Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

izmir gezginleri kemalpaşa gezisi (resimlerle)

Motovento
    REKLAM ALANI
    One_Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Evet arkadaşlar, işte size bugüne ait anlatım ve resimler. Bugün kımız içemedik ama şu karda sakladığımız içkiler öyle iyi geldiki, çam ağaçlarının altında süper bir doping aldık doğrusu

Sabah bornova kipa bahçesinde buluştuk ve ilk buluşma anı çenebazlığından sonra biz erkek takımı olarak kipaya alışverişe girdik.

Lancolet35 (Sacit) arabayla geldiği için aldılarımızı taşımak sorun olmadı

İlk hedef yerimiz Kırgız Çiftliği idi ama oraya giden daracık yolun halini görünce fikrimiz değişti. Neyseki bizden önce redpepper arkadaşımız racingi ile o yola girme gafletinde bulundu çamura saplandı, biz onun halini görünce bu tecrübeyi yaşamaktan yırttık Onu bu çamur deryasından kurtaran kişi ise canandı, demekki yedikleri yarıyormuş

Kırgız çiftliği hayal olunca biz de nasılolsa ağaçlık güzel bir yer buluruz umuduyla yolumuza devam ettik (aslında iyiki de öyle yaptığımızı daha sonra anlayacaz )
    Yolda yağmur çilemeye başlamıştı ve o kadar dik, yağmurlu ve ıssız bir yolda tek başına ve yüküyle bisikletle gitmeye çalışan turist kız dikkatimizi çekti. Bizle selamlaştıktan sonra gözden kayboldu ama açıkçası onun adına endişendik.

Sonunda tam bize göre bir yer yolumuza denk geldi. Yüksek ağaçların yukarıya tavan yaptığı, çimler üzerinde beyaz beyaz kar öbeklerinin olduğu, tam doğa ile içiçe harika bir yerdi doğrusu.. Egelim ise bu yer bana aittir giriş yok der gibi bu yerin tam ortasına ilk yerleşen kişi oldu

Kendilerine yurt bulunca sevinen göçebeler gibi şen şakrak sevinçli ilk muhabbetlerimizden sonra hemen mangalı yakmaya koyulduk, etrafta bol bol çıra olduğu için yakma sorunu yaşamadık.. İçkilerimize buzluk görevi gören kar, masa görevini gören ağaç kütükleri.. Sanki burası bizim için dekore edilmiş doğal tesisti

Önce etleri pişirdik, mangalın assolisti acılı sucuklar ise daha sonra gelecekti

Canan yine iş başında tabi

Kokuyu alan aç kurtlar dağdan inip bizi basacaklar diye korkarken esas aç kurtların kendimiz olduğunu anladık. Resmen saldırdık sucuklara, mezelere Neyseki gezilerimizde malzemeyi bol alıyoruz ve kimse aç kalmıyor.

Sacitin araba bir yandan da ortama müzik sağlıyordu

Özkan'da masasına (yani kütüğe) kurulmuş, rakının markası gibi arabadan da gelen müzikle ortamı fasıl olarak görmeye başlamıştı. Ama yakışır arkadaşımıza

Her gezide olduğu gibi burada da nerden geldiği belli olmayan bir rehber köpek yanımıza geldi. Bu köpekler resmen bizim için gönderilmiş gibi her gezide ve bizden hiç korkmadan yanımıza geliyor büyük bir istikrarla Tabi sonra da benim hayvansever şefkatli okşayışlrımdan bu da nasibini alacaktı

Redpepper içtiği rakı ve şalgamıyla sanki nirvana varmış gibiydi

Yağmur belirgince yağmaya başlamıştı ama bizim neşemize ve ortamımıza asla engel olamadı

Bize bu güzellikleri sunan doğaya saygımızdan dolayı yiyip içtikten sonra mekanı aynen bulduğumuz gibi tertemiz bıraktık...

İş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vallaha helal olsun ,iyi eğlenmişsiniz,içinize sinsin ayılabilseydim ben de gelmek istiyordum,olmadı umarımbir dahakine

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    afiyet olsun bir dahaki geziye gelebilirim inşallah hepinizi özledim vallaha

