Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Adana MT Antalya'da idi...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Adana motosiklet.net ten Bora Ağabey bana 2 gün önce Patara’ya giderken Antalya üzerinden geçeceğini söylemiş ve buluşmak için geri saymaya başlamıştık.. Bora ağabey ve diğer arkadaşlar ile tanışmayı çok istiyor hemde bi’şeyler aksi gider buluşamaz diye endişe ediyordum.. Bora ağabey eşleriyle seyahate çıktıklarını belirtmişti hal öyle olunca eşimide görüp, eşlerimizide tanıştırmak istediklerini söyleyince eş,iş, çocuk ,zaman dörtgeninde uygun bir 2 saat ayarlamak farz idi..
    Bu düşünceler ile birgün önceden motosikletimi temizlemiştim.. Ne de olsa evsahibi olarak geçen 4000 km lik gezinin tozu toprağı ile karşılamamak diye gerekli diye düşündüm…

By selcukkaya at 2010-07-11

Eşim o gün nöbetçi idi ama onunla konuştuğum an yarım gün izin alabileceğini söyleyince Adana MT ile Havalimanı köprü altında buluşup Antalya yı doğudan batıya katedip Adana MT yi öyle yolcu edeyim dedim… Nihayet Adana MT gelir..

İlk olarak en Antalya’nın en doğusundan yani Turizm yolundan Kundu Bölgesi ve Lara gezildi….

Herkes çok neşeli, ve rahattı…

İkinci olarak Karpuzkaldıran ve Düden’in suyunun denizle buluştuğu yaklaşıj 100 m lik şelalemiz önünde 15 dakika mola.. Ve daha sonra Antalya Körfezini komple görülür yerde birkaç resim…

En son Tophane Çay Bahçesi.. Küçük liman üzerinde Antalya Körfezi Manzaralı ve alt tarafı hemen eski Antalya olan Kaleiçi semti.. Burada soluklanıp sıcak yada soğuk ikramlarda bulunurum… Buradan sonra Konyaaltı plajları ve yolculama..

Bora Ağabey umarım misafirperverliğimden ve rehberliğimden memnun kalmışsındır.. 1.5 saatte Antalya turu ancak bu kadar olur.. Selge, Perge, Köprülü Kanyon, Yazılı Kanyon, Düden pas geçildi ama n’apalım? Herneyse; Adana MT ‘ye bu gezilerinde kazasız sürüşler dileyerek yolunuz Açık Olsun..
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Touring
    sağ salim gezilerinizin devamını bekleriz adana (mt) bizim yerimizede gezin muzaffer abi (muzaffer1968) tüm adana mt ye selamlar.

Motosikleti
    bmw R 1200 GS
    Her ne kadar katılmasamda Adana MT den arkadaşlarıma gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim.Yolları açık olsun
    Tıraş bıçağı GİLLETTE ise motorsiklet BMW dir

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Böyle dostane ilişkiler MT'yi daha da tatlı bir paylaşım alanı kılıyor.Herkese kazasız sorunsuz sürüşler.
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Alıntı turgayçincan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her ne kadar katılmasamda Adana MT den arkadaşlarıma gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim.Yolları açık olsun
    Turgay bey ne demek.. Ben ve eşim için büyük keyf idi Adana MT yi ağırlamak.. Serhat beyler muzaffer beyler hepsi çok sıcakkanlı ve esprili insanlardı.. Çok eğlendik.. Antalyamızı 1.5 saat süre verilince ancak bu kadar gezdirebildim... Umarım birgün sizinlede tanışmak nasip olur.. Yeni insanlar ile tanışmak ; yeni yerler gezip görmek başka ne anlamı var ki bu hayatın..
    Çok mutlu olduk... Kalın sağlıcakla...
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    en kısa zamanda
    gezinin tamamının fotoğraflarını bekliyorum sabırsızlıkla

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı Selka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adana motosiklet.net ten Bora Ağabey bana 2 gün önce Patara’ya giderken Antalya üzerinden geçeceğini söylemiş ve buluşmak için geri saymaya başlamıştık.. Bora ağabey ve diğer arkadaşlar ile tanışmayı çok istiyor hemde bi’şeyler aksi gider buluşamaz diye endişe ediyordum.. Bora ağabey eşleriyle seyahate çıktıklarını belirtmişti hal öyle olunca eşimide görüp, eşlerimizide tanıştırmak istediklerini söyleyince eş,iş, çocuk ,zaman dörtgeninde uygun bir 2 saat ayarlamak farz idi..
    Bu düşünceler ile birgün önceden motosikletimi temizlemiştim.. Ne de olsa evsahibi olarak geçen 4000 km lik gezinin tozu toprağı ile karşılamamak diye gerekli diye düşündüm…
    Adana MT ‘ye bu gezilerinde kazasız sürüşler dileyerek yolunuz Açık Olsun..
    selcuk ve ısılay kardeslerımıze bıze zaman ayırdıkları ıcın tum ADANA MT adına tesekkürü borc bılırım.ıslerının arasında ızın alıp zaman ayırmaları bızce buyuk fedakarlıktı.suan IZMIR FOCA dayız.sevgılerımle.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    sağ salim inşallah geri dönüş yaparlar bora abim kendinize iyi bakın tekerinize taş gelmesin
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

salih425 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    iyi yolculuklar kazasız belasız

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    maşallah, maşallah.

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    vay vay hoştur resimler gezi bahane dostluk şahane,gittiğiniz heryere kucak dolusu selamlar sağ salim kazasız belasız dönmek nasip etsin

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selcuk ve ısılay kardeslerımıze bıze zaman ayırdıkları ıcın tum ADANA MT adına tesekkürü borc bılırım.ıslerının arasında ızın alıp zaman ayırmaları bızce buyuk fedakarlıktı.suan IZMIR FOCA dayız.sevgılerımle.
    Selçuk bey,
    Size ve eşinize gösterdiğiniz nezaket ve misafirperverlik için ben ve oğlum çok teşekkür eder, ilişkimizin devamını diler, en kısa zamanda Adana' ya bekleriz.
    Sevgi ve saygıyla kalın.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağ salim gidin gelin bora abi.
    Gönlümüz ve aklımız sizlerde...
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağ salim gidin gelin bora abi.
    Gönlümüz ve aklımız sizlerde...
    Sinan bey kardeşim,
    Çok şükür sorunsuz ve sıkıntısız olarak döndük.
    Dilek ve temmenileriniz için teşekkürler.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı Yusuf Ziya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinan bey kardeşim,
    Çok şükür sorunsuz ve sıkıntısız olarak döndük.
    Dilek ve temmenileriniz için teşekkürler.
    Ben teşekkür ederim Yusuf abi.
    Gezilerinizin devamını, dostlugunuz baki olmasını temenni ederim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:00 ----------

Alıntı Selka adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ah benim eski motorum...
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah benim eski motorum...
    deauville benimde eski motorum.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Serpico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Selka, hemşerim teşekkürler.
    Sende olmasan Adanalı arkadaşlar bu gezi hakkında hiçbirşey yazmayacak. Acaba yazdıda başka bir konu içinde mi?
    Sabırsızlıkla resimleri ve gezi ile ilgili görüşlerinizi bekliyorum dostlar.
    Kazasız ve belasız sürüşler.
    İNSANOĞLUNUN İCAT ETTİĞİ EN GÜZEL ŞEY MOTORSİKLETTİR...........

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)