Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Uzungöl gezim(08.05.2011)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    hocam senin motürü nerde olsa tanırım ahay allah razı olsun yahuuu içimiz gönlümüz açıldı, valla çok şanslı insansın karadeniz gibi bir coğrafyada yaşıyorsun tekerin dert görmesin , allah iniş takımlarına zeval vermesin...

her zaman gitmeyi görmeyi çok istediğim yerlerdir sizin oralar nasip kısmet inşallah... bi gün fırsat, zaman, para 3 lüsünü bir araya bi getirebilsem aynen sizin memleketteyimde nasip inşallah... sağol varol...
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Sevgili arkadaşım güzel bir gezi yapmışsın . Fotoğraflarıda kadraj olarak güzel düşünmüşsünüz ama bazı fotoğraflarda ışık ayarını yapamamışsınız aslında çok basit birdahaki serüvenlerinizde daha iyi fotoğraflarınızı görmek dileğiyle her şey gönlünüzce olsun
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım resimlerin harika ya, memleketimi çok özlemişim bu yaz inşAllah gitmeyi planlıyorum .

Alıntı alone base adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış bilgi bence...dil,din,ırk ayrımı yapmak karadeniz halkına yakışır bir tutum değildir.bunu gittiğin zaman anca görebilirsin ,anlatıldığı gibi değildir arkadaşım güven bana
    Sağol kardeş.bu yaz bi gezi düşünüyorum inş.güzel bir gezi olur..

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mesajları yeni gördüm. teşekkürler ilginize.askerlik süresince hemen hemen hiç takip edemedim forumu. gezilerden uzak kaldım. şimdiden biryerlere gitmek için can atıyorum.
    Motokurt abi, fotoğraflardaki ışık sorunu çekimleri acele ve dikkatsiz çekmemden olabilir.bir de hava sisliydi. ışığı iyi ayarlayamadım. bazı fotolara ise HDR uyguladım. belki o sa sorun oluşturmuş olabilir. ilginize sağolun.
    herkesi bekleriz Rize'ye.
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim
    Cesaret on kısımdır, biri korkmamak, dokuzu dikkat ve ihtiyattır. Hz.Ali

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı fusuy364 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mesajları yeni gördüm. teşekkürler ilginize.askerlik süresince hemen hemen hiç takip edemedim forumu. gezilerden uzak kaldım. şimdiden biryerlere gitmek için can atıyorum.
    Motokurt abi, fotoğraflardaki ışık sorunu çekimleri acele ve dikkatsiz çekmemden olabilir.bir de hava sisliydi. ışığı iyi ayarlayamadım. bazı fotolara ise HDR uyguladım. belki o sa sorun oluşturmuş olabilir. ilginize sağolun.
    herkesi bekleriz Rize'ye.
    bende diyodum nerde bu adam die devamlı biyere gider konu açardı. demek esker ocağındaymışın..hoş geldin...
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende diyodum nerde bu adam die devamlı biyere gider konu açardı. demek esker ocağındaymışın..hoş geldin...
    hoş buldum sağol
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    tekrar hoş geldin Yusuf, sağ sağlim vatani görevi bitirmişsin hayırlı olsun.
    harika fotolar, nefis bir doğa, alışık olduğumuz tek tabanca Yusuf her motorcunun hayali olan karadeniz turunu(motorcuların kabe'si) ilerde büyük cc'li bir enduro aldığımda bende tavaf etmek istiyorum. kimbilir bu hayalim olursa belki tanışır bir çay içeriz bile. bol çamurlu geziler dilerim

Alıntı 35emre35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrar hoş geldin Yusuf, sağ sağlim vatani görevi bitirmişsin hayırlı olsun.
    harika fotolar, nefis bir doğa, alışık olduğumuz tek tabanca Yusuf her motorcunun hayali olan karadeniz turunu(motorcuların kabe'si) ilerde büyük cc'li bir enduro aldığımda bende tavaf etmek istiyorum. kimbilir bu hayalim olursa belki tanışır bir çay içeriz bile. bol çamurlu geziler dilerim
    sağolasın.teveccühünüz efem umarım Karadeniz turunuzu en kısa zamanda gerçekleştirirsiniz. umarım en kısa zamanda çayımızı içersiniz. size de bol çamurlu geziler

---------- Post added at 21:02 ---------- Previous post was at 21:00 ----------

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    güzel bir gezi olmuş kullandığın fujifilm in hangi modeli ?

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    eyy gözünü sevdiğimin türkiyesi..
    eline, emeğine vede tekerine sağlık

gokseltoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    tebrik ederim ya. fotoğraflar muazzam. motor güzel. aksilikler de tuzu biberi olmuş.

teşekkürler herkese.
    evraim o fotoğrafları fujifilm S1500 ile çekmiştim

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    teşekkür ettim bende simdi fıjifilm s2950 modelini satın aldımda o sebepten dolayı sormustum.
    Alıntı fusuy364 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler herkese.
    evraim o fotoğrafları fujifilm S1500 ile çekmiştim

dentcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 899 Panigale
    Arkadaşlar fotoğraflar harikaydı çok teşekkür ederim. Çok keyifle hepsini inceledim. Ellerine sağlık. Yenilerini bekliyoruz.....

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)