Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Arkadaşlar motosikletimle 1400 km yol yapma planım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Farukxtm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı EsEnTurKs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Msjları okudum baştan sona ben de heycanlandım en az senin kadar.
    Umarım kazasız belasız bi gezi oluyr.
    Motorla uzun yola gitmek gibisi yok Heleki memleketini motorunla gezmek pahabiçilemez..
    evet hocam çok güzel ve zevkli olacaktır, yolculugum köye vardıgımda kendimi atıcam bi agacın gölgesine serinde yatıcam keyfime bakıcam 1 kaç gün sonrada yola çıkıcam yaylaya dogru yaylanın soguk suyundan bol bol içicem yaylayın suyu gibi su yok
    ------------------------------------------------------------------------------CBR 250R (HRC)------------------------------------------------------------------------------

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    CBR 250 R
    evett evettt haftaya bugün sabahın 4 ünde yola çıkacagım. şimdiden heyecan bastıı offf beee
    ------------------------------------------------------------------------------CBR 250R (HRC)------------------------------------------------------------------------------

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aman hocam çok dikkatli ol ara ara rapor verirsin burdan nerde olduğunu bilelim
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman hocam çok dikkatli ol ara ara rapor verirsin burdan nerde olduğunu bilelim
    ali rapor vercem. bol bol resim çekicem her girdigim il'in tabelasının fotografını çekicem benim motordan kullananlar motorunun napacagını görsün güçlü olmasada yinede yoldaşımız motorlarımız.bakarsan bag olur, bakmazsan dag olur. bu 1400 km lik planıma bizimkiler karşı geldi ama ben altta kalmam yaparım dedigimi beni az çok tanıyanlar bilir.artvinin yaylalarında gezicem oralarda şimdi püfür püfür rüzgar esiyordur. hele oranın suyunu içmede yanında yat yayla suyu gibisi yok. tatile gidecek arkadaşlar varsa artvin'i tavsiye ederim memleketim olsada olmasada ederim neden derseniz doğası çok güzel çok güzel herbiryeri hele artvin insanının bazısı komik oluyor.

151rsfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    iyi geziler...
    16 BH 631

Alıntı Farukxtm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ali rapor vercem. bol bol resim çekicem her girdigim il'in tabelasının fotografını çekicem benim motordan kullananlar motorunun napacagını görsün güçlü olmasada yinede yoldaşımız motorlarımız.bakarsan bag olur, bakmazsan dag olur. bu 1400 km lik planıma bizimkiler karşı geldi ama ben altta kalmam yaparım dedigimi beni az çok tanıyanlar bilir.artvinin yaylalarında gezicem oralarda şimdi püfür püfür rüzgar esiyordur. hele oranın suyunu içmede yanında yat yayla suyu gibisi yok. tatile gidecek arkadaşlar varsa artvin'i tavsiye ederim memleketim olsada olmasada ederim neden derseniz doğası çok güzel çok güzel herbiryeri hele artvin insanının bazısı komik oluyor.
    tekerin düz bassın kazasız belasız keyif alarak gider gelirsin inş

kopan çocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Ramzey 125 Q- 2012 YBR 125 ESD
    arkadaşım seni tebrik ederim gerçektende tam benim kafadansın benimde askere gitmeme 5 ay var. bendede bi ramzey 125 lik scooter var.bende böyle uzun bir yol yapmayı düşünüyorum,tabi hiç bi şekilde uzun yol tecrübem yok.tek sıkıntım bizimkiler babam benim bisiklet almamı istemezken gidip motor aldım,şimdi de sinop'a uzun yol yapacam dersem ooo artık evlatlıktan reddeder herhalde :D ama bende sen gibiyim çook istiyorum motorla uzun yol yapmayı.
    benim motor 20 tl lik benzinle 140 km anca gidiyor,seninki nasıl yakıyor.
    olmassa bende arkandan çıkarım temmuzun ilk yada 2. haftası bi nabız ölçeyim diyorum bakalım :D olmassa istanbul izmir yaparız.
    hayırlı yolculuklar dilerim.

remember222 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250R
    kendine ve motoruna güveniyorsan durma devam et yolun açık olsun allah kaza bela vermesin.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    hayırlı yolculuklar, bol bol sıvı tüketmeyi unutma.

yol güzergahının üzerindeki lazım olabilecek,hastane,tamirhane,emniyet güçlerine ait karakol gibi bilgileri mutlaka not al.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    CBR 250 R
    saolun arkadaşlar işten bugün ayrılıyorum.son günüm işteki alacagım var.geçen ayın maaşını almadım daha toplam 45 gün lük çalışma paramı alsam bir an önce hazırlıklarıma başlıyacagım.

ahmetusta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax 400
    [QUOTE=Farukxtm;2379973]saolun arkadaşlar işten bugün ayrılıyorum.son günüm işteki alacagım var.geçen ayın maaşını almadım daha toplam 45 gün lük çalışma paramı alsam bir an önce hazırlıklarıma başlıyacagım.[/QUOT
    ne yaptın çıktınmı yola
    dikkat et yolar çok bozuk gerede samsun arası
    www.ahmetusta61.blogspot.com
    ÇILGIN MOTORCU

Motosikleti
    yamaha xmax 400
    Farukxtm arkadaş yola çıktınmı senden hiç heber alamadık bayağıdır
    ÇILGIN MOTORCU

Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı ahmetusta61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farukxtm arkadaş yola çıktınmı senden hiç heber alamadık bayağıdır
    çıktımda motosikletimi mecburen otobüs e yükleyip getirdim.malum evdekiler yüzünden ama buralarda fotograflar çekerim daha biryere gitmedim.geçen salı günü geldim

Motosikleti
    yamaha xmax 400
    çıktımda motosikletimi mecburen otobüs e yükleyip getirdim.malum evdekiler yüzünden ama buralarda fotograflar çekerim daha biryere gitmedim.geçen salı günü geldim
    fotoları bekliyoruz haberin olsun
    ÇILGIN MOTORCU

Motosikleti
    CBR 250 R
    tamam zaten hemen ekleyemem. festivallere gidecegim.şavşat'a gelen arkadaşlar olursa hep beraber foto çekiniriz. ben şavşat tepeköydeyim. gelen olursa beni kime sorsanız söylerler nerede oldugumu

Motosikleti
    CBR 250 R
    bu ayın 22 sinde bizim köyün yaylasında festival var. ben motosikletimle gidicem çadırımda var.gelen arkadaşlar olursa çok güzel olur.

Motosikleti
    yamaha xmax 400
    bu ayın 22 sinde bizim köyün yaylasında festival var. ben motosikletimle gidicem çadırımda var.gelen arkadaşlar olursa çok güzel olur.
    yaw fotoraf çekte anlayalım ordamısın burdamı
    ÇILGIN MOTORCU

Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı ahmetusta61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yaw fotoraf çekte anlayalım ordamısın burdamı
    ekledim bu linkten bakabilirsin arkadaş ekle beni farukxtm yaz hemen ben çıkarım zaten ekle beni kabul edeyim fotolar bu linkte ;http://www.facebook.com/media/set/?s...059.1653914945

---------- Post added at 14:32 ---------- Previous post was at 14:05 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/memb...albums998.html
    http://www.motosiklet.net/forum/memb...lbums1000.html
    bu linklerdende bakabilirsiniz arkadaşlar

vardınmı artvine motor sorun çıkardımı?

Motosikleti
    CBR 250 R
    yok ali hiçbir sorun yok. gayet iyi ama benim supaplar şakırdıyor.ayar lazım burdada motosikletçi yok bende supap ayarlarımda degerleri bilmiyorum.yarında sahara pancaecı festivali başlıyor bende saharaya gidip çadırımı kuracagım.mt den arkadaşlar inşallah olur.benim motosikleti tanırlar zaten arkasında motosiklet.net yazıyor.bide önde küçük sticker yaptım. tanıyoan tanır zaten

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)