Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Ayvalık Gezisi Fotoğrafları -15 Mayıs Pazar-[MT İzmir]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Amca sana hayran kalmamak mümkün değil telefonda dediğim gibi bugün sağolsun bir kardeşimiz kocaelinden tanışmaya geldi ama aslen kendisi hemşerim gezdik dolaştık az önce görev yerine döndü. Sağolsun varolsun dostlar bizi biz onları bırakmadık artık yaz sezonu motor sezonu demek bol bol gezeriz kısmetse mühim olan kazasız belasız gezebilmek. Gezinize katılmayı çok arzu ederdim ancak eşimin doğumu yakınlaştığından uzak biryere ayrılamıyorum. Ama bandırma erdek gönen istikametine gelenleri her zaman beklerim. Susurluk Çaylak ta yarın TMF motocros gösterileri var ben yine duyurmak istedim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiçte kızların birden atladığını sanmıyorum.... Sanki en son gelen bariz sensin.... İftira atma kızlara....

Yanlız kompozisyon süper.... Nescafe 3 ü birada....
    ben şahidim kızların 3 ü birden atladı amcanın o yöne geldiğini görünce aşağıya atlamanın daha iyi olacağını düşünmüş olmalılar tek anlamadığım düştükleri yerin ŞEYTAN SOFRASI olduğunu bilmiyorlardı sanırım
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Hahahaha bende o yöne ağ attım ama tühh yakalıyamadık son anda fark ettiler ama içlerinden birinin beni kestiğinden kafamdaki kısa devre kadar eminim ha bire laf atıp kaçamak bakışlar atıyordu ama ne bilsin bu konularda Amcanın acemi olacağını :(

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:32 ----------

Alıntı Beycivan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amca sana hayran kalmamak mümkün değil telefonda dediğim gibi bugün sağolsun bir kardeşimiz kocaelinden tanışmaya geldi ama aslen kendisi hemşerim gezdik dolaştık az önce görev yerine döndü. Sağolsun varolsun dostlar bizi biz onları bırakmadık artık yaz sezonu motor sezonu demek bol bol gezeriz kısmetse mühim olan kazasız belasız gezebilmek. Gezinize katılmayı çok arzu ederdim ancak eşimin doğumu yakınlaştığından uzak biryere ayrılamıyorum. Ama bandırma erdek gönen istikametine gelenleri her zaman beklerim. Susurluk Çaylak ta yarın TMF motocros gösterileri var ben yine duyurmak istedim..
    Canum kardeşim verdiğin bu güzel haber için (TMF nin etkinliği) ve ayrıca verdiğin bebek haberi için inan çok ama çok sevindik.Allah sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin,darısı bizlerin başına hayırlısıyla bir gün bende yuvamı kuracağım sanırım motoru da biraz bu yüzden aldım artçı olarak arkama ilk atlıyan bekar hanımı kaçıracağım

Yolumuz o taraflara düşerse mutlaka sana haber veririz.
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti
    Regal Raptor dd250 e-10 Spider
    Alıntı Amca35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oradan öylemi görünüyor,tamam o zaman bende tadını çıkarırım çekemeyenler çatlasın eline sağlık brakhill harika yakalamışsın

Ohhhh sefammm olsunnnnn.
    afiyet olsun ne diiim....
    :cherry:[B][I][B][COLOR="Blue"]Yırtarım dağları, enginlere sığmam; TAŞARIM[/COLOR][/B][/I][/B]:cherry:

Murat2100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 RR
    Çok Şık Güzel Bir Gün Geçirmişsiniz
    Seni Sevdimde Ne Oldu Efes Ve Turkcell Zengin Oldu

Motosikleti

Resimlere Devamm

Kabataşlı abimizin vizöründen son Ayvalık gezimizin resimleri.Resimlere devam

Ve Yola çıktık.Hayırlı yolculuklar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:17 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:22 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:28 ----------

Resimler devam artık Ayvalıktayız.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:33 ----------

Resimlere Devamm

Ayvalık-Cunda Adası

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:39 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:44 ----------

Kabataşlı

BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    tostlar yenmiş DEKA mutlu elinize kolunuza sağlık
    CENGOMOTO

Motosikleti
    Tamam mı? Devam mı? Artık resimler bitti mi? Varmı başka yüklemeyip yükleyecek olan? Valla resimleri seyret seyret insan doyamıyor ne güzel bir gün ve geziydi.Kahvaldı ise perfect süper ötesi ahh o yumurtanın sarısı,yere düştü yarısı; sür gemici gemiyi motorumun sinyal lambası hahahaa şarkının sözlerini unutunca sonunu fena salladım.
    BİLGİ ve SEVGİ

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    O gün gördüm sizleri yanınızdan geçtim karşı yoldaydım hatta bazılarınızla da selamlaştık bilemezdim gerçi sizlerişn olduğunu ama keşke konusup bir program yapabılseydık karşılardım sizleri de...kırmızı grenajları olmayan bir scooter ile geçtik karşılıklı mutlaka hatırlayanınız çıkar yeni topluyorum motoru o yüzden iskelet halinde sanayii den gelirken karşılaşmıştık ;)

Motosikleti
    Alıntı mehmetcalli35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

En güzel manzara amcada.Zevkine hasta kaldım amcam
    Eyvallah canım kardeşim ama şöyle bir alıcı gözüyle bakınca eli belinde olan hanım arkadaşı çok beyendim acaba numarasını istemilimiydim?

Ayrıca aldığım bir istihbarata göre yan tarafta bulunan çalılarda yüzlerce dilek kağıdı vardı.Kabataşlı gidip tek tek incelemiş ve kağıtlarda kızlar telefon numaralarını yazmışlar. Acaba bir kez daha Ayvalık gezisimi yapsak yoksam ben yalnız şöyle bir gidip gelsemmi? Gidip o çalılardaki dilek kağıtlarındaki numaraları bir kaydedeyim yahuu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:20 ----------

Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O gün gördüm sizleri yanınızdan geçtim karşı yoldaydım hatta bazılarınızla da selamlaştık bilemezdim gerçi sizlerişn olduğunu ama keşke konusup bir program yapabılseydık karşılardım sizleri de...kırmızı grenajları olmayan bir scooter ile geçtik karşılıklı mutlaka hatırlayanınız çıkar yeni topluyorum motoru o yüzden iskelet halinde sanayii den gelirken karşılaşmıştık ;)
    Eyvallah kardeşim ben sizi gördüm hatta karşılıklı korna çaldık el salladınız bana.İnşallah birdahaki sefere haberli geliriz ve çok daha kalabalık oluruz.İnan tadı damağımızda kaldı gerçi iki gün popomun üzerine oturamadım ama olsun bence deydi.
    BİLGİ ve SEVGİ

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Her zaman beklerim abicim inşallah bende toplamış olurum motorumu revizyonu bitti sayılır birlikte bir Ayvalık turu yaparız..numaramı da yazıyorum gelen tum arkadaslarımın,abilerimin telefonunu da beklerım..memleketıme gelmışken sizleriş karsılamamak olmaz dimi

Burak Yeğ:0532 7071302

Motosikleti
    Tamam mı resimleri yükleme bittimi artık.Hadi gözümüz aydın emeği geçen herkeze sonsuz teşekkürler.Süper bir hafta sonu gezisi oldu eskisi bitti yenisine yelken açtık bile.Yeni etkinliklerimizde buluşmak üzere.
    BİLGİ ve SEVGİ

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Tamam mı resimleri yükleme bittimi artık.Hadi gözümüz aydın emeği geçen herkeze sonsuz teşekkürler.Süper bir hafta sonu gezisi oldu eskisi bitti yenisine yelken açtık bile.Yeni etkinliklerimizde buluşmak üzere.
    Katıla katıla kör kodun....
    Altı üstü 1 toplantı bir gezi ye geldin..... Ne etkinliklere katılmadın....

SEBEP : YAĞMUR VARMIŞ.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Vallahi benim bir suçum yok kesin beni çekemeyen biri bana yağmur duası yapmış.Tepemde ha bire bir bulut peşimi bırakmıyorrr yardım eden yok muuuuu
    BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    kaç haftadır yağmur var dediler bir türlü ıslanmadık
    CENGOMOTO

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaç haftadır yağmur var dediler bir türlü ıslanmadık
    Yağmur yağdı da biz mi ıslanmadık... ?.....

Olm ne yağmuru... Hava nemli bile değildi son 3 haftadır...

Bizim amca nın uydurması.... Kesin muslukları açık unutmuş..Onun sesini duyuyordur...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Aha yarında yağmur bahane deyip gelmezsem artık kaçışım yok MT-İzmir grubu peşimden su kovasıyla kovalıyacak vallahi
    BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800XC
    Eline Sağlık kardeşim çok güzel fotolar

mehmetcalli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125 & Mz 301 Fun & Presto 150t
    Aha yarında yağmur bahane deyip gelmezsem artık kaçışım yok MT-İzmir grubu peşimden su kovasıyla kovalıyacak vallahi
    Ahaaa yağmur var bugün.Bugünde gelmezsin sen amca Ama dikkat et gruptakiler kızmasın
    Al bir Mz dünyayı gez...

ybasaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hangisine binersem???
    Resimler çok güzel....Ortam çok güzel....Motorlar çok güzel...Gezilen güzergah çok güzel....

Yalnız 2 (iki) eksik varr orda!!!!! :D Biri ben diğeri asker beko
    Hızlı gitmek istiyorsan araca değil cesarete ihtiyacın vardır...

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)