Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cezo Ayder'de :D

Motovento
    REKLAM ALANI
    cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)

Ekipçe hareket etmek lazım

Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkçe'ye, de'lere, ki'lere biraz daha dikkat... Hazır adım çıkmışken ceza puanı mı versem aslında...?

Hatayı sen yapıyorsun, fırçayı ben yiyorum.
    Enazından ben yanlış yaptıgımda mesajları silip olayı örtbas etmiyorum

Bu arada imla hatasını sana karşı koz olarak kullananlar hakkında gerekli psikolojik yaptırım uygulanacak merak etme

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700

Gökhan sende bi seri katil görüyorum
    (ortak çalışabiliriz)
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (ortak çalışabiliriz)
    Malesef otopsici yalnız çalışıyorum.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Kardeş senin bu eldiven muhabbetin şu televizyonda çıkan boya püskürtme makinesi reklamı gibi olmuş
    (bak elimde hiç yeşil boya yok)
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Karadeniz harika,dostluklar mükemmel
    tek problem zamansızlık ve iş, işten güçten gidememeceler, gidildiğinde pazartesi sabahı işe yetişme derdinden gidilen yerin keyfini çıkartamamacalar,gidilen yerde zamansızlıktan kalmamacalar
    peeehhhh varın derdinize yanın
    seneye EMEKLİYİİİİİİİİİİİİİİMMMMMMMMMMM.

Şeyh Şamil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    10 üzerinde yıldız 10

Birbirinden güzel fotoğraf kareleri.

Elint'in üşeme sebebi; yazlık kot pantolandan olabilirmi
    Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..Ne elbiseler gördüm içinde insan yok..

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster

(ortak çalışabiliriz)
    Puahahahahaaa....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:39 ----------

Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malesef otopsici yalnız çalışıyorum.
    Zuahahahaaa....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:42 ----------

Alıntı Şeyh Şamil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 üzerinde yıldız 10

Birbirinden güzel fotoğraf kareleri.

Elint'in üşeme sebebi; yazlık kot pantolandan olabilirmi
    Üst-alt termal içlik vardı bende. Ondan rahat rahat gittim ben. Yazlık pantolon mu? Yoo... Onda da içlik vardı da... "Light" mı ne?! Ahahhaha... ( Duymasın )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:46 ----------

Enazından ben yanlış yaptıgımda mesajları silip olayı örtbas etmiyorum

Bu arada imla hatasını sana karşı koz olarak kullananlar hakkında gerekli psikolojik yaptırım uygulanacak merak etme
    Yıh, keh...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:51 ----------

Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karadeniz harika,dostluklar mükemmel
    tek problem zamansızlık ve iş, işten güçten gidememeceler, gidildiğinde pazartesi sabahı işe yetişme derdinden gidilen yerin keyfini çıkartamamacalar,gidilen yerde zamansızlıktan kalmamacalar
    peeehhhh varın derdinize yanın
    seneye EMEKLİYİİİİİİİİİİİİİİMMMMMMMMMMM.
    "Mamacalar" bahane...

Bana, hakkında uzlaşılamaz bir tek şey söyleyin?!

Saygilar.

Şeyh Şamil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üst-alt termal içlik vardı bende. Ondan rahat rahat gittim ben. Yazlık pantolon mu? Yoo... Onda da içlik vardı da... "Light" mı ne?! Ahahhaha... ( Duymasın )[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:46 ----------
    Gittiğiniz bölge rakımı yüksek bir yerdir. Temmuz ve ağustos aylarında ;

güneş battıktan sonraki saatlerde, havanın ani soğuması nedeniyle,

üzerinize kalın bir giysi almadan rahat etmeniz zorlaşmakta, hatta bazen

imkansızlaşmaktadır..

Elint, o bölgenin insanıdır ve işini bilir.. Üzerinde kot pantolon olduğunu

görünce, üşümesi '' acaba yazlık kot pantolondan mıdır? '' dedim..

Kışlık korumalı pantolon olsaydı şayet; kuvvetle muhtemel, durum daha

farklı ve lehine olabilirdi diye düşündüm..

Çünkü, bu mevsimlerde motosiklet kullanıcıları çok dikkatli olmalıdır.