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    arkadaşım 2 dakka bi yerinizde oturun yav...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Durun arkadaşlar daha bu kadarla bitmedi günümüz. Açık havada mangal sefasından sonra Bornova'da yeni keşfettiğimiz ve bundan sonra sık sık toplantıları yapmayı düşünüdüğümüz yer olan FRIENDS kafeye gittik. Orada da çay, kahve ve pasta ile muhabbetimizi daha da ballandırdık. Cruisegirl'ün 2 kız arkadaşının daha katılmasıyla mekanı dar ettik insanlara, birbirimizden hiç ayrılasımız yok gibiydi Orada da resimler var ve yolda

valla fasıl rakıyı test ettik içimi kolay ve yumuşaktı inşallah imalatcı görürde sponsor olur özellikle poz verdik dimi ya

cruisegirl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    one_way e hızından dolayı teşekkür ediorum...bu defa resimleri çok merak etmiştim...çünkü çok güzel bir yere götürdü arkadaşlar...aranıza yenı katılmama rağmen hiç yabancılık çektırmıosunuz bana tekrar teşekkürler..
    Bu geziye gelemeyen arkadaşlar bu defa üzülmeliler bence ...baya bişey kaçırdınız ..umarım bundan sonra devamsızlık etmezsınız..sonra resimlere bakıp bakıp hayıflanırsınız. .action dolu bi grubumuz var çünkü..

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Bunlar da mangal keyfinden sonraki Bornova Friends kafedeki resimlerimiz

nerde bu cafe yaa, bornovada oturuyorum böyle yerleri bilmiyorum,küçük park gibi geldi ama emin olamadım

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Alıntı PHAETONW12 adlı üyeden alıntı
    nerde bu cafe yaa, bornovada oturuyorum böyle yerleri bilmiyorum,küçük park gibi geldi ama emin olamadım
    Büyük parkın arka kapısından kafelerin olduğu yoldan aşağı inince 50 mt falan ilerde solda. Derya kafeden sonra 1-2 dükkan ileride, Mado karşısında. Bu kadar tarif yeter mi

ok,birdahakine beraber oluruz inşallah,ortam güzel görünüyor

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    evet ortam da güzel yiyecekler de Çok enteresan ve lezzetli bir menüsü var. Ve süpriz ikramları çok ilginç. Birden bire bakıyorsun masa 4-5 çeşit değişik dondurmalı, çikolatalı, kremalı vs. süper tatlılarla donatılıyor ve ikramımızdır diyorlar

cruisegirl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ama hızlı davranmalısın tatmakta çünkü kalmaya bilio...arkadaşlarımız baya iştahlı...

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    arkadaşlar gezimiz süper geçti gelen herkese çok teşekkürler şimdiye
    kadar en zevk aldığım mangal partisi oldu kar da soğutulmuş birayı içmenin zevki başka oluyor
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

redpepper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125
    gezimiz gene süper geçti ya. buluştuğumuz andan ayrılana kadar durmadan gülüp duruyoruz, o sıcaklıkla karın içinde bile insanın içi ısınıveriyor bu grup bana gün geçtikçe daha fazla keyif veriyor katılan herkese teşekkür ediyorum

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar çok özledim sizi hafta içi bir toplantı ayarlayı verin
    saygı ve sevgi

tiryakim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jınlun 250
    yağmura rağmen çok güzel bir geziydi.Devamı da gelecek tabi. Özkan ve Sacitten bize yiyecek bişey kalmadı. Bakmayın benim o resimlerime hepsini ikisi yedi.Aç kaldıkkkkkkkkk. gene benle uğraştılar.Biliyorumki elma veren ağaç taşlanır ondan olacak.walla kar da yağsa yollardayız herkesi bekliyoruz.Katılımcı arkadaşlara teşekkür ediyorum

redpepper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125
    tarık gerçekten kaçırıyorsun güzelim gezileri inanılmaz keyifli geçiyor gezinin her saniyesi yeni bir olay ya. geçen hafta mangalı yaktık direk güneş açtı inanamadık bu hafta da mangalı yaktık yağmur başladı. neyse ki sectiğimiz yer çok güzeldi ağaçlar yukarıda birleşmiş bize bir sundurma misali hizmet verdiler orada kesilmiş kütüklerde masa sehpa koltuk görevini üstlendiler. bu hafta mezemize rus salatası da eklemiştik ama sacit kıtlıktan çıkmışçasına sucukları bıraktı rus salatasına saldırdı şaka bir yana gittiğimiz yer doğadan bir kesit değil doğanın ta kendisiydi anlatarak olmuyo görmen lazım haftaya birşeyler ayarla mutlaka bekliyoruz

katja_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zaten ben hep kar üstünde mangal istiyodum gerçekten çok güzel oldu. şehir gürültüsünden uzak sadece kendi sesimi duyduk diyebilirm( en son yağmurun sesini de duyduk çünkü ) farkındaysanız arkadaşlar gezilerimiz artık gittikçe daha eğlenceli ve güzel oluyo aman nazar değmesin

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Bu İzmir'i de İzmir leri de seviyorum birader...Taşınsam mı acaba
    Çöpler topladınız mı peki

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler