Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

İSTANBUL MT 24 EKİM Karaburun ve durugöl gezisi fotoğragları

Motovento
    REKLAM ALANI
    hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şu fotolarda kimin kim olduğunu belirtmekten üşenmeyin artık...
    soru işareti olan abinin ismini hatırlayamadım kendisi site üyesi değil ama MT ye bakarken bizim gezi topiğini görmüş büyükçekmeceden atlamış gelmiş bizi buldu tanıştık birlikte gezdik ismini hatırlayan arkadaşlar lütfen yazsın...

Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sultanahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZC, Suzuki GSX-F 600
    Şu ani pazar çalışması çıkmasaydı, bende bu karede olacaktım. Bunu kaçırdık önümüzdeki gezilere bakıcaz artık. Her nekadar orada bulunmasakta resimler insanların ve ortamın sıcaklığını bizlere de yaşatıyor. Arayı açmadan, havalar bozmadan bir gezi daha yapılsa keşke. Tekrarında görüşmek ümidiyle.
    Hangi istiklal vardir ki, ecnebilerin nasihatleriyle, ecnebilerin planlariyla yükselebilsin? Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir. M.K.ATATÜRK
    Türkçemizin utanılacak birşeyi yok, ya sizin?

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    hasan ellerine sağlık güzel resimler iyide eğlenmişiniz songüzel havaları değeriendirmişiniz.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Burak_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Güzel ve keyifli bir gezi olduğu ortada, yüreğinize sağlık dostlar. Bir sonraki geziye katılabilme dileklerimle
    Gitmek istediğinde gitmezsen geç kalmış olursun...

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı hattat_hasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimde motorla çekilmiş tek fotom yok ben sizi sıra sıra çekersen yol bozulmaya başladı malum tek elle motor sürerkende foto çekmek zor oluyor sakatlık çıkmasın diye fotoğraf çekmeye ara verdim sonrada kaynadı kusura bakam bir dahakine söz en karizma fotoları çekerim
    ayrıca toplu çekilen fotolarda gayet güzel çıkmışsın onlarda karizma için yeterli ya...
    Olurmu abi ayıpsın ne kusuru ama unutmycam bu sözünü bi dahaki geizde bi ton foto çektircem sana senn motorun yanından ayrılmıcam gerçi benim koca oğlan senin girdiğin yerlere girebilrmi bilmiyorum ama yapçaz artık bişeyler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:09 ----------

ahahaha soru işaretleriyle dolu olan celil abi... hatırladığım kadarıyla hiçbiyere üye değilmiş kendisi raptordan başka... biz yoldayken görmüş grubu atlamış motora gelmiş tayakadın da çorba içerken yakaladı bizi :D
    Motosikletli Kaplumbağa...

Grup olarak mükemmel bir gezi yapmışsınız. Fotoğraflarda net ve güzel çekilmiş.

Bu organizasyonu başlatan Hattat Hasan'a ve geziye katılanlara paylaşım için
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    kymco grant 250
    Evet Hasncıgım sana ve diger arkadaşlara cook teşekkür ederim

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    fotoları da gördük, eline sağlık hasancım ...

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Güzel bir paylaşım olmuş , gezilerinizin devamını bekliyoruz

Motosikleti
    SYM GTS 250İ EVO
    valla bu gezilerin devamını bekliyoruz süper eğlendik
    Kadin olsun , kitap olsun cildine aldanmayip içindekilere bakilmalidir.:queen::queen::queen:

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Güzel fotolar paylaşım için teşekkürler .inşallah başka gezilerde buluşmak üzere
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Alıntı mavi prens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anammm benim böcüğün siyahıııı beni aratmamıştır ama gelseydim keşkem iki böcük vızır vızır eşlik ederdik birbirimize ne hoş olurdu bu arada iki kere takasa girecektim caydım ikisndende birinde kaparo bile vermiştim geri içim ısınmadı açıkçası kullanan daha 17-18 yaşında bir elemandı hırpalamıştır die içim rahat etmedi neyse önümüzdeki maçlara bakıyoruz artıkk
    Senin böcük yoktu ama namı vardı Benimki de karakaçan oluyor abisi. Aslında biraz sana güvenerek gelmiştim konvoyu tek başıma yavaşlatmiyim diye ama sağolsunlar dışlamadılar

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Çok keyifli olduğu belli olan bir gezi raporu,resimler zaten herşeyi anlatmış.

