Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hafta sonu çamlıca moto bakım toplaşması

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    ara sıra dostlar sağolsun beni hatırlarlar iş yerime gelirler
    yine bir hafta sonu sabah bol bol gezmişler yorgunluğu atmak ve motosikletlerin bakımını yapmak için bana uğramışlar zaten başka türlü gelecekleri yok
    ama ne olursa olsun öyle yada böyle gelmeleri kadar güzel bir şey yok nede olsa Dost'lar başımın üstün'de yerleri var
    gelmişler gelmesine ama yanlarında bir foto makine gatirmemişler memetay kardeşim hep sallar kaliteli makinem var diye ama vitrine koymuş tozlanmasın diye dışarı çıkarmıyormuş
    ugur kardeş zaten yorgun demokrat aklına gelmemiş resim bahane mangal şahane diyor
    berk'i zaten söylemiyorum O motorun halini görseniz fotograf makinesini sormayı bile akıl etmezsiniz arada sırada motoru yıka be kardeş,yağmur'dan yağmur'a yıkıyormuş-yıkanıyormuş pardon
    cep telefonu ile çekilen fotolar
    [IMG][IMG]http:
    //img535.imageshack.us/img535/8697/resim025p.jpg[/IMG]
    Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
    memetay kardeş motor özlemini gideriyor tvs ile
    [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
    kardeşimi 250 cc den sonra kesmedi 150 cc atladı benim kawa'ya nede olsa 500 cc hatırı var bir aşağı bir yukarı bahçede gazlıyor ne'de olsa hızlı şöför arkadaş
    gaz vermekten elleri acımış arkadaşın
    sırada ugur kardeşin cbf 250 var nasibini almayı bekliyor
    ee motoru kış geldi diye garaja kaldırırsan böyle hasret duyarsın iki tekere,başka yok mu diyor memet kardeş boş durma arabayı yıka diyorum fırçayı uzatıyorum başlıyor yemekler olurken mersoyu yıkamaya
    ugur ve berk çay faslı ara öğün
    berk diyor sıra bana geldi abi bir turda ben atayım kawa'yla hop yavaş yavaş 500 cc o diyorum
    ugur diyor bende binicem ama sıra gelmiyor garibime er 5 bir aşağı bir yukarı vın vın başım döndü,gürültü'de cabası
    doktor'lar iş başında apache'nin yağını değiştirdiler kalite kontrol yapıyorlar iş yaparmı diye yağ zift gibi olmuş bu arada

memet arkadaş elinde hortum bi cinlik düşünüyor ama ,foto başka türlü
    ooo saat 01:30 olmuş yedik,içtik eve dönüş zamanı diyorlar ve hızlı bir şekilde robocoplar hazırlanıyorlar Tam koruma her zaman severim bu Güzel İnsanları
    ugur kardeş renga renk aman abi diyor akşam karanlığı görsünler yolda bizi

bir hafta sonu'da güzel dostlar'la güzel bir şekilde geçti,yine bekleriz dinlenme tesislerimize kalın sağlıcakla iyiki varsınız
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    O hoo kardeşim aramazsınız, çağırmazsınız bir de gelip başlık açarsınız buralarda

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Brdahakine topluca gideriz hem daha kalabalık daha eğlenceli olur,birde fotoğraf makinası ile

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O hoo kardeşim aramazsınız, çağırmazsınız bir de gelip başlık açarsınız buralarda
    sorma Engin 2 dir geliyoruz diyorlar gelmiyorlar,kurabiyeleri,meyveleri ben yiyorum o zaman
    geliyoruz diyip'te kesin geliceklerini bilsem zaten aklımdasın alperi'de çağırıcam ama dengesiz bu arkadaşlar
    sen zaten yakınsın müsait olduğunda her zaman beklerim bir telefon yeterli,hele bi enduro'yu al hayırlısıyla kış başlamadan biraz yollanalım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:00 ----------

Alıntı tombo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Brdahakine topluca gideriz hem daha kalabalık daha eğlenceli olur,birde fotoğraf makinası ile
    olur tabiki neden olmasın çamlıca şurası gelmek isteyen dostlara bir adım,çay,mangal devam
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Evet hacı senin iş yerin,bizim garajımız
    Zaten oraya geldiğimizde zamanının nasıl geçtiğini anlayamıyoruz,muhabbet dersen belini kırıyoruz,çay dersen çaya doyuyoruz bakım dersen servisten alasını yapıyoruz,eve gitmek aklımıza gelmiyorher defasında erken çıkar gideriz diyorum ama gece 1'den evvel çıktığımıda hatırlamyorum.
    Sonuçta hoşça vakit geçirdiğim arkadaşlarım var,iyiki sizler varsınız...

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı ugur volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet hacı senin iş yerin,bizim garajımız
    Zaten oraya geldiğimizde zamanının nasıl geçtiğini anlayamıyoruz,muhabbet dersen belini kırıyoruz,çay dersen çaya doyuyoruz bakım dersen servisten alasını yapıyoruz,eve gitmek aklımıza gelmiyorher defasında erken çıkar gideriz diyorum ama gece 1'den evvel çıktığımıda hatırlamyorum.
    Sonuçta hoşça vakit geçirdiğim arkadaşlarım var,iyiki sizler varsınız...
    biz dostlar,arkadaşlar için varız dermişim kardeşş
    garaj,çaylar,kebaplar feda olsun bize
    iyisi sohbet sonra eşeklerinin yemini vermek
    ama kadro'da eksik bir resim var gibi Sinan usta onunda pioner'in bakım zamanı gelmişte geçiyor bile
    adam tavuk dağıtmaktan arkadaşlarıyla sohbete fazla zaman ayıramıyor,ama ilk önce iş sonra çüşş
    sinan ustanın yerine gelen yedek üyeyi'de kadroya dahil etmeli nasıl olsa yakında cbrr alıcakmış
    heyyy sinan usta sesimi duyuyorsan ses verrr hep kendin yiyorsun çıkınları

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:32 ----------

Valla biz cekırdek bır aile olduk sağ olsun tamer ustanında mekanı bize camlıca sosyal tesıslerı gıbı oldu . kendısıne her zaman teşekkür ederım .bızımle orda beraber olmaya calışan herkese küçükten büyüğe sevgılerımı sunarım

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    abi çekiyorsun resimleri anca yüklüyorsun
    evet usta hanımları unutmuştuk dimi ayıp olmasın çamlıca sosyal tesislerinde toplaşmaya devam ara sıra,güzel günler,güzel insanlar
    benim ufaklıkta götürecek gibi duruyor Kawa'yı hani versem boyu yetse yok demez

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:49 ----------

gelen resimler

mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Ellerine sağlık abicim, sayende şöhret olmuşum, ama son resim fena olmuş yüzü görünmüyor, o ben değilim muhtemelen ne arşiv varmış abi sendede bee herşey için çok sağol abicim, her zaman geliriz biz senin canın sıkılmasın
    Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.

Güzel muhabbet olmuş. Paylaşım için her ikinize de teşekkürler..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı mehmetay18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ellerine sağlık abicim, sayende şöhret olmuşum, ama son resim fena olmuş yüzü görünmüyor, o ben değilim muhtemelen ne arşiv varmış abi sendede bee herşey için çok sağol abicim, her zaman geliriz biz senin canın sıkılmasın
    valla yüzün görünmese'de öbür profilden seni tanıyoruz kardeş ama fazla eğilme yinde sen rütürk var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)