Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorla İstanbul-Bodrum

Motovento
    REKLAM ALANI
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Merhabalar... Uzunca bir süredir aranızda değildim. Yaklaşık 10 gün önce tatile çıktım. Kız arkaaşımla beraber motosikletle İstanbul-Bodrum yaptık. Toplamda 1500 km yol gittik. Dönüş fena değildi ancak gidiş oldukça yorucuydu, yorgunluktan geberdik. Racing motorla uzun yol yapmamanızı tavsiye ediyorum. Bundan seneler önce Kawasaki ZZR-1100 ler ilk çıktığında bir arkadaşımla iki kişi Bodrum'a 6 saatte gitmiştik ancak o zamanlar gençmişiz herhalde çok yorulduğumuzu hatırlamıyorum. Bu sefer kilometreleri saydık walla. Serin olsun diye gece gittik bir de. Dönüşte güneşin bizi kavurmasına izin verdik gündüz geldik. İzmir-Aydın otobanı manyak güzel. 90 km dümdüz pist gibi yol. 230 km/h sürate çıktık ama bu süratte uzun süre gitmenize imkan yok, benzin tankının üstünde çanta olduğundan yatamıyorsunuz dolayısıyla rüzgar direk vurduğundan boyun kaslarınız ancak 3-5 dakika dayanabiliyor. Ortalama 180-190 km/h rahat gidilebiliyor ama. Otobanı Bodrum'a kadar uzatmayı düşünüyorlarmış.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Oytun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel yapmışsın valla. Benimde kafamda var böyle bir proce fakat motor almam lazım önce

Chopper düşünüyorum bende. Ama belki Racing den daha yorucu olabilir. Neyse iyi etmişsin.
    ...Oytun...
    ..Ainador..

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ee devamoını hep birlikte dileriz ; kız arkadaşlarımız ve erkek arkadaşlarımızla iişallah :

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    SÖylemesi ayıp impreza ile 4 kişi ve bagaj dolu 255Km'ye raht çıktık
    230 la giderken rüzgar hiç rahatsız etmedi
    Ahh ahh ilk motorumla gitmiştim. gsxr600 ile. Ne yolculuktu bee. Ama 6 saat olaylarını hiç anlamıyor. Yol zaten dandik altında uçak olsa gidilmez. Bandırmadan Kuşadasına gitmem 5 saat sürmüştü.
    Selçuk'ta polis çevirdi. Ooooo grup gitmek lazım
    DBTYSG

leto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var ama markasını yazmak istemiyor artık.....
    boy ula motoru alacaz dedik habire uzun yol yapıyon lo sende biraz rahat bırak motoru yorma sağlam kalsın seneye kadar.
    iyi etmişsin tatile motorla gitmişsin zevkli olmuştur..
    Tanrı motor kullansaydı racing kullanırdı...

Kawasaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben en fazla sakarya ya gidip geliyom
    enduro motorumla
    cesaret edebilsem guneye de gitmek istiyom aslinda
    Durdurun dünyayı müsait bir yerde inecek var

Donald_Duck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Bne racing uzun mesafe hic kullanmadim ama benle beraber seyahat eden arkadaslar 3 saatten sonra pes ediyor oturus seklinden dolayi. Kesinlikle uzun yol icin degil bu motorlar.
    Racing le dunya seyahati tipinde uzun yol yapanlar da var aslinda ama, istisna... Turing /sport turing yada enduro-turing tipi motorlar lazim...

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    güzel bir gezi olmuş ama fotorafda olsa güzel olurmuş sahil şeridi filan umarım ilerde bende güzel bir motor alıp uzun yol yaparım zevkli bir şekilde
    ERASER WİLL COME BACK

Askerden sonra motorumu alacağım (bir terslik olmazsa). Ve önümüzdeki ikinci yaza, motorla uzun yola çıkacak duruma gelmiş olurum sanırım. Ve bir grup toparlayıp gidebiliriz Biraz ölme eşeğim misali oldu ama, yani ben gidicem gelen olur elbet
    ...Oytun...
    ..Ainador..

quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Oytun adlı üyeden alıntı
    Askerden sonra motorumu alacağım (bir terslik olmazsa). Ve önümüzdeki ikinci yaza, motorla uzun yola çıkacak duruma gelmiş olurum sanırım. Ve bir grup toparlayıp gidebiliriz Biraz ölme eşeğim misali oldu ama, yani ben gidicem gelen olur elbet
    bende 2 sene sonrayı planlıyorum..o zamana kadar anca öğrenirim zaten kullanmayı bi acemiler takımı kurarız çıkarız yola

hakkaten iyi olur. Ama tecrübeliler lazım bizim gibi acemi koyunlara çobanlık edecek
    ...Oytun...
    ..Ainador..

quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o zaman tecrübelilerle beraber çıkarız geziye..şöyle 10-15 motor falan

BiKeR__BoYZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yolda gelicek
    Alıntı quattro adlı üyeden alıntı
    o zaman tecrübelilerle beraber çıkarız geziye..şöyle 10-15 motor falan
    evet gerçekten güzel olur benimde motorum olursa gelirim
    en iyi motorcu en korkusuz sürendir

Motosikleti
    yamaha FZR '94
    bende geçen hafta çok uzun bi yol yaptım. size eminönü beyazıt çemberlitaş ın tarihi güzelliklerini anlatıcam
    racing racing ve racing.............

Ocak'ın 12 sinde(2005) satın aldığım F650 Gs'le kızıltopraktan İzmir'e
    15.30 da yola çıktım feribottan yalova'ya indiğimde hava kararmıştı
    5.45 civarında Bursa'ya girdim, 20 km. geçtikten sonra yemek molası verdim yola çıktım fakat sis ve yağmur yüzünden lokantanın birine sığınmak zorunda kaldım 1 metre ötesi gözükmüyordu , kask buğu yapıyor nem içime işliyor ve gözlüklü olmam dejavantaj oda durmadan buğu yapıyordu zaten o yolda beni gören herhalde deli olduğumu falan
    düşünmüştür sabaha kadar lokantada kaldım sabah tekrar yola çıktım aynı sis aynı nem ve sabahın soğuğu 30 km.sonra motordan indiğimde montum kaskım buz tutmuştu bana çarpan sis üzerimde donuyordu son bir cesaretle tekrar yola çıktım susurlukta güneşi gördüm (Biraz fırçaladım kardeşim neredesin diye )sonra Balıkesir ,Akhisar,Manisa ve sabuncubelinden ılık rüzgarıyla bana merhaba diyen İzmir. Ortalama süratim susurluktan sonra 130.Tabii böyle macera yaşayacağımı bilsem makinamı yanıma alır ve birkaç kare fotoğraf çekerdim, sağlık olsun sizinle paylaşayım dedim ..Motorlu kalın)

AvanakKurye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zontes Panther 164cc
    ana bak hele 2005 yili, ben o zamanlar 13 yashim vardi))))
    Bende Bağımlısıyım,ama uyuşdurucu değil , Motor.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler