Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ege - Akdeniz tatil ve gezi rotaları

Motovento
    REKLAM ALANI
    sezginkalkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    Geçen sene planladığım geziyi gerçekleştiremememden dolayı bu sene daha da kudurdum umarım bu seferde araya birşey girmez.
    Aslında bu başlığı Ege ve Akdeniz'e yapılacak olan gezilere rehberlik etmesi açısın açmak istedim. çünkü herkes buralara gezi düzenlemiş fakat bilgiler hep yarım. birde parça parça aramak gerçekten sıkıntılı olabiliyor..
    Hafta sonuna doğru egeden başlamak üzere yaklaşık 2 haftalık bir tura çıkmayı planlıyorum ve aklımda birçok yer var fakat zaman da kısıtlı.. Ege ve akdenizde özellikle denizi, kumu ve güneşi güzel olan yerleri, ucuz (öğrenci işi, 50 lira civarı olursa süper ama en fazla 2kişi 70 lira kahvaltı dahil ) kalınabilecek pansiyonları, mutlaka yenmesi gereken yiyecek ve içecekleri, gezilip görülmesi gereken doğal güzellikleri, gidilecek yol güzargahlarını buradan paylaşabilirsek çok güzel olur. bu hem bana hemde daha sonra bu şekilde uzun bir yolculuğa yada buralardan herhangi bir noktaya seyehat etmek isteyecek olanlara rehber olur..aklımda Eskişehir > Çeşmeden başlamak var, sonra selçuğu geçerek kuşadası... diye gideceğim. Antalyaya kadar inmeyi planlıyorum.
    Daha öncede bu tarz gezileri yapmış olanlarımız var, veya güneyde, egede belirli yerlere gitmiş olanlarımızda vardır. Umarım yardımlar sayesinde güzel bir rota oluşturabiliriz.
    Özellikle bu civarda yaşayan MT sakinlerinden büyük yardım bekliyorum..
    Sezgin KALKAN
    A RH+
    0554 776 76 64

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    ege ve akdenize giden yok sanırım yada orada yaşayan bizde oralara gidip kimseyle paylaşmayız neyse artık bu konu kapatılabilir..
    Sezgin KALKAN
    A RH+
    0554 776 76 64

Motosikleti
    BMW R 1200 GS ADVENTURE-2012-
    Güzel bi başlıkmış

ahmetusta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax 400
    Alıntı sezginkalkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ege ve akdenize giden yok sanırım yada orada yaşayan bizde oralara gidip kimseyle paylaşmayız neyse artık bu konu kapatılabilir..
    Merhaba
    dün konuyu açtın dur bakalım millet baksın konuya acele etme o bölgeyi bilen birileri sana bilgi verir diye düşünüyorum

acizane tavsiyem çadır al yanına enazindan ekonomık olur konaklamaya para vermessin kafana görede takılırsın diye düşünüyorum ben böyle bir plan yapsam çadırı mutlaka alırım yanıma herakşam bir koyda çadır kurarım

sana iyi yolculuklar dilerim
    www.ahmetusta61.blogspot.com
    ÇILGIN MOTORCU

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Selam Bu gezinin zamanı ne? Bende İstanbuldan cıkıp ege turu ile istanbula dönmeyi planlıyorum 27.05.2011 de :D belki yolda karşılaşırız.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Bu gezinin zamanı ne? Bende İstanbuldan cıkıp ege turu ile istanbula dönmeyi planlıyorum 27.05.2011 de :D belki yolda karşılaşırız.
    hocam ben bu hafta sonu gibi 13-28(29) mayıs gibi planlıyorum..eskişehirde öğrenciyim ve 30 mayısta finallerim başlıyor, o nedenle biraz erken gidiyorum.. karşılaşırız, olmadı haberleşip, birbirimize yakınsak görüşedebiliriz
    Sezgin KALKAN
    A RH+
    0554 776 76 64

Motosikleti
    massey ferguson
    dostum fehıye de katrancı koyu var güzel bı yer çadırla kalınabılecek dogaya denıze plaja doyarsın orda..bosu bosuna gunluk 50 lıra pansıyona verme gecen sene gecelık 7 lıra vermıstık bız öyle hatrlıyorum...ıcınde restoranı cafesıde var kahvaltı 5 lıra gıbı bıseydı aksamda restoranda yıyebılırsın ıstersende kendın yaparsın karar sana kalmıs...tavsiye ederim
    Kimileri için forum ama benim için bir aile.

Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    Alıntı bygkhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum fehıye de katrancı koyu var güzel bı yer çadırla kalınabılecek dogaya denıze plaja doyarsın orda..bosu bosuna gunluk 50 lıra pansıyona verme gecen sene gecelık 7 lıra vermıstık bız öyle hatrlıyorum...ıcınde restoranı cafesıde var kahvaltı 5 lıra gıbı bıseydı aksamda restoranda yıyebılırsın ıstersende kendın yaparsın karar sana kalmıs...tavsiye ederim
    hocam peki hazır cadır kampları ve duşları varmıdır bu civarda ? yani ben cadır malzemelerini taşıyamayacağım.o nedenle kurulu çadırda kalabilirim.akçay,ayvalık civarında var ama buada varmı bilemedim..zaten 2 kişi çıkıcaz ve bir çok çanta olacak..
    Sezgin KALKAN
    A RH+
    0554 776 76 64

Motosikleti
    massey ferguson
    katrancıda kıralıyorlarda çadırları zaten duşu çamaşır makınası falan herseyı var..ısteyene elektirik buzdolabı gıbı seylerde kıralıyorlar..fiyatı çok çok uygun..denize sıfır aqua parkı falanda var denızde
    Kimileri için forum ama benim için bir aile.

Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    eyvallah Gökhan , sağol.. bu çok iyi oldu..asıl amacım benimde çadırda kalmak ama inan arkada top case,arka yan çantalar ve 34 lt depo üstü çanta full ve artçımda var, o nedenle çadırı,uyku tulumlarını ve mat leri alamıcam yanıma. ama hazır çadır varsa tercihim olur. çok sağol yeniden..
    Sezgin KALKAN
    A RH+
    0554 776 76 64

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı sezginkalkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ben bu hafta sonu gibi 13-28(29) mayıs gibi planlıyorum..eskişehirde öğrenciyim ve 30 mayısta finallerim başlıyor, o nedenle biraz erken gidiyorum.. karşılaşırız, olmadı haberleşip, birbirimize yakınsak görüşedebiliriz
    Eskişehire Gelirsek ve zaman uygun olursa birer cay iceriz :D hem senden tecrubelerini paylaşırız. :D
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskişehire Gelirsek ve zaman uygun olursa birer cay iceriz :D hem senden tecrubelerini paylaşırız. :D
    tabi hocam ne demek..bu geziyi yaptıktan sonra da bu başlıkta paylaşıcam gittiğim yerleri falan..nedense başlığı herkes okuyor ama üşenip yazamıyorlar ben üşenmiyimde benden sonra gidenlere yardımım olur bi nebze..
    Sezgin KALKAN
    A RH+
    0554 776 76 64

Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    ege ve akdenizde kıyılarda oturanlardan düşünceler alabilirmiyim??
    Sezgin KALKAN
    A RH+
    0554 776 76 64

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Bak bir gün lazım olur demiştim.
    umarım işine yarar..
    arşivimde bulunan bilgileri payşalayım.hepsi alıntıdır.

MARMARİS
    Günlüce de Marmaris’e yaklaşık 5km. PEKUZ camping kalış ücretim 10 ytl. restaurantı barı güzel denize sıfır karşınızda Marmaris mükemmel... Pekuz Camping Aktaş Mevkii / Marmaris Tel: (252) 413 10 61
    ÖLÜDENİZ
    Sugar Beach Clup 7 TL. ye kaldım arkadaşlar denize sıfır merkeze 5dk. yürüyüş mesafesinde restaurantı barı çok güzel
    Ölüdeniz Caddesi No:20 Ölüdeniz /Türkiye
    Tel: +90 252 617 00 48 - 617 02 81 - 617 02 78
    Fax : +90 252 671 07
    KAŞ
    Kaş camping denize sıfır iskelesi var harika kayalıkların üzerine kurulmuş restaurantı barı harika zeytinliğin içinde 12.5ytl. Ücret güzel.
    Yaşar Yazıcı Cad. 0.242.8361050
    ANTALYA
    Denizer camping denize yürüyerek 20dk. Mesafede Antalya kemer yolu üzerinde Sarısu kenarında çok güzel restaurantı canlı müzik havuzu ve gerçekten görülmeye değer huzur verici bir ortam kalış ücreti 10 ytl.
    Kemer yolu BP Yanı Yeni Liman Arkası 0.242.2590874
    ANAMUR
    Denize sıfır camp da yemek yiyecek bir yer ben gittiğimde yoktu ama normalde oluyormuş. Yinede problem yaşamadım hemen yolun karşısında (mamure kalesi karşısı) Restaurantlar bol bol. Kalış ücreti 10ytl.
    Paradise Camping Anamur-Mersin yolu 4.Km Mahmure Kale 0.324.8271715

Akdeniz Bölgesi Camping Yerleri

Kamp Adı Adres Telefon
    Pınar Antalya - Kemer- Tekirova 0542 314 08 44
    Akçakıl Mersin, Taşucu 0324 741 44 51
    Anamur Pullu 0322 827 11 51
    Aslıhan Cerenler mevkii, Anamur, Mersin 0324 814 15 60
    Bambus Lara yolu, Antalya 0242 321 52 63
    Clup Pınar Tekirova, Kemer 0242 821 48 30
    Çamlık Beldibi, Kemer 0242 824 85 77
    Denizler Sarısu, Antalya 0242 259 08 74
    Erdanlı 0322 515 21 40
    Erman Beldibi, Kemer 0242 824 81 96
    Green Point Tekirova, Kemer 0242 825 71 82
    Günışığı Lara yolu, Antalya 0242 349 15 50
    Göynük Göynük, Kemer, Antalya 0242 815 31 41
    Kaş Gazeteciler yarımadası, Antik tiyatro önü, Kaş
    Kındıl Çeşme Kemer, Antalya 0242 814 10 75
    Mersin Gümüşkum 0322 481 34 81
    Migo Kemer, Antalya 0242 814 17 91
    Pullu Mersin, Anamur 0324 827 18 66
    Olympos Nar Yazır köyü, kilise yakası mah. Olympos, Kemer 0242 892 14 28
    Ovedland Kemer, Antalya 0242 814 16 45
    Side yeşil Raşit Ener Tesisleri, İskenderun yolu, Adana 0242 756 91 41
    Silifke Şehitlik, Adana 0322 714 65 81
    Turban Kemer, Antalya 0242 824 81 05

PINARA CAMPİNG-TEKİROVA
    Asırlık Çam ağaçları arasında özel plajlı doğa ile iç içe Antalya - Kemer- Tekirova kent merkezinde yeni bir camping ;
    30 karavan,380 çadır,1140 konaklama kapasiteli "Kültür ve Turizm Bakanlığı Belgeli" Kamping,
    *40.000 m2
    * Antalya merkezini 60 Km
    * Kemer'e 15 Km
    * Olimpos'a 17 Km
    * Çıralı(Yanartaş) 3 Km
    * Phaselis Antik kentine 3 Km
    * Tahtalı Teleferik 3 Km
    * 200 Açık ve kapalı duş(Sıcak su)
    * 200 Modern WC
    * 100 Adet çamaşır makinesi ile ütü yerleri
    * 100 Adet Buzdolabı
    * Pişirme ve bulaşık üniteleri
    *Yüzme,Basketbol,Tenis,Voleybol,Folklor,Müzik,Su Sporları,Doğa Yürüyüşü,Dağcılık,Masa Tenisi,Çocuk Klübü,Foto Safari,Bisiklet Sporları,Tekne Gezileri vs. ( Arazimizde ve çevremizde istenilen sportif faaliyetleri yapmaya uygun yerler bulunmaktadır. )

2009 Yılı Fiyatlarımız :
    Karavanda 2 Kişi : 25Ytl + Her Bir Kişi 5ytl
    Kendi Çadırında Kişi Başı 6Ytl
    Fiyatlara Çamaşır Makinesi,Buzdolabı,Yemek Pişirme,Duş,Wc Dahildir.Karavanlar İçin Ayrıca Elektrik Ücreti Alınır.

EN İYİ 10
    1. Sundance Kamping - ANTALYA
    2. Kelebekler Vadisi - FETHİYE
    3. Ada Kamping - CUNDA
    4. Kaya Kamping - KAPADOKYA
    5. Önder Kamping - KUŞADASI
    6. Kaş Kamping - KAŞ
    7. Gökova Orman Kampı - GÖKOVA
    8. İnbükü Orman Kampı - MARMARİS
    9. Yedigöller Milli Parkı - BOLU
    10. Cancık Otel Bahçesi- RİZE

Çadır tatili için en iyi 10 adres
    Bu yaz tatil için yeni arayışlar içindeyseniz ve konfordan vazgeçmeyi göze alabilecekseniz, lüks otellerde konaklamak yerine tamamen doğayla baş başa olmaya ne dersiniz? Denizleri, gölleri ve ormanlık alanlarıyla farklı kamp ortamları sunan ülkemizde, böyle bir tatile çıkmak hem çok keyifli, hem de oldukça ekonomik. Şu anda Ege ve Güney sahilleri kadar Karadeniz'in yaylaları da kamp kurmak için ideal. Çadır sahibi olmanıza bile gerek yok. Pek çok yer sizin için çadır temin edebiliyor. Elbette gitmeden önce, bir sürprizle karşılaşmamak için bilgi edinmekte fayda var. Bu hafta jüri üyelerimize çadır tatili için Türkiye'nin en iyi kamp alanlarını sorduk.

EN İYİ 10
    1. Sundance Kamping - ANTALYA
    2. Kelebekler Vadisi - FETHİYE
    3. Ada Kamping - CUNDA
    4. Kaya Kamping - KAPADOKYA
    5. Önder Kamping - KUŞADASI
    6. Kaş Kamping - KAŞ
    7. Gökova Orman Kampı - GÖKOVA
    8. İnbükü Orman Kampı - MARMARİS
    9. Yedigöller Milli Parkı - BOLU
    10. Cancık Otel Bahçesi- RİZE
    1 - Sundance Kamping - ANTALYA
    Ağaçlar arasındaki sükûnet
    Antalya'nın Tekirova Beldesi sınırlarında bulunan Sundance Kamping; çam, kavak ve söğüt ağaçları arasında sakin bir ortam sunuyor. İki kilometreye yakın uzunlukta kumsalı var. Kamp alanı kumsaldan 1 kilometre kadar içeride, yeşillik alanda kurulu. İçeriye motorlu taşıt sokulmuyor. Ortak duş ve tuvaletler var. Çadırlı konaklamanın bedeli 35 YTL. Bu fiyata akşam yemeği de dahil. Burada çadırınızı kurup konaklayabilir, ata binebilir, yürüyüş yapabilirsiniz. Dahası yürüyerek Phaselis Antik Kenti'ne ulaşabilir, tarihi güzellikleri yerinde görebilirsiniz. Tel: (242) 821 41 65

2 - Kelebekler Vadisi - FETHİYE
    Dünya mirası listesinde
    10 dönümlük alana 250 yatak kapasiteli 125 çadır kurulabiliyor. İster uyku tulumuyla çardaklarda, ister çadırda kalabilirsiniz. Konaklama bedeli bungalovda 35, çadırda 30 YTL. Öğrencilere 5 YTL indirim yapılıyor. Çadırını yanında götürmek istemeyenlere burada bir tane temin ediliyor. Doğa koşullarından dolayı şebekeden elektrik alamayan kamp sahipleri, günün belirli saatlerinde jeneratörle kampçılara ücretsiz elektrik temin ediyor. 250 kişilik ortak duş ve tuvalet var. Ölüdeniz Belceğizden akşama kadar her saat başı tekne ile gidiş geliş sefer bulabilirsiniz. Restoran-bar ve dalış eğitimi hizmetleri veriliyor. Kelebekler Vadisi, Dünya Mirası Vakfı tarafından, dünya üzerinde korunması acil gereken 100 dağdan biri olarak tespit edilen Babadağ'ın eteklerinde. Kanyon duvarının yüksekliği 350- 400 metreye ulaşıyor. Tel: (555) 632 02 37

3 - Ada Kamping - CUNDA
    Dalış turuna katılabilirsiniz
    Ada Kamping, Ayvalık'a bağlı Cunda adasında yer alıyor. Kampçılar için mutfak, çamaşırhane, sıcak duş, buzdolabı ve piknik alanı var. Dileyen sıcak duş ve tuvaletli odalarda da kalabilir. Karavan ve çadırlar için hazırlanmış gölgeliklerde dinlenip, düzenlenen tekne, gezi veya dalış turlarına katılabilirsiniz. Çadırda konaklamanın kişi başı maliyeti 7 YTL. Çadır ya da aracın büyüklüğüne göre ekstra alan ücreti alınıyor. Tel: (266) 327 12 11

4 - Kaya Kamping - KAPADOKYA
    Havuzu ve interneti var
    23 yıldır yerli ve yabancı turistlere hizmet veren Kaya Kamping, Kapadokya'da 15 bin metrekarelik içi ağaçlarla dolu bir arazide bulunuyor. 100 karavanlık ve 200 çadırlık alana sahip. Marketten restorana, bardan çay ocağına ihtiyacınız olan her şey mevcut. Sıcaktan bunaldığınızda havuzda serinleyebilir, iletişim kurmak istediğinizde sınırsız internet hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ortak duş, tuvalet ve mutfak da var. Kişi başı çadırda konaklamanın fiyatı 7,5 YTL. Çadır için ayrıca 3.25 YTL alınıyor.
    Tel: (384) 343 31 00

5 - Önder Kamping - KUŞADASI
    Çadır kapasitesi 600
    15 dönümlük arazi üzerinde 600'e yakın karavan ve çadır kapasitesine sahip. Oldukça ferah ve dinlendirici bir mekan. Yat Limanı'nın hemen karşısında yer alan kamp alanında havuz, duş, tuvalet, sıcak su ve bulaşık yıkama alanları yer alıyor. Ancak alışveriş için biraz ilerideki markete gitmeniz gerekiyor. Kişi başı çadırda konaklama ücreti 4 YTL. Çadır için ayrıca 2 YTL ödemeniz yeterli. Tel: (256) 618 15 90

6 - Kaş Kamping - KAŞ
    Yabancı turistlerin ilgi odağı
    Antalya'nın Kaş İlçesi'ndeki Kaş Kamping, ilçe merkezine yakınlığıyla dikkat çekiyor. 26 yıldır hizmet veren mekânın işletmeciliğini Nejat Beşkardeş, müdürlüğünü de Sedat Ateş yapıyor. Deniz kenarından 7 dönüm arazi içerisinde kurulu. Çadır, karavan, bungalov olmak üzere toplam 60 konaklama kapasitesi var. Çadırıyla tatil için gelenler; duş, tuvalet, yiyecek, içecek gibi plaj hizmetlerinin hepsinden yararlanabiliyor. Kişi başı fiyatı 10 YTL. Gençler ve yabancı turistler, buranın müdavimleri. Tel: (242) 836 10 20

7 - Gökova Orman Kampı - GÖKOVA
    İçinde 8 koy bulunuyor
    Muğla'nın Akyaka Beldesi sınırları içerisinde. 30 dönüm üzerine kurulu. 300 çadır ve 70 karavan kapasitesi var. 2 km'lik sahil şeridi bulunan Gökova Orman Kampı'nın denize uzaklığı 150 metre. Kamp alanı 8 koy içeriyor. Tüm koylarda denize giriş için hazırlanmış iskeleler var. Kampçılara verilen hizmetler arasında elektrik, çamaşırhane, bulaşıkhane, mutfak, güneş ısıtmalı açık-kapalı duş, sıcak ve soğuk su, market, kafe ve restoran bulunuyor. Su sporlarının yanı sıra çeşitli spor aktiviteleri de rahatlıkla yapılabiliyor. Çadır başına günlük 8.75, karavan başına 10 YTL ücret alınıyor.
    Tel: (252) 243 43 98

8 - İnbükü Orman Kampı - MARMARİS
    Plaj voleybolu keyfi
    1500 dönümlük milli park alanında bulunan İnbükü Orman Kampı'nın sadece 26 dönümü çadır ve karavan kullanımına ayrılmış. Yaklaşık 130 çadır aynı anda kurulabiliyor. Tuvalet, duş, çamaşırhane, bulaşıkhane, otomatik çamaşır makinesi ve 4 km.lik sahilinde iskelesi bulunuyor. Sahili hem kum, hem kayalık, hem de sarp kayalık olduğundan balık avlamak için ideal. Kamp alanında sadece 4 kişilik çadır veriliyor ve karşılığında 8 YTL alınıyor. Karavanlar içinse 9 YTL ödemek yeterli. İsteyenlere günde 2.85 YTL karşılığında elektrik sağlanıyor. Bu sene plaja voleybol ağı, kano ve deniz bisikletleri yerleştirilmiş. Tel: (252) 436 91 19

9 - Yedigöller Milli Parkı - BOLU
    İki gölün arasında
    Gölleri ve eşsiz doğası ile üç mevsim kampçıların ilgisini çekiyor. İlkbahar, yaz ve sonbaharda 100 çadırlık kamp alanından faydalanan tatilciler, günübirlik doğa yürüyüşü, sportif olta balıkçılığı ve amatör fotoğrafçılık ile vakit geçirebilir. Kamp alanı 2 gölün arasında, ağaçların gölgesinde. Çadırı kendiniz getiriyorsunuz. Milli parkın su ve tuvaleti kullanılıyor. Elektrik yok. Geceleri ateş yakıp etrafında eğlenmek serbest. Çadırlardan günlük 7 YTL alınıyor.

10 - Cancık Otel Bahçesi - RİZE
    Çadırını getiren para ödemiyor
    Rize Çamlıhemşin'in Çat Köyü'nde hem otel, hem pansiyon, hem de kamp alanı olarak hizmet veriyor. Yaklaşık 50 çadırlık kapasitesi var. Kendi çadırınızla giderseniz hiçbir konaklama ücreti talep edilmiyor. Sadece buradaki restoranı ve marketi kullanmanız isteniyor. Eğer çadırınız yoksa size bir tane temin ediyorlar. Fiyatı 15 YTL. Nisan ayında açılan pansiyon kasım ayının ortalarına kadar hizmet veriyor. Kampçılar için özel bir mutfağı yok ama otel mutfağını kullanma imkânı sağlıyor. Dere kenarındaki mekânda ister yürüyüş parkurunda vakit geçirebilir, isterseniz yaylalara çıkarak serin bir yaz günü yaşayabilirsiniz. Tel: (464) 654 41 20

AKDENİZ BÖLGESİ:
    ADANA Reşit Ener Turizm Tesisleri 0.322.3212758
    ANTALYA Kındılçeşme Orman Kampı
    ANTALYA Alanya İncekum Orman Kampı Avsallar, İncekum Mevkii 0.242.5171704
    ANTALYA Alanya Perle Camping 0.242.5262066
    ANTALYA Alanya Sedre Camping Gazipaşa Yolu Üzeri 20.Km Demirtaş 0.242.5161111
    ANTALYA Alanya Tay Camping Alanya- Gazipaşa Arası, Yeşilöz Köyü 0.242.5364303
    ANTALYA Beldibi Orkinos Camping Bahçecik Mevki Atatürk Cad Caretta Otel Yanı 0.242.8248865
    ANTALYA Kaş Can Mocamp Kalkan yolu üzeri 1, 5. Km 0.242.8361541
    ANTALYA / Kaş Kaş Camping Yaşar Yazıcı Cad. 0.242.8361050
    ANTALYA Kaş Olympos Mocamp Kaş -Kalkan yolu üzeri 2. km - Acısu 0.242.8362252
    ANTALYA Kemer Göynük Camping Kemer Sahil Yolu, Göynük Köprü Yanı 0.242.8153141
    ANTALYA Lara Bambus Motel Camping Yeşilbahçe Mah Eski Lara Yolu No.1 0.242.3213852
    ANTALYA Manavgat Osay Camping Manavgat-Akseki-Konya Kavşağı 1.Km 0.242.7482878
    ANTALYA Sarısu Denizer Camping Kemer yolu BP Yanı Yeni Liman Arkası 0.242.2590874
    ANTALYA Side Altınkum Camping
    ANTALYA Side Yeşilpark Camping Sorgun Mah.Acısu Mevkii Manavgat 0.242.7569141
    ANTALYA Tekirova Sundance Camping 0.242.8214165
    BURDUR Salda Gölü Orman Kampı Yeşilova 0.246.2181184
    HATAY İskenderun Karaağaç Belediyesi Kampı Halk Plajı ve Kampı Karaağaç
    ISPARTA Eğridir Altın Kum Camping Eğirdir 2 km, Isparta 30 km 0.246.3114857
    MERSİN Anamur Dragon Camping Bozdoğan Köyü, Mamure Kale Yanı 0.324.8271355
    MERSİN Anamur Paradise Camping Anamur-Mersin yolu 4.Km Mahmure Kale 0.324.8271775
    MERSİN Anamur Pullu 1 Camping - Mocamp Bozdoğan Köyü Silifke karayolu 7. Km 0.324.8271866
    MERSİN Anamur Pullu 2 Camping - ( Dikilitaş ) Anamur - Bozyazı Asfaltı Üzeri 0.324.8512240
    MERSİN Anamur Yalı Mocamp Siteler Mevkii Anamur 0.324.8141435
    MERSİN Erdemli Sahil Çamlığı Orman Kampı 0.324.5151219
    MERSİN Erdemli Talat Göktepe Orman Kampı Erdemli 3 km 0.324.5155204
    MERSİN Silifke Akçakıl Camping Taşucu - Anamur Yolu Üzeri 0.324.7414451

EGE BÖLGESİ:
    AYDIN Kuşadası Önder Camping Yat Limanı Karşısı Atatürk Bulvarı No:72 0.256.6181590
    AYDIN Kuşadası Turyat Mocamp 31'ler mevkii Kuştur yanı 0.256.6180807
    AYDIN Kuşadası Yat Camping Atatürk Bulvarı No:74 0.256.6181516
    DENİZLİ Pamukkale Ege Camping Ören Mah, Kayraklı Mevkii, Kurtluca Köyü 0.538.6386124 DENİZLİ Pamukkale Termotes Camping Karahayıt - Pamukkale 0.258.2714066
    İZMİR Çeşme Tursite Kum Kamping Tursite Mevkii Çiftlikköy - Çeşme 0.232.7222295
    İZMİR Çeşme V - Kamp Paşa Limanı Mah. Ilıca 0.232.7172224
    İZMİR Foça Sazlıca Kamp Sazlıca Mevkii - Yeni Foça 0.532.4123363
    İZMİR Gümüldür Hipocamp. Büyükalan Mevkii – Özdere 0.232 7989191
    İZMİR Gümüldür 66 Evler Orman Kampı 0232 7931997
    İZMİR Güzelbahçe Oba Camping Mithatpaşa Cad No.25 0.232.2342015
    İZMİR Özdere Kalemlik Orman Kampı Çukurallı Mah. Özdere 0.232.3696485
    İZMİR Seferhisar Özcan Camping Teos Eski İskele Mevkii -Sığacık 0.232.7451290
    İZMİR Seferhisar Teos Emeksiz Orman Kampı Sığacık 0.232.3696485
    İZMİR Selçuk Dereli Turistik Tesisleri Pamucak 0.232.8523636
    İZMİR Selçuk Garden Camping İsabey Mah Kalealtı No.4 0.232.8922489
    MUĞLA Bafa Turgut Camping Bafa Gölü 0.256.5435105
    MUĞLA Bodrum Kaktüs Camping Ortakent 0.252.3483094
    MUĞLA Bodrum Kaya Camping
    MUĞLA Bodrum Pigeon Houses Bodrum-Milas Yolu 20.Km Güvercinlik 0.252.3746350
    MUĞLA Bodrum Şafak Camping
    MUĞLA Bodrum Zetaş Camping Gümbet Mah - Gümbet Plajı 0.252.3161407
    MUĞLA Dalyan Ekin Klup Gökbel Mevkii. Dalyan 0.252.2890104
    MUĞLA Dalyan Dalyan Camping Maraş Mahallesi Kaunos Sokak - Dalyan 0.252.2842872
    MUĞLA Datça Agaische Camping Mesudiye Köyü 0.252.7280219
    MUĞLA Datça Aktur Camping Aktur Tatil Sitesi 0.252.7246168
    MUĞLA Datça Ilıca Camping İskele Mah. 0.252.7123400
    MUĞLA Datça Körmen Camping Knidos-Karaköy Yolu 4. Km 0.252.7271086
    MUĞLA Datça Sörf Camping Marmaris Yolu 60.Km Gebekum Mevkii 0.252.7220173
    MUĞLA Fethiye Katrancı Orman Kampı Fethiye Yolu 10. Km Yanıklar Köyü 0.252 6336406
    MUĞLA Fethiye Küçükkargı Orman Kampı Fethiye yolu 20. Km 0.252 6239086
    MUĞLA Göcek Göcek Camping 0.252.6451074
    MUĞLA Göcek Sarıoğlu Camping Cumhuriyet Mah 11.Sok. No.112 0.252.6451090
    MUĞLA Gökova Gökova Koyu Orman Kampı Akkaya Köyü 0.252.2465035
    MUĞLA Gökova Öztürk Camping Muğla-Marmaris Yolu 32. Km 0.252.2434398
    MUĞLA Hisarönü Çubucak Orman kampı Marmaris - Datça yolu 23. Km 0.252.4670221
    MUĞLA Hisarönü Evcan Camping Hisarönü Köyü - Kerdeme Mevkii 0.252.4666478
    MUĞLA Hisarönü Hisar Camping 0.252.4666194
    MUĞLA Hisarönü İnbükü Orman Kampı Marmaris - Datça Karayolu 25. Km 0.252.4369119 MUĞLA Hisarönü Sargın Caravan Camping 0.252.4666142
    MUĞLA Köyceğiz Bizim Kamp Ekincik Koyu 0.252.2660073
    MUĞLA Köyceğiz Camping Atatürk Kordonu Plaj Yanı 0.252.2625502
    MUĞLA Marmaris Boncuk Camping 0.252.4124646
    MUĞLA Marmaris Dimet Camping Aktaş mevkii 0.252.4133905
    MUĞLA Ölüdeniz Suara Camping Ölüdeniz Otel Meri Yolu Üzeri 0.252.6170123
    MUĞLA Ölüdeniz Sugar Beach Clup - Camp Ölüdeniz Cad. No.20 Otel Meri Yolu 0.252.6170048

MARMARA BÖLGESİ:
    BALIKESİR Altınoluk Sır Motel - Camping Avcılaraltı Altınoluk 0.266.3883510
    BALKIESİR Ayvalık Ada Camping Alibey Adası 0.266.3271211
    BALIKESİR Burhaniye Altıncamp 0.266.4163732
    BALIKESİR Burhaniye Aykul Camping Çukurbağlar No.3 - Pelitköy 0.266.4261418
    BALIKESİR Edremit Antandros Camping Altınoluk- Akçay çıkışı 0.266.3785361
    BALIKESİR Erdek Ant Camping Yalı Mah Mangırcı Mevkii - Düzler 0.266.8557044
    BALIKESİR Erdek Göktur Camping Bandırma - Erdek Sahilyolu Erdek'e 3 Km 0.266.8557050
    BALIKESİR Küçükkuyu Hasanaki Camping Çanakkale Yolu üzeri, Narlıaltı-Altınoluk 0.266.3981516
    ÇANAKKALE Çanakkale Paradise Camping İzmir Yolu, Dardanos Mevkii Çınarlı Köyü Altı 0.286.2470380
    ÇANAKKALE Babakale Akkaya II Camping
    ÇANAKKALE Behramkale Candostum Camping Ayvacık-Assos Yolu 17.Km İskele Mevkii 0.286.7217040
    ÇANAKKALE Bozcaada Ada Camping Eski Kule Mevkii - Sulubahçe 0.286.6970442
    ÇANAKKALE Eceabat Kabatepe Milli Parkı 0.286.8141025
    ÇANAKKALE Eceabat Kum Motel Camping Kabatepe Limanı Mevkii Pazarbaşı 0.286.8141455
    ÇANAKKALE Eceabat Seddülbahir Mocamp Seddülbahir 0.286.8446204
    ÇANAKKALE Gökçeada Şen Camping Aydınlık(Kefalos) Mevkii Kuzu Limanı 11 Km 0.286.8981020 ÇANAKKALE Gelibolu Derya Camping 0.286.5862972
    İSTANBUL Kilyos Mıstık Camping Turban Cad. No:41 - Kilyos 0.212.2011077
    İSTANBUL Selimpaşa İstanbul Mocamp Poyraz Çiftliği Selimpaşa 0.212.7101125
    İSTANBUL Silivri Semizkum Mocamp Lüleburgaz Deniz Evler Sahili - Semizkumlar 0.212.7112058
    İSTANBUL Şile Akkaya Camping Akçagöl Köyü - Şile 0.216.7277010
    İSTANBUL Şile Karyat Camping Aziz Turan Beler Cad
    Kumbaba Karavan Park 0.216.7115441
    YALOVA Yalova Mer - Tur Camping Yalova-İzmit Yolu 7.Km - Çiftlikköy 0.226.3520088

KARADENİZ BÖLGESİ:
    ARTVİN Yusufeli Greenpeace Camping 0.466.8113620
    ÇORUM Boğazkale Aşıkoğlu Camping Boğazkale - Hattuşaş 0.364.4522004
    DÜZCE Akçakoca Akçakoca Camping Ereğli yolu 0.380.6114525
    DÜZCE Akçakoca Hello Camping Karaburun Mevkii 0.380.6286247
    DÜZCE Akçakoca İskele Camping Otel Ereğli Cad No.23 - Değirmenağzı 0.380.6187546
    DÜZCE Akçakoca Martı Camping Çayağzı Köyü 0.380.6187650
    DÜZCE Akçakoca Nejat Camping Değirmenağzı 0.380.6114345
    GİRESUN Salon Çayırı Camping Kümbet Yaylası
    GÜMÜŞHANE Gülcar Alabalık tesisleri Gülcar Köyü Gümüşhane 0.456.6257513
    GÜMÜŞHANE Zigana Turizm Center
    KASTAMONU Abana Doğan Güneş Camping Liman Mevki Abana 0.366.5643082
    ORDU Ünye Altınkum Camping
    ORDU Ünye Çınarsuyu Orman Tesis. Sahil Köy - Ünye 0.452.3424243
    ORDU Ünye Fasıl Camping 0.452.3232444
    ORDU Ünye Mavideniz Camping
    ORDU Ünye Uzunkum Camping 0.452.3232022
    RİZE İkizdere Genesis Motel Tesisleri
    SAMSUN 19 Mayıs Camping
    SAMSUN Çamlık Kampı
    SAMSUN Alaçam Geyikkoşan Tesisleri Bafra cad. Karakol Sok. No.52 / D 0.362.6213300
    SİNOP Akliman Martı Camping Akliman 0.368.2876214
    SİNOP Belediye Yuvam Tesisleri Gelincik Mah. 0.368.2612532
    SİNOP Gazi Orman Kampı
    SİNOP Karakum Tatil Köyü Karakum Yolu 2 km Gelincik Mah. Kiremitçiler yolu 0.362.2612693
    TRABZON Akçaabat Hıdır Nebi Yayla Kent Akçaabat-Trabzon 45kmHıdırnebiYaylası 0.462.3267337
    TRABZON Maçka Coşandere Camping Sümela Manastırı Yolu üzeri 5.Km 0.462.5121024
    TRABZON Maçka Sümela Camping Sümela Manastırı Yolu üzeri 2. Km 0.462.5121581
    TRABZON Maçka Verizana Camping Sümela Manastırı Yolu üzeri 2.km 0.462.5124062
    TRABZON Uzungöl İnan Kardeşler Camping Gölbaşı Uzungöl 0.462.6566297
    TRABZON Uzungöl Kıyı Dinlenme Tesisleri Uzungöl 0.533.7439709
    ZONGULDAK Alaplı Kocaman Camping
    ZONGULDAK Çayköy Milli Egemenlik Parkı
    ZONGULDAK Çöldağı Camping

