Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Antakya-Ermenek...

Motovento
    REKLAM ALANI
    regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    sıtkı abi cim harika bir gezi olmuş sayende gezmış kadar olduk sağol asın emeğinize sağlık allah nice böyle güzel gezilerde beraber olmayı nasıp etsin
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ersinisdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FJR 1300 AE / Honda NSS Forza 300 Abs
    Sıtkı başkan güney illerinin haritasını çıkarmışsın yine.. Erhan kardeşimiz de müptelası belli bu işin.. Kendisinden humus alacağımız var hatırlarsa ama memlekete geleceğimiz zaman kısmet olursa beraber tadarız Hakkımı oraya sakladım Biz buradan gıpta ile takip ediyoruz sizi.. Bu sene yaza kısmetse egeden antalya hatta mut a kadar gitmeyi düşünüyordum sayenizde yolları canlı canlı gördüm.. Allah ömrünüzün sonuna kadar motorunuzla sizi ayırmasın, kazasız belasız daha nice böyle geziler düzenleyesiniz de biz de çay içerken anılarınıza bakalım..

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süpersiniz,paylaşım için tşklr.
    Teşekkürler Extrem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:31 ----------

Alıntı regal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıtkı abi cim harika bir gezi olmuş sayende gezmış kadar olduk sağol asın emeğinize sağlık allah nice böyle güzel gezilerde beraber olmayı nasıp etsin
    Beğenmene sevindim Regal. İyi dileklerine ve mesajına teşekkür ederim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:34 ----------

Alıntı ersinisdj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıtkı başkan güney illerinin haritasını çıkarmışsın yine.. Erhan kardeşimiz de müptelası belli bu işin.. Kendisinden humus alacağımız var hatırlarsa ama memlekete geleceğimiz zaman kısmet olursa beraber tadarız Hakkımı oraya sakladım Biz buradan gıpta ile takip ediyoruz sizi.. Bu sene yaza kısmetse egeden antalya hatta mut a kadar gitmeyi düşünüyordum sayenizde yolları canlı canlı gördüm.. Allah ömrünüzün sonuna kadar motorunuzla sizi ayırmasın, kazasız belasız daha nice böyle geziler düzenleyesiniz de biz de çay içerken anılarınıza bakalım..
    Sevgili Ersin, geldiğinde mutlaka görüşmek isterim. Erhan'a humus mevzuunu hatırlatırım.
    İyi dileklerine ve mesajına teşekkürler.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Demir Atlarınızla harika bir gezi yapmışsınız yüreğinize sağlık Gerçekten bende sizinle oraları gezmiş kadar oldum Özellikle küçük cc li motorla yapmanız geziye ayrı bir tat vermiş Merak ettim İnovalar yolda sizi hiç üzdümü yada eziyet verdimi küçük cc li makinalar olması nedeniyle
    Tekerinize taş gelmesin , daha nice güzel gezilere
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demir Atlarınızla harika bir gezi yapmışsınız yüreğinize sağlık Gerçekten bende sizinle oraları gezmiş kadar oldum Özellikle küçük cc li motorla yapmanız geziye ayrı bir tat vermiş Merak ettim İnovalar yolda sizi hiç üzdümü yada eziyet verdimi küçük cc li makinalar olması nedeniyle
    Tekerinize taş gelmesin , daha nice güzel gezilere
    Merhaba Cesur.
    Raporu beğenmene sevindim. Mesajına teşekkür ederim.

Gezinti modunda gitmeyi kararlaştırdığımız için pek rahatsızlık vermedi. Aksine hiç yorulmadık. Çünkü motosikletçiyi yoran en önemli faktörlerden biri rüzgarla mücadeledir. Hız olmadığı için rüzgarın olumsuz etkilerine maruz kalmadık.
    Sadece otoyol sürüşünde az biraz sıkıntı çektik.

Bu arada, İnnova iyi motosiklet. Hiç üzmedi bizi. Saat gibi gitti geldi.

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Cesur.
    Raporu beğenmene sevindim. Mesajına teşekkür ederim.

Gezinti modunda gitmeyi kararlaştırdığımız için pek rahatsızlık vermedi. Aksine hiç yorulmadık. Çünkü motosikletçiyi yoran en önemli faktörlerden biri rüzgarla mücadeledir. Hız olmadığı için rüzgarın olumsuz etkilerine maruz kalmadık.
    Sadece otoyol sürüşünde az biraz sıkıntı çektik.

Bu arada, İnnova iyi motosiklet. Hiç üzmedi bizi. Saat gibi gitti geldi.
    Çok güzel bendede 125 cc li bir motor var aşağı yukarı 1.5 ay sonra toplam 1200 km lik Muğla,milas-Alanya arası bir gezi palnlıyoruz bir arkadaşla 3 günlük ve kamplı ,sizin gibi 2 motor olacağız Sizin bu güzel geziliriniz ve tecrübeleriniz bize yol gösteriyo tekrar teşekkür ederim

Kazasız belasız sürüşler dilerim
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bendede 125 cc li bir motor var aşağı yukarı 1.5 ay sonra toplam 1200 km lik Muğla,milas-Alanya arası bir gezi palnlıyoruz bir arkadaşla 3 günlük ve kamplı ,sizin gibi 2 motor olacağız Sizin bu güzel geziliriniz ve tecrübeleriniz bize yol gösteriyo tekrar teşekkür ederim

Kazasız belasız sürüşler dilerim
    Size çıkacağınız seyahatte başarılar dilerim.

nrkndmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave110i
    Merhaba Sıtkı Bey;

konu üzerinden baya bir zaman geçmiş ama size bir sorum olacak..şu aralar honda innova almayı düşünüyorum...bana göre bu motorun en yakın rakibi yamaha crypton var...
    aralarındaki fiyat farkı 800-900 lira arasında değişiyor...innova bu aradaki fiyat farkını hak ediyormu...bir kullanıcı olarak siz söylermisiniz motora bindiğinizde öne çıkan özellikleri nelerdir..örneğin son gazında dahi titreşim varmıdır,rahatmıdır,nasıl yakar,dezavantajı varsa söylermisiniz...

Sevgiler,Saygılar...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)