Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kahraman maraş mt adana gazi antep ve tarsus bayramlaşması

Motovento
    REKLAM ALANI
    regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:29 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:32 ----------

05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Mustafa abi,güzzel b,r toplanma olmuş;fakat resimler az değilmi?...Bidee Sencer abi yokmu,benmi göremedim

Bu arad sana bayram mesajı bile atmadım,kusuruma bakma,

Geçmiş bayramını tebrik ederim
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mustafa abi,güzzel b,r toplanma olmuş;fakat resimler az değilmi?...Bidee Sencer abi yokmu,benmi göremedim

Bu arad sana bayram mesajı bile atmadım,kusuruma bakma,

Geçmiş bayramını tebrik ederim
    senınde geçmi,ş bayramın kutlu olsun evet sencer yok hatay da o resimler geliyor hala atıyorum
    şimdi 20 tane daha atıyorum
    300 e yakın resim var eliyorum ondan dolayı yavaş oluyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:59 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:03 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:06 ----------

05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    mustafacığım,çok iyi etmişsiniz.yalnız anlayamadığım,bu resimler nerede çekildi.yani siz mi ADANA'ya geldiniz,ADANA ekibi mi sizin oraya geldi ?
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    bora abi adana ekibi maraşa geldi resimlerin tamamı kahraman maraş ta çekildi inşallah sizide bekleriz artık

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı regal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bora abi adana ekibi maraşa geldi resimlerin tamamı kahraman maraş ta çekildi inşallah sizide bekleriz artık
    inşallah mustafacığım.niyetimiz var zaten.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:31 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:34 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:38 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:00 ----------

oh be nihayet resim atma işi bitti
    şimdi yazabilirim baya da resim varmış
    öncelikle adana seyyah rıders klübünün değerli başkanı halil başkanıma teşekkür ederim bizi bu bayram yanlız bırakmadıkları için teşkkür edrim
    ardından vedat abşkanıma da eşekkür ederim vedat abi sana iki kez teşekkür edrim 1 gün önce geldiniz bizi daha da mutlu ettiniz ardından gazi anteb a2 teker gurubundan hasan arkadaşımızın adı ile bizi yanlız bırakmayan tüm antebli arkadaşlarımızada teşekkür ederim
    sağolun varolun bizi onurlandırdınız yanlız olmadığımızı hatırlattınız bu sayede teşekkür ederim teşekkürler tarsus teşekkürler adana teşekkürler gazi anteb

speedy46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok :(
    eline sağlık mustafa abi güzel gündü
    GöLgELErDe ıŞıKlAr kaDaR ÖnEmLiDiR.

Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    Alıntı speedy46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eline sağlık mustafa abi güzel gündü
    önemli değil mustafa sayenizde oldu sizlerle daha güzelllerine

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)