Yanlız,hattat Hasan keşke resimlerin arsınada açıklamalar yazsaydın
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    Honda Cd 100
    Geziniz çok güzel olmuş ilginç yerlerden geçmişsiniz ama manzara ve gezilen yerler çok hoş paylaşımlarınız için teşekkürler ...
    [B]Müslümanların iman yönünden en üstünü, ahlakı en güzel olanı, hanımına, en iyi, en lütufkâr davranandır.[/B]
    [COLOR="Red"][B][Tirmizi] [/B][/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı sultanahmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu ani pazar çalışması çıkmasaydı, bende bu karede olacaktım. Bunu kaçırdık önümüzdeki gezilere bakıcaz artık. Her nekadar orada bulunmasakta resimler insanların ve ortamın sıcaklığını bizlere de yaşatıyor. Arayı açmadan, havalar bozmadan bir gezi daha yapılsa keşke. Tekrarında görüşmek ümidiyle.
    kısmet arkadaşım bir dahakine inş. bu hafta sonuda gideriz sanırım biryerlere bilgin olsun...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:18 ----------

Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hasan ellerine sağlık güzel resimler iyide eğlenmişiniz songüzel havaları değeriendirmişiniz.
    sağolasın abi inş. daha da değerlendirmeyi istiyoruz... gerçi benim için fark etmez ben yaz kış binen biriyim motora... senle de bir gezi yapmayı çok isterim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:22 ----------

Alıntı Burak_34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel ve keyifli bir gezi olduğu ortada, yüreğinize sağlık dostlar. Bir sonraki geziye katılabilme dileklerimle
    inş. başka gezilerde görüşürüz mesela pazar günü

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:24 ----------

Alıntı Şeyh Şamil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Grup olarak mükemmel bir gezi yapmışsınız. Fotoğraflarda net ve güzel çekilmiş.

Bu organizasyonu başlatan Hattat Hasan'a ve geziye katılanlara paylaşım için
    rica ederim ne demek paylaşmadıktan sonra ne anlamı var ki gezilerin
    nasipse sende istanbuldayken birlikte bir gezi patlatırız inş.
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Teşekürler arkadaşlar güzel bir gündü herşey süperdi
    Yolver gitsin .

Motosikleti
    Alıntı ünaltürkyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emeğinize sağlık her zaman kardeşçe nice yollara ...
    inş. ünal abi her zaman hep beraber...

doktor_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    resimler çok güzel iyi eğlenmişsiniz tebrikler

Motosikleti
    Alıntı Birkannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emeğinize sağlık çok güzel bir gezi olmuş fotoğraftakilerin gülüşündeki sıcaklıktan belli
    aynen öyle...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:40 ----------

Alıntı kuroscu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezi güzel olmuş haberim olsaydı bende sizlerle gelmek isterdim.
    bir hafta önceden topic açılmıştı ama kısmet bir dahakine mesajda atarım özelden tel:no mu gönderiyorum sende gönder lütfen. böylelikle iletişim kopukluğu olmaz..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:42 ----------

Alıntı mavi prens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anammm benim böcüğün siyahıııı beni aratmamıştır ama gelseydim keşkem iki böcük vızır vızır eşlik ederdik birbirimize ne hoş olurdu bu arada iki kere takasa girecektim caydım ikisndende birinde kaparo bile vermiştim geri içim ısınmadı açıkçası kullanan daha 17-18 yaşında bir elemandı hırpalamıştır die içim rahat etmedi neyse önümüzdeki maçlara bakıyoruz artıkk
    kısmet sen motoru değiştirene kadar kış gelecek bu arada kendin gel yeter selim motorsuzda olsa gel.. hatta ne olursan ol yine gel

Motosikleti
    Alıntı Burak_34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inş. abi katılımını bekleriz herzaman...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:02 ----------

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotoları da gördük, eline sağlık hasancım ...
    sağolasın abi teşekkürler takrarlarını yaşarız inş. yine...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)