıza kardeşimiz,Denizli'den gökhan,okay ve arkadaşları,Konya'dan osman kardeşimiz ve daha ismini sayamadığım birçok arkadaşımızla tanışıp kaynaştık.

diğer illerden gelenler çoğaldıkça,festival programları da başladı,ilk gün,İSPARTA şehir gezisi,GÖNEN gezisi ve GÖNEN BELEDİYESİ'nin ikramı olan ''düğün yemeği''ndeydik.

sonraki gün,ATATÜRK ANITI'nda saygı duruşu,KOVADA GÖLÜ,ZİNDAN MAĞARASI gezisi yapıldı.

kamp boyunca,en yavaş gitme,ip çekme,deniz bisikleti yarışmaları düzenlendi.

bendeki resimler şimdilik bu kadar,resimler geldikçe ekleyeceğim.görüşmek üzere.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    ooofffff abi yedin beni. Resimler çok harika olmuş. Etli ekmek daha güzel olmuş. Şimdiden Manavgat festivalini iple çekiyorum, inşallah orada da görüşmek nasib olur. Benim fotoğraf makinem Gönen de abimde kalmış. Maalesef ben biraz geç yükleyeceğim. Tüm arkadaşlara selam.
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

Motosikleti
    Alıntı GÜNTEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooofffff abi yedin beni. Resimler çok harika olmuş. Etli ekmek daha güzel olmuş. Şimdiden Manavgat festivalini iple çekiyorum, inşallah orada da görüşmek nasib olur. Benim fotoğraf makinem Gönen de abimde kalmış. Maalesef ben biraz geç yükleyeceğim. Tüm arkadaşlara selam.
    umarım gelebilirim de tanışma fırsatımız olur.
    bu arada ismini hatırlayamadığım diye yukarıya yazmıştım ya,o dostlarımdan tekrar özür diliyorum.ve hatırladığım,sevgili cihat taygut abimizi sevgiyle selamlıyorum.

GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umarım gelebilirim de tanışma fırsatımız olur.
    bu arada ismini hatırlayamadığım diye yukarıya yazmıştım ya,o dostlarımdan tekrar özür diliyorum.ve hatırladığım,sevgili cihat taygut abimizi sevgiyle selamlıyorum.
    Abi biz abimle beraber Perşembe öğle vakti gelmiştik. 2 adet CBF 150 ile, (Kırmızı ve siyah) hiç konaklamadan Yazılı kanyon a geçtik. Cumartesi sabah katıldık hatırlarsan. Mehmet GÜNTEKİN.
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

Motosikleti
    Eveeet hatırladım.

dkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r6 mavi istyor:)
    gzl gezi olmuş bora abi orda olmak isterdim:/

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    offf offf içim bir hoş oldu keşke bende gelebilseymişim kısmetse birdaha ki gezilere gelmek isterim

Motosikleti
    BMW R 1200 GS ADVENTURE-2012-
    Fotolar için çok teşekkürler

Chopperci01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vn 800
    vay vay vay her karesi muhteşem manzara süper tam benlikmiş,ama şu mavi ve kırmızı kağıt parçacıkları yoksa olmuyor,tüm katılan motorcu arkadaşları tebrik ediyorum,tek kelimeyle muhteşem,tekerıniz düz bassın yolunu farınız her daim açık olsun
    Efesle anlaşma yaptım,bayram sonuna kadar içmezsen sana motor alırım dedi bende söz dedim, ahanda aldım.

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bora Başkanım Yine gereken yapılmış 10 üzerinden 1000 buan veriyorum Abi çok güzel

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    Güzel bir etkinlik olmuş emeğinize sağlık adanamızı temsil ettiğiniz için ayrıa teşekkürler selamlar
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzelmiş Bora abi. içim gittim fotoları görünce.
    memleket olunca birde. eğirdir güzeldir beğendinizmi abi. temmuzda daha güzel olur eğirdir.
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    çok keyifli bir gezi olduğu resimlerden anlaşılıyor.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ŞEHMUZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Rokko
    Çok güzel bir paylaşımdı, yalnız fotolardaki tarih ve saat coşmuş sanırım.

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Güzel bir gezi olmuş,
    Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.
    Sağ sağlim döndüğünüze sevindim.
    Keyifli nice geziler olsun.
    İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı.

Motosikleti
    VFR 800 F
    Çok güzel bir gezi olmuş.Ispartada olup motorunu satmış olanlar için kötü (ben) :(

abi eğirdire gelmissiniz ordan ıpartaya gelmissiniz ordan çarşıya gelmissiniz ordan bizim mahaleye gelmissiniz ordan bizim evin önünden geçmişsiniz ve benim haberim olmamış çok gücüme gitti hüzünlendim. bi haber verirsiniz
    ,

feliçita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 500**2006**
    eline koluna tekerine sağlık abi..çok güzel olmuş...ama sormadan da edemeyeceğim onca motorcu arkadaşlar fotoğraf makinesini getirmeyi unutmuşlar mı?
    apachi'ler ve kendini apachi hissedenler beni yasaklı listesine ekleyin...

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    birliktelik ve dostluk adına çok güzel bir gezi yapmışsınız,geçen sene konyaya gitmiştim mevlana ve şemsin kabirlerini ziyarete ordanda beyşehir gölünde tura katılmıştık o vakitlere götürdünüz beni teşekkürler
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    Bora Abi gene süpersiniz...artık yorum yapamıyorum...dıkandım valla...
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)