Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

125 cc ile 1.400 km'lik yolculuk. Ankara - Bergama - Ankara

Motovento
    REKLAM ALANI
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Alıntı daparadoks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıcak denizlere yolculuk gerçekten zevkli olmuştur bu kış günü içim ısındı
    Özellikle Uşak'tan sonra İzmir'e yaklaştıkça oluşmaya başlayan tatlı, sanki daha oralarda deniz kokmaya başlayan havasını yararak ilerlemek çok keyifliydi

Alıntı recepbey37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar.. benim şehir içinde kullandığım 100 lük bir mondial aldım.uzun yola çıkacağım motor büyük olmalı.onun için bana uzun yolda yormayacak 7000 tl ye kadar bir motor ne alabilirim.sizin engin fikirleriniz benim için önemli olacak. bu arada ben yeni üye oldum inşallah güzel bir dostluk yakalarız.
    Hoşgeldin ama sorunu yanlış yerde yazmışsın Moto sohbet bölümüne gir ve yeni bir konu aç.
    Neyse konuyu hortlatmış oldun bu arada

Alıntı ensar007x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayagına yüregine saglık cok gusel bır gezı olmustur umarım bızıde gezmıs kadar ettın salihliden sonra güney yolu harıc ne tarafa gıdersen aynı şekilde özellıkle gölmarmara yolunu benden ıyı bılen olmas neler cektım o yolda balık esır kestırme oluyor diye ah ahhhh
    Çok sağol
    Ama o yola girdiğime var yaaa
    Nasıl anlatsam bilemiyorum. Neyse ki fazla uzun sürmedi. Yahu bir ara bunaldım, sağa çekip bir sigara tüttüreyim de kendime geleyim dedim, inan epey bir süre sağa çekecek yer bile bulamadım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2007 YBR 125
    Siteyi bir süredir takip ediyorum ve sizin bu yolculuğunuz beni üye olma konusunda harekete geçirdi Nedenide benimde Nisan ayında İzmire yolculuk yapmak istemem. Size yakında soracaklarım olacaktır ancak şunu söylemeliyim ki bu yolculuğa karşı çıkan ailem birkaç saat önce sizin bu gezi yazınızı okutunca yolların düzgünlüğü vs konuları görerek biraz yumuşar gibi oldular Çok güzel yolculuk olmuş devamını dilerim.

Motosikleti
    NX 400
    Merhaba,

Ben mesajını farkedinceye kadar offline olmuşsun Bana sormak istediklerini özelden iletebilirsin. Eski bir konu ana sayfaya gelip durmasın

Yol konusuna değindiğine göre şu an şunu söyleyebilirim ki, Ankara'dan İzmir'e tüm yol neredeyse mükemmel derecesinde iyileştirilmiş. Geçen seneye kadar özellikle Afyon Uşak arası berbattı. Tamamen duble yol haline getiriliyor ve nadiren rastladığım çalışmalar bitmişse şu an tüm yolun neredeyse otobandan farksız olduğunu söyleyebilirm.

Motosikleti
    kanuni tigrina 2005
    gerçekten süper bi tur :Dbizede nasip olur inş. paylaşım tşkkrlr.

#GECE# - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM SB250İ WOLF
    Akhisar'dan geçiyorsun bi kare foto almamışsın üzüldümÇıkıştan sonra kırkağaç
    sapağından sonra yol çok zorludur..taa ki soma'yı geçene dek..Kiraz'ı geçtikten
    sonra bergama'ya kadar çoğunluk düz ve rahattır..

125cc ile güzel ve uzuncana bir yolculuk olmuş tebrik ederim..
    Mobylette Flash 51 1993 PGO G-MAX(BOBCAT) 2005 Motoran Comanche 125Mondial Destro 250Honda cbf 150SYM SB250İ WOLF

estelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 kt
    Alıntı #GECE# adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akhisar'dan geçiyorsun bi kare foto almamışsın üzüldümÇıkıştan sonra kırkağaç
    sapağından sonra yol çok zorludur..taa ki soma'yı geçene dek..Kiraz'ı geçtikten
    sonra bergama'ya kadar çoğunluk düz ve rahattır..

125cc ile güzel ve uzuncana bir yolculuk olmuş tebrik ederim..
    akhisar eğer karıştırmıyorsam dağ eteğindeydi ve uzaktan harika görünümü vardı. yıllar öncesinden hayal mayal hatırlıyorum.
    foto konusuna gelince levent abinin onlarca gezisi vardır ama çoğunun fotoğrafı yoktur. hatta hiçbirinin fotosu yoktur bunları gene nasıl çekmişse hayret

Motosikleti
    NX 400
    estelik, senin dediğin yer Akhisar değil, Kırkağaç

Fotoğraf çekme huyum konusunda haklısın.

estelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 kt
    düşük cc uzun gezi yazılarını hortlatıyoruz -2 -
    daha da bulurm ama şimdilik bu kadar

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler