Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

ist.düzce bartın amasra safranbolu bolu gezı resımlerımız

Motovento
    REKLAM ALANI
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    11.06.2010 tarıhınde kararlaştırdığımız gezımız hala devam etmekte verdiğimiz molada sızlerle olan özlemımızı resımler ve vıdeolarımızla paylaşalım istedık verdiğimiz molada ancak kısada olsa resımler yükleyebıleceğim fakat ilerleyen günlerde arkadaşım arjantınli 69 (Tamer)ve ben paylaşımlara devam edeceğiz .Tabı yorumlarımızıda yazacağız şu an hala boluda yız faakat gezı gayet güzel ve hoş devam etmekte yanı rotamız acık her an yön değiştırebılır .yolumuzu uzatabılırız

motosıkletlerımızı böyle yükledık ve yola devam dedık

uğur kardeşim tam tekmıl valla helal olsun
    http://img810.imageshack.us/img810/3815/aaaa837.jpg[/IMG]

Daimi artçım sevgili oğlum furkan yenı kaskı ile mola verıyoruz kask hala başında arada cıkar be oğlum demekten gına geldı

ilk kamp alanımız AKÇAKOCA

mangalda cayımız gece muhabbetı koyu ama havada bayağı serındi.

gecenın gec vakıtınde ist.kalkıp yalnız başına o yolları aşıp bızım yanımıza DEMIR nickli fatıh arkadaşımız katıldı .kendısıni tebrık ederım valla gece olmasına rahmen üşenmeden cıkıp geldı

Hooppp usta hayırlı işler güneşi buldun

uğur kardeşim ALLAH razı olsun senınle her yolculuğa gıdılır ve aç kalmayız

AKÇOKOCADAN bır kaç güzel manzaralar

vayyyy motor aşkına bak aslanı bıle motor yaptın be oğlum şimdi bu cok et yakar ama haberın olsun

akcakocadan alaplıdan ereğliye gectık .Olurda bu yolu kulanacak olanlar varsa şöyle bır uyarıda bulunayım yol calışması 20 km reye yakın var ve TCK kamyonları malesef hız denemelerını burda yapıyorlar yol şartları kötü ve güvenli değil gidiş ve geliş olan bu yolda bol kamyonların hatalı sollamaları ile karşılaşıyorsunuz bu durum da can güvenlğinız cıddi tehlıkede trafık şube müdürlüğüne uğrayıp bu durumu onlara izah ettım halıyle ne olup bıttığınden haberlerı vardı .Bize teselli için yemek ikramında bulundular vaktımız yoktu davetlerını gerı cevırdık ama inşallah bızı dıkkate alırlar ama hiç sanmıyorum bu durum kım bılır ne kadardır orda mevcut yoksa bu kamyonlar böyle rahat olamazlardı. Neyse gezımızın sonrakı kısmı olan amasra ve safronbolu arasındakı resımlerımızı daha sonra sızlerle paylaşacağım şimdi yola devam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel gezi ama resim az :(.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Yolunuz açık olsun
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi ama resim az :(.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    teşekkürler tahmını olarak kayıtlı 500 üzerınde resım var elımızde ancak mola verdığımız şu dakıka bu kadar yükleyebıldım cünki yola devam kısmetse akşama yada yarın devam edeceğiz resım yüklemeye

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    kazasız belasız abi yolunuz farınız hep açık olsun

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    son uyarıyı ben yapmiştim gezi topiğinde özellikle düzceden sonra zonguldaga kadar durum böyle...araçlar özellikle cok ecele ediyorlar tırları sollamak için..heleki en tehlikeli nokta akçakoca ve ereğli arasında arkadaşlar...
    İnişli çıkışlı yollar tır şöförleri bırak motosikleti araçların oluşundan bile rahatsızlar ellerinde imkanları olsa hepsinin üzerlerinden atlayıp gidecekler..yoldan bıkmışlar diyorum artık onlar için sürekli aynı güzargahı gidip gelmekten..gözleri kapali gidiyor her biri...

En son nisan ayında gittim zonguldak/kozluya iki kişiyim 80 le bi viraja girmeye hazırlaniyorum artçimda acemi degil ne yapilması gerektiğini biliyor.. bi anda nerden geldin be adam be mübarek be tırcı.... aynamda mercedes işaretini kocaman görmemle yüreğimin agzıma gelmesi bir olmuştu...virajın ortasında frene bastım ve zor toplamiştim..tırcı dayımın ise dünya umurunda degildi..daha dar alarak solladı bizi ıo süratle cok rahat döndü virajı..
    Karşıdan araç gelmiş motosiklet çıkmış umrunda degil resmen kasap her biri..
    Geziniz cok güzel gidiyor çadirda kalma olayı cok zevkli olur ayrıyetten..pionerr 200 lü arkadas herhangi bir sıkıntı yaşadımı acaba motoruyla ilgili..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yolunuz açık olsun
    sevgili adanalı abimiz teşekkür ederım kısmetse bir gün adanaa zıyaretımızde olur inşallah bol acılı adana kebabı yıyeceğiz senden haberın olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:43 ----------

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son uyarıyı ben yapmiştim gezi topiğinde özellikle düzceden sonra zonguldaga kadar durum böyle...araçlar özellikle cok ecele ediyorlar tırları sollamak için..heleki en tehlikeli nokta akçakoca ve ereğli arasında arkadaşlar...
    İnişli çıkışlı yollar tır şöförleri bırak motosikleti araçların oluşundan bile rahatsızlar ellerinde imkanları olsa hepsinin üzerlerinden atlayıp gidecekler..yoldan bıkmışlar diyorum artık onlar için sürekli aynı güzargahı gidip gelmekten..gözleri kapali gidiyor her biri...

En son nisan ayında gittim zonguldak/kozluya iki kişiyim 80 le bi viraja girmeye hazırlaniyorum artçimda acemi degil ne yapilması gerektiğini biliyor.. bi anda nerden geldin be adam be mübarek be tırcı.... aynamda mercedes işaretini kocaman görmemle yüreğimin agzıma gelmesi bir olmuştu...virajın ortasında frene bastım ve zor toplamiştim..tırcı dayımın ise dünya umurunda degildi..daha dar alarak solladı bizi ıo süratle cok rahat döndü virajı..
    Karşıdan araç gelmiş motosiklet çıkmış umrunda degil resmen kasap her biri..
    Geziniz cok güzel gidiyor çadirda kalma olayı cok zevkli olur ayrıyetten..pionerr 200 lü arkadas herhangi bir sıkıntı yaşadımı acaba motoruyla ilgili..
    sevgılı kardeşim senın uyarını zaten okuduk ve yolda bunu dıkkate aldık konuştuk ama o yolu kullanmak istıyorduk uyarın işimize bayağı yaradı kulağımıza küpe yaptığımızdan orda ereğlıde nicki HAYTA 4567 OLAN İSMI ALİ ve arkadaşlarıyla tanıştık onlarda uyarını orda bıze tazeledıler onlarada burdan selamlar

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili adanalı abimiz teşekkür ederım kısmetse bir gün adanaa zıyaretımızde olur inşallah bol acılı adana kebabı yıyeceğiz senden haberın olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:43 ----------

sevgılı kardeşim senın uyarını zaten okuduk ve yolda bunu dıkkate aldık konuştuk ama o yolu kullanmak istıyorduk uyarın işimize bayağı yaradı kulağımıza küpe yaptığımızdan orda ereğlıde nicki HAYTA 4567 OLAN İSMI ALİ ve arkadaşlarıyla tanıştık onlarda uyarını orda bıze tazeledıler onlarada burdan selamlar
    Yolunuz açık olsun tehlikeli yollar ama viraja doyarsınız
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Sinan abi sen motorumu değiştirdin?
    Güzel gezi olmuş bu arada. Yüreğinize sağlık
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Yolunuz açık olsun Sinan.Resimleri bekliyorum.İyi eğlenceler.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzel yerler arkadaşlar....
    doğayla başbaşa helal size..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    yoılunuz açık olsun takibinizdeyiz....i
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Regal Raptor
    gezinin sonunda güzel anılar ve bolca resim bizi bekliyor gibi geliyor bana , kazasız sürüşler ve iyi eğlenceler

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    arkadaşlar keşke düzcede biraz kalıp gezebilseydiniz.görülecek doğa harikası yerler var.

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007

Bilenler bılırler harıka bır yeşil bıtkı örtüsüne sahıp karadenızın havasıda on numara yollar ise tam bız motosıklet severlere göre

Burası amasraya 5 km kala bır köy yukardan o kadar güzel görünüyordu .ufacık resım karesıne sığdırmak ancak bu kadar olur .Köye inmek içinse 10 km kadar bol vırajlı bır yoldan gıdıyorsunuz ki orası ayrı bır zevk ve aşağı indiğinizde işte bende bır parcasıyım dıyorsunuz

amasraya tepeden bakış insanın burda yaşayası gelıyor elbette güzel yurdumuzun bır cok güzel yerlerı var ama amasra bır başka

tamer kardeşim iş başında

günün yorgunluğunu kayaların üstünde poz vererek gıdermeye calışıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:47 ----------

Amasranın bır başka ilgımı ceken tarafı ise Rahmetle anacağımız BARIŞ AKARSU burada park alanın içine kendısıne ait 2 motosıkletını ve bırde heykelını onun anısına muhafaza edıyorlar .Benı cok duygulandırdı kendısını rahmetle anıyorum ALLAHTAN sevenlerıne ve ailesıne sabır dılıyorum hakıkaten cok genç yaşta aramızdan ayrıldı.

kendısınden anlamlı mesaj

selamlar tamer abi ben duzceden emrah kusura kalmayın abin izlere iyi imkanlar salayamadik gönulul isderdiki daha guzel bişler yapalım ama artk bidakine abi mutlaka bekliyorum duzceye sizleri

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Amasraya uğrarsanız eğer bir gün hiç kımseyı tanımasanızda orda sızi yada sızlerı karşılayacak gercek bır motosıklet sever dost cetın abıyle karşılacaksınız onu bulmanıza gerek yok o sızı muhakkak bulur .Kullandığı dorada marka motosıkletı ile sizi dolaştırır hemen oracıkta tanıtımını yapar ve size yardımcı olur .Şahsen ben kendısıne burdan cok teşekkür edıyorum tekrar bana cok yardımcı oldu sankı yabancı bır yere gelmemişim gıbı hissttım kendımı şimdi sizlere amasranın içinde motosıklet sever bır dostu ve calıştığı mekanı tanıtacağım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:11 ----------

Alıntı kapdan81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar tamer abi ben duzceden emrah kusura kalmayın abin izlere iyi imkanlar salayamadik gönulul isderdiki daha guzel bişler yapalım ama artk bidakine abi mutlaka bekliyorum duzceye sizleri
    kardeşim daha ne olsun tanıştık çaylarımızı içtik sıcak motosıklet muhabbetımız oldu ve en önemlisi bıze kalacak yer sağladınız asıl bız sızlere tekrar burdan teşekkür ederız

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:14 ----------

ufakta olsa tertemız pazarını tegahlarını ve plajını sahılının de resımlerını ekledıkten sonra yarın kısmetse bartına bağlı İNKUM ve tarihi eskı safranbolunun resımlerını eklemeye calışacağım

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    harika gezi ..... kutlarım... sağlıcakla gezin gelin takip ediyoruz....
    103 hp

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Amasraya tekrar gitmiş gib oldum,çok hoş resimler ama çekiciler çarşısı ve boztepe tarafından görüntü yok umarım devamında vardır. sağolun bana anılarımı yaşattığınız için..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    yorum yapan arkadaşlara teşekkürler,hayırlısıyla sağ salim döndük.güzel bir 4 gün geçirdik arkadaşlar'la.ugur kardeşe,fatih!e,sinan ustaya,berk'e,ereğli de bizleri yolda karşılayan hayat4567 (Ali) ve arkadaşına,Amasra'da Han Büfeden Motosiklet'ci dostu Çetin abiye,Hamburg Campinğ sahibi Erol abiye sağolsun bize çok yardımcı oldu ve siz motosiklet sever dostları'da bekliyor ve son olarak'ta Düzce'de gece geç vakit tanıştığımız ve bize konaklama yeri bulan kaptan81 Emrah ve arkadaşlarına teşekkür ederim
    dostlar olunca gezi bir başka oluyor zaman daha güzel geçiyor resimler baya bir fazla bende birkaç resim paylaşmak isterim ama yol yorgunu olduğum için biraz dinlenmeli devamı kısmetse yarın.
    yola çıkmaya hazırlanırken

yoldan bir kaç kare'de benden

Adapazarı'ndan bir kaç yol manzarası

Akçakoca yolu,çok güzel bir yoldu,çok tatlı virajlar vardı

ugur arkadaşta aynı trafik polislerine benziyor

gün batımı bir başka güzel

bur'da daha güzel yakalamışım güneşi,yakamoz bir başka güzel görünüyor

Akçakoca Camisi değişik bir yapıya sahip

ve tahnine ilk 5 saatlik yolculuğun ilk durağı akçakoca kamp alanı ve yorgun insanlar

ve enerji dolu yeni bir sabah,mengal ve yemek resimleri yok

ve aslanlı resimlerle bu akşamlık resimler devamı yarın

Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)