Aksi halde, ilerleyen yıllarda; diz , bel ve eklem ağrıları dayanılmaz

çileleri beraberinde getirmekte,yaşam kalitesini de olumsuz etkilemektedir..

Sağlıklı ve keyifli günler dilerim..
    Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..Ne elbiseler gördüm içinde insan yok..

Motosikleti
    F 650 GS
    İyi dilekleriniz için sagolun arkadaşlar.
    Şeyh Şamil aslında konu içinde de demiştim. Üşüyen tek nokta eller. Evet dışardan sadece kot pantalon görünüyor fakat onun altında 3-4 kat daha elbise var. Üstüde aynı şekilde korumalı içlikli deri mont+ polar+ kazak+ vs. + vs.. Bunların hepsini giymek 10-15 dk sürmüştü öyle anlatıyım artık.

Dedigim gibi soguktan etkilenen ellerdi.Aslında onlarada teorik olarak çözüm bulmuştum. İçlikli tekstil eldiven aldım fakat deri eldivenin içine biraz zor oldu. O şekilde sürüşün tehlikeli olması nedeniyle çıkarttım(fren maneti ve gaz yolu saglıklı bir şekilde kavranmıyordu!)

Puahahahahaaa....
    Üst-alt termal içlik vardı bende. Ondan rahat rahat gittim ben. Yazlık pantolon mu? Yoo... Onda da içlik vardı da... "Light" mı ne?! Ahahhaha... ( Duymasın )
    İçlik olmayan tek yer ellerdi. Oda sağolsun eksikliğini hissettirdi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

Hayırdır 77 plaka ile parkın alakası ne? Yalovalılar motoru böyle mi park ediyor

P
    hehe... ulen düz mantık kurduğum için esprim gümbürtüye gitti...Rize plakası 53 müş...ezbere Karadenizli makarası yapayım didim ama 77 Yalovaymış...tongaya yan bastım...

Bizim cakoyla aranız bozuk mu yoksa düzeldi mi...aga cezo için adamı ektin ama kankeitan acısını çıkarır sonra...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:48 ----------

Ekipçe hareket etmek lazım

Hacı son eklediğin fotolar çok harikaymış yahu... hele ki rampa aşağı olan foto o manzara çok cezbedici...biz gitsek bizle de böyle ilgilenen olurmu acaba...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehe... ulen düz mantık kurduğum için esprim gümbürtüye gitti...Rize plakası 53 müş...ezbere Karadenizli makarası yapayım didim ama 77 Yalovaymış...tongaya yan bastım...

Bizim cakoyla aranız bozuk mu yoksa düzeldi mi...aga cezo için adamı ektin ama kankeitan acısını çıkarır sonra...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:48 ----------

Hacı son eklediğin fotolar çok harikaymış yahu... hele ki rampa aşağı olan foto o manzara çok cezbedici...biz gitsek bizle de böyle ilgilenen olurmu acaba...
    ganga en sonunda adamları birbirine düşürecen... işimi yok senin.. yürü git....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ganga en sonunda adamları birbirine düşürecen... işimi yok senin.. yürü git....
    ben bu Cezoyu az çok tanırım...dünya tatlısı bir şebektir...özü öz sözü sözdür...e Elıntle Cakoda kankeita...Cezo gelmiş ağırlanması gerek kılavuzluk yapılması gerek...cakoya çaktırmamış Elınt burda bi hinlik yapmış... arkidişini bir nevi satmış... e bu işin birde sonrası var...ben bunu merak ediyorum...cako hassas çocuktur bu keleği unutmaz... şimdi kesin araları limoni...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Bu güzel resimleri bizimle paylaştığın için teşekkür ederim , güzel bir gezi yapmışsınn . Yüreğine sağlık
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    F 650 GS
    ben bu Cezoyu az çok tanırım...dünya tatlısı bir şebektir...özü öz sözü sözdür...e Elıntle Cakoda kankeita...Cezo gelmiş ağırlanması gerek kılavuzluk yapılması gerek...cakoya çaktırmamış Elınt burda bi hinlik yapmış... arkidişini bir nevi satmış... e bu işin birde sonrası var...ben bunu merak ediyorum...cako hassas çocuktur bu keleği unutmaz... şimdi kesin araları limoni...
    Herşeyden önce cezerye sadece gezip tozmak için gelmedi.Buraya gelmek için geçerli nedenleri vardı cakalaz'a anlattıktan sonra oda hak verdi.Kaldıki cakalaz'la görüşecek zamanda yoktu. Dikkat ettiysen fotoğrağraflar sabah ve ögle arası çekilmiş. Sabah 30 dk öglende 30-40 dk'lik bir zamanı vardı onun haricinde boş 1 dk.'si dahi yoktu. Bence konuları bilmeden kendine göre bir senaryo yazma be mete.

Cakalaz ile olan muhabbete gelince sen sıkıntı yapma bizim aramız forumda bilip bilmeden kafasına göre senaryo yazanların mesajlarıyla sallantıya girecek türden degil.

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    vayyy Ayder Ve Doga Güzelligi Yazın Gelicem Tekrar Rize/Pazar Abiler Ugrarım Yanınada.
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Metehan Beyler?! Yorumunuz nedir? Merakla ve dehşetle bekliyorum))))

Motosikleti
    Herşeyden önce cezerye sadece gezip tozmak için gelmedi.Buraya gelmek için geçerli nedenleri vardı cakalaz'a anlattıktan sonra oda hak verdi.Kaldıki cakalaz'la görüşecek zamanda yoktu. Dikkat ettiysen fotoğrağraflar sabah ve ögle arası çekilmiş. Sabah 30 dk öglende 30-40 dk'lik bir zamanı vardı onun haricinde boş 1 dk.'si dahi yoktu. Bence konuları bilmeden kendine göre bir senaryo yazma be mete.

Cakalaz ile olan muhabbete gelince sen sıkıntı yapma bizim aramız forumda bilip bilmeden kafasına göre senaryo yazanların mesajlarıyla sallantıya girecek türden degil.
    dolumudur boşmudur ne amaçla gelmiştir oralara bilmem ama Anadoluda yaşayacaksın bir misafir gelecek ve arkadaşına ses etmeyeceksin ...e noldu şimdi cezo yok kaldın kankeitanla başbaşa...hacı yapma kelek attın işte evsahibi olarak tek olmak istedin kahraman olmak istedin cako gelmesin istedin arızadır dedin ssle buralarda gürültü yapar çığ düşer falan diye hayıflandın ve günün kahramanı olmak istedin...

yılın senaryosunu yazdım valla... ama inan hiçbirşey cakoyla eskisi gibi olmayacak...ulen de ki kıskanıyom cakoyu bende eyvallah diyeyim...

Metehan Beyler?! Yorumunuz nedir? Merakla ve dehşetle bekliyorum))))

sende var ya ortalığı karıştırmışın ablam... nifak tohumlarını ekmiş iki dostu birbirine düşürmüş rekabet ve kıskanclığa neden olup gezip tozmuş tüymüşsün...

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    dolumudur boşmudur ne amaçla gelmiştir oralara bilmem ama Anadoluda yaşayacaksın bir misafir gelecek ve arkadaşına ses etmeyeceksin ...e noldu şimdi cezo yok kaldın kankeitanla başbaşa...hacı yapma kelek attın işte evsahibi olarak tek olmak istedin kahraman olmak istedin cako gelmesin istedin arızadır dedin ssle buralarda gürültü yapar çığ düşer falan diye hayıflandın ve günün kahramanı olmak istedin...

yılın senaryosunu yazdım valla... ama inan hiçbirşey cakoyla eskisi gibi olmayacak...ulen de ki kıskanıyom cakoyu bende eyvallah diyeyim...

sende var ya ortalığı karıştırmışın ablam... nifak tohumlarını ekmiş iki dostu birbirine düşürmüş rekabet ve kıskanclığa neden olup gezip tozmuş tüymüşsün...
    Üslubun da yaklaşımın da hoş değil Mete. Gezi yazımız çirkin oldu :(

Motosikleti
    makaradayız yav...maksat kakara kikiri işte niye öyle dedin...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler