Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

gazianteb tarsuz mersin adana kahraman maraş ta bayramlaşma buluşması

Motovento
    REKLAM ALANI
    regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    arkadaşalr merhaba cumartesi öyleden sonra inşallah adana mersin tarsuz ve gazi antebden değerli dostlar ve kahraman maraş moto46 ekibi, güzel bir bayramlaşma buluşması gerçekleştirecektir gelemek isteyen tüm dostları bekleriz bu nu acık davet olarak kabul edebilirsiniz
    neler yapılacak derseniz
    1 cumartesi öylen falan toplanılacak ufak bir atıştırma yapılıp yola çıkılacak
    2 döngel mağaralarında geziakşama kadar
    3tekir yaylasında alabalık tesisinde akşam yemeği 3
    4akşam yemekten sonra kaplıcaya hareket gece vakite kadar oradayız
    5 yatmak için tekire dönuş yapılacak yeşil göz de kampbuyuk bir su kaynağıdır yeşillikler içinde
    6 yeşilgözde kahvaltıdan sonra yavaş yavaş öyleden önce dönuş haiçin hareket
    malum referandum için oy kullanılacak
    isteyen arkadaşalrı bekleriz bilgi isteyen olursa deaylar hakkında imza bölümünde telefonum ve adım yazıyor 24 saat acık tır sakınmadan arayabilirsiniz
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    sonunda başardın yani?hepimizin adına sevindim ama ben hataydayım!!!

hakkaten, hatay, kadirli, osmaniye nerede? malatya ve elazığ'da gelemezmiydi?

KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

alp_toker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City,TVS Apache,Next Yamaha Xmax 250
    ukalalık gibi olmasın ama Gazianteb , Tarsuz , Öyleyin , yapılıp , dönuş gibi kelimeleri Türkçe'ye uygun yazsak ... Dikkatimi çekti de ...
    %80 Loading ... 2016 Yamaha Xmax 250

Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    Alıntı alp_toker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ukalalık gibi olmasın ama Gazianteb , Tarsuz , Öyleyin , yapılıp , dönuş gibi kelimeleri Türkçe'ye uygun yazsak ... Dikkatimi çekti de ...
    ya arkadaşım kusura bakmada bazı şeyleri görmesen bence hayat daha güzel olur evet belki dikkat etse idim de doğru yazsa idim ama olmuş olan hata yüzümüze vurulacağına bir iyi niyet dileği nde bulunsan da bizi mutlu etsen daha güz<el olmazmıydı
    bence yazıdan çok yapılacak etkinlik önemli

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:59 ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster

nerde olursan ol hemen gel sencer efendi laf kalabalığı değil desteğe ihtiyacım var
    hatay falan bilmem ona göre
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster

önceden haber verilseydi, Malatya ve Elazığı ayarlardım ... ama şimdi kime ne diyelim ??? Hayırlı bayramlar herkese

Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    Alıntı ufuktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önceden haber verilseydi, Malatya ve Elazığı ayarlardım ... ama şimdi kime ne diyelim ??? Hayırlı bayramlar herkese
    sağolasın ufuk kardeş aniden gelişen bir bayramlaşma ama istersen yinee sen buyur gel istersen hem tanışmışda oluruz
    sencerle tanışıyorsun ama biz tanışmadık daha seninle bayramda sebeb olur
    belki senın içine iyi olur gelecek olan arkadaşalar değerli dostlardır tanışmanda fayda olur senınde

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    Alıntı regal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolasın ufuk kardeş aniden gelişen bir bayramlaşma ama istersen yinee sen buyur gel istersen hem tanışmışda oluruz
    sencerle tanışıyorsun ama biz tanışmadık daha seninle bayramda sebeb olur
    belki senın içine iyi olur gelecek olan arkadaşalar değerli dostlardır tanışmanda fayda olur senınde

Eyvallah teşekkürler .... Daha hazırlıklı olduğumuz bir zamanda mutlaka görüşeceğiz

alp_toker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City,TVS Apache,Next Yamaha Xmax 250
    Alıntı regal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşım kusura bakmada bazı şeyleri görmesen bence hayat daha güzel olur evet belki dikkat etse idim de doğru yazsa idim ama olmuş olan hata yüzümüze vurulacağına bir iyi niyet dileği nde bulunsan da bizi mutlu etsen daha güz<el olmazmıydı
    bence yazıdan çok yapılacak etkinlik önemli
    tabi ki o konuda şüphem yok güzel bir gezi olacaktır eminim kazasız belasız sürüşler size
    %80 Loading ... 2016 Yamaha Xmax 250

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)