İÇ ANADOLU BÖLGESİ:
    AKSARAY Ağaçlı Camping Ankara-Adana Yolu (E-90) Nevşehir Kavşağı 0.382.2152400
    AKSARAY Hisar Mocamp
    AKSARAY Sultanhanı Kervan Camping 0.382.2422325
    ANKARA Ankara Camping Ankara-Eskişehir Yolu 28.Km 0.312.2991293
    ANKARA Yayla Mocamp Ankara-Gerede Yolu 110.Km 0.312.7515101
    KONYA Beyşehir Ada Camping Akseki Yolu Üzeri 5. Km 0.332.5289093
    KONYA Beyşehir Martı Camping Akseki Yolu Üzeri 1,5 km 0.332.5121012
    NEVŞEHİR Özer Camping Ürgüp Yolu 0.384.2131259
    NEVŞEHİR Avanos Ada Camping Jansakari Cad. No.20 - Avanos 0.384.5112429
    NEVŞEHİR Avanos Green Motel Camping Çavuşin Köyü Vadiler Sok 0.384.5327050 NEVŞEHİR Göreme Berlin Camping
    NEVŞEHİR Göreme Dilek Camping
    NEVŞEHİR Göreme Kapadokya Camping
    NEVŞEHİR Göreme Mercan Camping
    NEVŞEHİR Göreme Motel Camping
    NEVŞEHİR Göreme Öz Kapadokya Camping
    NEVŞEHİR Göreme Panaroma Camping Adnan Menderes Cad. No:280.384.2712352
    NEVŞEHİR Gülşehir Gülşehir Camping
    NEVŞEHİR Ortahisar Kaya Camping 0.384.3433100
    NEVŞEHİR Ortahisar Paris Motel -Camping
    NEVŞEHİR Uçhisar Çiftlik Camping
    NEVŞEHİR Uçhisar Koru Mocamp Subuk Mevkii. Uçhisar 0.384.2192190
    NEVŞEHİR Ürgüp Dinler Camping

DOĞU ANADOLU BÖLGESİ:
    ERZİNCAN Erkent Camping Sivas Karayolu 13. Km. 0.446.2362461
    TUNCELİ El Baba Camping Güney konak Köyü - Ovacık 0.428 5113149

GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ:
    ADIYAMAN Nemrut Dağı Nemrut Dağı Milli Parkı

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/konu...#ixzz1M4v3i6Le
    motorcu adam, anotherbrick ve KOBRA62 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    abi eline sağlık, burada bir orduya yetecek bilgi var..yarın direk olarak bunların hepsinin çıktısını alıyorum ve arkama bakmıyorum çok sağol abi.
    Sezgin KALKAN
    A RH+
    0554 776 76 64

Arkadaşlar merhaba ;

2 hafta civarında bir gezi planlıyorum. Bu konuda açılmış başlıklar var sanırım ama bana 2013 kamp alanları hakkında güncel bilgi lazım...

Fiyatlar vs...

Trakya'dan İzmir, Aydın, Muğla üzerinden Antalya'ya doğru gitmeyi düşünüyorum.

Şu sıralar o civarda olanlarınız varsa, tavsiyelerinizi,
    Önerilerinizi ve bilgi paylaşımlarını bekliyorum.

serkanbitez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TENERE 660Z adayı kymco LIKE 125
    selamlar arkadaşlar bodrum bitezdeyim buralardan geçerseniz çaylar taze, muhabbet yeterli derecede
    burada fiyatlar 100 tlden başlıyor oda kahvaltı,deniz güzel ve kumludur,plajlarda şezlonglar ücretsiz.herkese yardımcı olabilirim elimden geldiğince
    dileyene özelden tel gönderirim
    swath bunu beğendi.

bodrumda kamp alanı ücretleri ne alemde araba- çadır birlikte konaklayabileceğimiz? ve hangi koyda konaklarsak o civarı daha rahat gezeriz?

serkanbitez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TENERE 660Z adayı kymco LIKE 125
    Alıntı swath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bodrumda kamp alanı ücretleri ne alemde araba- çadır birlikte konaklayabileceğimiz? ve hangi koyda konaklarsak o civarı daha rahat gezeriz?
    bodrum güvercinlik var.benim bildiğim en faal ve çevreye yakın gümbet zetaş camping vardır.ağaçların altında çadır keyfi ve denize 30 ila 50 metre mesefesi vardır.fiyatlarını bilemiyorum.
    Telefon: 0252 316 14 07 Tel2: 0252 316 22 31 Fax: 0252 316 57 41 geçen seneki link aşağıda
    http://www.arenabodrum.com/bodrumda-kamp-turizmi/
    swath bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm exc250 - yamaha xt660r
    abiler selamlar herkese kouy hortlatıyorum biraz ama acemiligime verin yeni konu acmak istemedim . verdiginiz bilgiler yerler cok faydalı. bayram tatilinde 2 motor ( tenere 660 ve xt660) iki arkadas deniliden cıkıp ege akdeniz arazi orman dag yol sahil karısık bi turplanlıyoruz. genelde cadır kamp agırlıklı . verdiginiz bilgiler icin tesekkurler. daha farklı bilgiler edindiyseni uc yıl ıcınde tecrubelerinizden fadalanabiliriz saygılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)