Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadaşlar motosikletimle 1400 km yol yapma planım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bozkurt74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 model kara YBR
    Faruk ve eşlik edecek arkadaşlar.Geçerken bana uğrarsanız hem tanışmış oluruz hem de çay molası vermiş olursunuz.Ben de Borçka'dan evliyim.
    Sapanca otoban çıkışına çok yakınım.
    Şimdiden hayırlı yolculuklar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korkma dostum Ben de Artvin Arhavi' li yım. Sen yolların Kralı ağabayıne takıl gölgesi yeter.Evvvel Allah yolları titretiriz.

Yaklaşık bahsettiğin günlerde benim de Artvin' ne gitme planım var. Henüz gün olarak kesinlik kazanmadı. Fakak üç aşağa beş yukarı gideceğim kesin. Bu yolculuğa iştirak etmek isteyenler olursa da gurup olarak gideriz. 1400 gidiş 1400 dönüş oralarda da gezilecek temiz 3500 km.İnşallah Allah bir engel çıkartmazsa tabii ki..
    Kopmayalım. Tel numaram 0532 241 94 86 (Osman)[COLOR="Silver"]

Not; Demedi deyin Bu sezon Nataşa bolluğu var ona göre... Neden mi artık vizeler kalktı.İsterseniz gelmiyebilirsiniz.
    bizim bir güvenlikçimiz var Oda sizin hemşeri Arhavili aynı Cengiz Kurtoğlu gibi,ona diyorum sizin memleketi görmeye gideceğim ne işin var diyor taa oralarda dedim ne ararsan var zaten vizelerde kalkmış bir yukarı gider geliriz diyorum gülüyor
    bu sene kısmetse arkadaşlarla bizde belki geçeriz komşu memlekete ziyarete
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

KBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    bu bir hayal ve hayalleri gerçekleşmesi insanı ençok mutlu eden etkenlerden biri , umarım bu hayal in gerçekleşir kazasız belasız gider aynı şekil geri dönersin inş arkadaşım.

benimde bir hayal im var 2000 km lik ama malesef maddi nedenler engel oluyor ... :(
    sen gez gel de bol fotoğraf bekliyoruz çok güzel şehirlerden ilçelerden geçeceksin yeşillerin içinden...
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.
    Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    haojin hj 125
    o motor o kadar uzun yola dayanamaz...

ozzyx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco grand dink 250
    ben hyundaı cıtyzen motorla artcı ıle beraber(ben 102 kg artcı 70 kg)marmarıs akyaka oren bodrum ve bodrumun butun koyları gıdıp geldım 425 kmlık bır turdu. hıc sorun yasamadım bıde örende yolun ortasın ıguana buldum onu marmarıse getırdım beslemek ıcın ama zahmetlı ıs oldugu ıcın satmaya karar verdım 120 dolara sattım tur bedavaya gelmıstı gezı.ınsallah guzel bır gezı olur kesınlıle resım cek cunku yıllar sonra o yaptıgın gezı tek hatırlatan sey cektıgın resımler olur kazasız belasız gıt ve gel.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:40 ----------

sana tavsıyem motorun bıraz yavas kalır uzun yolda.sana bır motor kıralamanı onerırım cunku uzun yolda motor gercekten surat ıstıyo 60 70 le yol bıtmıyor bunu ogrendım daha guclu bır motor kıralasan daha ıyı olur dusunuyorum

Farukxtm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı ozzyx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hyundaı cıtyzen motorla artcı ıle beraber(ben 102 kg artcı 70 kg)marmarıs akyaka oren bodrum ve bodrumun butun koyları gıdıp geldım 425 kmlık bır turdu. hıc sorun yasamadım bıde örende yolun ortasın ıguana buldum onu marmarıse getırdım beslemek ıcın ama zahmetlı ıs oldugu ıcın satmaya karar verdım 120 dolara sattım tur bedavaya gelmıstı gezı.ınsallah guzel bır gezı olur kesınlıle resım cek cunku yıllar sonra o yaptıgın gezı tek hatırlatan sey cektıgın resımler olur kazasız belasız gıt ve gel.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:40 ----------

sana tavsıyem motorun bıraz yavas kalır uzun yolda.sana bır motor kıralamanı onerırım cunku uzun yolda motor gercekten surat ıstıyo 60 70 le yol bıtmıyor bunu ogrendım daha guclu bır motor kıralasan daha ıyı olur dusunuyorum
    hepiniz saolun bana katılmak isteyenler katılabilir hocam şimdi demişsinya motor kirala bende nerde para, para olsa gider cbr600f kiralarım ama şuan yapacagım 1400 km yol a giderken 800 TL param olacak fazla para yemek istemiyorumda artvin e giderim ilk köyüme giderim dinlenirim sonrasında artvinde gezmedigim yerlere giderim dedemdende tabi alırım benzin parası gerçi kendisi verir ama ben sölerim verir bana

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı efediyari adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motor o kadar uzun yola dayanamaz...
    siz Ümmet Perkitan ustayı tanırmısınız
    bence sayfasına bir bakın derim,hangi motorlarla nerelere gitmiş kaç km yol yapmış.

http://www.perkitan.com/

belki sizin gözünüz kesmiyor olabilir O kadar yolu motorun suçu ne kötülüyorsunuz,arkadaşın şevkini baltalıyorsunuz,desteklemek yerine.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz Ümmet Perkitan ustayı tanırmısınız
    bence sayfasına bir bakın derim,hangi motorlarla nerelere gitmiş kaç km yol yapmış.

http://www.perkitan.com/

belki sizin gözünüz kesmiyor olabilir O kadar yolu motorun suçu ne kötülüyorsunuz,arkadaşın şevkini baltalıyorsunuz,desteklemek yerine.
    hocam böyle diyenler çok ben yazdıklarına bakmıyorum bile ben gidince o motor gitmez diyenlerin yüzündeki ifadeyi görüp kahkahalar atacagım günü bekliyorum sabırsızlıkla

BURAK5858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nasip olursa 600rr
    bende arkadaşlarımla askere gitmeden bir şey yapalım dedik motorla değil araba ile sivastan antalyaya gittik valla seni beilmiyorum ama ben dün döndüm yaa insan arabayla bile çok yoruluyo ama yorulmayada değer bi dene hiç yoktan ))))

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı Farukxtm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam böyle diyenler çok ben yazdıklarına bakmıyorum bile ben gidince o motor gitmez diyenlerin yüzündeki ifadeyi görüp kahkahalar atacagım günü bekliyorum sabırsızlıkla
    ağzı olan konuşuyor derim ben bu tür konuşanlar için.
    insanlar bisiklet ile dünya turu yapıyor,sen ve ya başkası çin üretimi motorla uzun yola çıkmayı düşününce(bana göre uzun yol değil o ayrı ) o motor gitmez demeye başlıyorlar bilip bilmeden.
    bakımlı bir motor ile gidilmeyecek km'ler yoktur yeterki yolda üzme motoru sakin sakin,dinlene dinlene yolların keyfini alarak gidin varacağınız noktaya.
    sana şimdiden hayırlı yolculuklar tekrardan sonucu bekliyoruz bakalım.

Motosikleti
    Artık Yok...
    yapılır yapılmaz diye bir şey yok sadece marka asya olunca insanlar biraz çekimser kalıyor ümmet abimizdeki yetenek sabır her kezde olmayabilir hep bu tür gezilerde ümmet abimiz örnek verirler ama ümmet abimizin çevresi sabrıda öyle her kezde yok.. gezilerindede gittiği her yerde ümmet abimizin bir motor sever ağırlar her şehirde ona kapısını açıcak sofrasını paylaşıcak insanlar vardır.

bunun dışında motorun asya olması kafamı kurcalıyor tek o kadar yoksa bende xt600 ile gn250 ile manisa izmir yapdım millet gidilirmi yapılmaz o eski motorlarla dedi ama çok rahat gittim ve yapdım ama altımda asya ile yaparmıyım o düşündürücü..

ben yapma demiyorum ama bari asyayı verip o değerde isterse 10 yaşında olsun ama avrupa yada japon yada kendini ispat etmiş sağlam bir çin malıda olur roadstar gibi bu tür bir motorla yola çıkmanı öneririm.. şimdiden hayırlı yolculuklar.

ahmetusta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax 400
    bende yazın TRABZONA gitmeyı duşunuyorum motorumla
    sana ıyı yolculuklar dilerim bılgı ve deneyımlerını alırız sonra senden
    benimde uzun yol deneyımım yok en uzun istanbuldan zonguldağa gittim
    insan cesaretli oldumu heryere gider diye düşünüyorum

BİZE HERYER TRABZON
    www.ahmetusta61.blogspot.com
    ÇILGIN MOTORCU

Motosikleti
    satılık cbr 125r arıyor
    1440 km yol gideceksin kendinde misin diyorum :D

GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    Motorunun ne olduğu değil yüreğinin nasıl olduğu önemli, hayatında en az bir kere de olsa ciğerlerin çatlayıncaya kadar koş, çıkabildiğin kadar yükseğe çık, iliklerine kadar yorul, gidebildiğin kadar uzak git, çıktığın yoldan bir kere de olsa ne olursa olsun geri dönme. Yolun açık ALLAH yar ve yardımcın olsun.
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

sherrnova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L & Kawasaki Versys 650
    tamam dedigin gibi yaparım benim belirledigim rota şöyle

Shot at 2011-04-22

BENİM KGS KARTIM YOK KÖPRÜLERDEN VE PARALI YOLLARDA İŞLER NASIL OLUYOR PARALI YOLLARDA GÖREVLİ VARMI PARAMI VERİCEZ
    70-80 km civarı bir hızla gideceksen eger otoyollara yada bölünmüş yollara pek ihtiyacın olacağını düşünmüyorum. Bence rotanı sahie çevirmelisin. Şile-Ağva dan girip Karasu - Akçakoca-Ereğli-Filyos-Amasra-Kurucaşile-Sinop-Samsun şeklinde de devam edebilirsin...

Nacizane fikrim... Saygılar...

Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı sherrnova adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    70-80 km civarı bir hızla gideceksen eger otoyollara yada bölünmüş yollara pek ihtiyacın olacağını düşünmüyorum. Bence rotanı sahie çevirmelisin. Şile-Ağva dan girip Karasu - Akçakoca-Ereğli-Filyos-Amasra-Kurucaşile-Sinop-Samsun şeklinde de devam edebilirsin...

Nacizane fikrim... Saygılar...
    yolu uzatmak istemedigimden dolayı benim için uygun olan rotayı yaptım yorum yaptıgın için saol

sherrnova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L & Kawasaki Versys 650
    yolu uzatmak istemedigimden dolayı benim için uygun olan rotayı yaptım yorum yaptıgın için saol
    Yolun açık olsun. İnşallah sorunsuz gider gelirsin. Selametle...

Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı sherrnova adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yolun açık olsun. İnşallah sorunsuz gider gelirsin. Selametle...
    saolasın inşallah sorunsuz bir yol olur benim için ve güzelliklerle karşılaşırım fotoğrafları çekerim güzel olan herşeyi seven biriyimdir

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Motorun kaç kmde bilmiyorum.tavsiyem çıkmadan önce kayışı ve aktarma elemanlarını yenilemen yada elden geçirmendir.Kaliteli bir yağ kullanıp sıkıştırmadan
    sen gidebildiğin sürece yol alırsın.Çadırdan bahsetmişsin,en güzeli.Kur çadırını yak mangalını kafana esen yerde..Motorun bakımlı olduktan sonra markası modeli ne olursa olsun istediğin yere ulaşırsın.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

wermeer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    kgs veya ogs ye ihtiyacın yok. istanbuldan çıkışı sirkeciden yap , haremden de zaten e 5 e bağlanıp izmit sakarya bolu çorum samsun diye devam edebilirsin.Merzifonda kal bir gece . e5 biraz kamyon trafiği olacaktır fakat yolda ihtiyacın olan herşeyi de bulursun. hayırlı yolculuklar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)