Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hafta Sonu Ailece AĞVA Kampinğ

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    evet her hafta sonu gelirken genelde düşünüyoruz bu hafta sonu'nu nasıl geçirsek nereye gitsek,kimle gitsek gibi.ben'de genelde arkadaşlarımla gidiyorum gezilere bazen eşimi ve ya oğlumu alıyorum yanıma öyle gidiyoruz gezilere ama ufak oğlum yaş icabı 6 yaşında.sokak arası hariç motosiklet üzerine oturtmuyorum malum çekinceler. tabi haliyle hep söylenirler hep kendini gezdiriyorsun ara sıra bizi'de gezdir gibisinden ... bu hafta sonu dedim tamam sizi'de götüreceğim ama motor 2 kişilik haliyle arabay'la gitmek zorundayız .hiç sevmem 4 teker kullanmayı trafik kabusundan dolayı. baya bir arştırdım nereye gitsek bir kaç günlük İstanbul'a yakın olsun diye sonun'da Ağva geldi yine göz önüne hiç yoktan bildiğimiz gittiğimiz yer.biraz arkadaşlar'la fiyat araştırması ve çadırlarımızı alıp koyulduk yola.ve resimler
    ara ara yağmur yagıyor ama hava sıcak

bunlar benim paşalar geliyor arkadan yeni motorcular

burası'da konaklama yaptıgımız koy,çok güzel bir yer gidenler bilir

kamp yaptığımız DOĞA Kamp alanı günlük çadır kurma ücreti 30 TL isterseniz kendi çadırları var hazır kurulu 2 oda içinde 2 şer kişilik yatak ve battaniye dahil fiyat 50 TL. üstü kapalı çardak ve masalar ,duş ve elektrik fiyata dahil.kamp alnın'da ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz market mevcut. burdan Ağva merkezi 18 km mesafe.Kadıköy'den Ağva 100 km mesafe.yollar tam motosiklet için bol virajlı ama otomobil ile tat vermiyor malesef.

ve deniz,kum,güneş üçlüsü

deniz çok güzel çok az tuzlu ve tertemiz berrak,dalğa hiç yok sessiz bir koy

kamp alanının bekçisi,zararlı hayvanlara göz açtırmıyor hediyesini verirseniz yanınızda bir müddet kalıyor

karabatak'ta iş başında balık avlıyor

Şile araç Muayene istasyonu bu gün biraz boş gibi

ve genelde giderken ve gelirken biz motorcuların uğradığı gözleme evleri.birz mola zamanı şunu söylemeliyim gözlemeler güzel ama etrafa hiç bakmıyorlar hijyen zaten nerde der gibisiniz.bayn işletmecisi olan kurumların daha titiz olmasını beklerim.başka seferlerde diğer gözleme evlerine bakıcam eşim hiç beğenmedi evin ablanın yerini çünkü titiz bir bayan

1 gün önve Ağva merkezde denk gelmiştik bu bisikletli tursite maşallahı var full yüklü halde buraya kadar gelmiş

Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel gezmişsin tamer...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    artık yok...
    güzel bi gezi olmuş benimde görmek istediğim bi yer ama daha nasip olmadı
    ''Gerçekler acıdır.Acıtır...''

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Üstadim ev halkını iyi gezdirmişsin yüreğine sağlık.
    Yalnız Camping alani 30-50 TL gibi fiyatlar çok değilmi
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende ona değinecektim

ağvadan daha ileride kefken de dayalı döşeli 3 odalı daireyi günlüğü 7o tl ye kiraladım geçen sene,kayınçogil,kayınpedergil ve benim aile rahat rahat kaldık.

maalesef şile ve ağva istanbula yakın olmanın avantajını fiyatlara çok fazla yansıtıyor
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    O sondaki turist daha bir hafta kadar önce bizim otele gelmişti.
    Esenyalıda bi otelde resepsiyonistim bu arada.
    Fiyatı duyunca arkasına bile bakmadan kaçmıştı.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ailece güzel bir kısa soluklu tatil yapmışsınız gerçekten.
    Şile'den sahilyolu üzerinden Ağva'ya giderken hep geçiyoruz bu koydan ama konaklamak veya denize girmek hiç kısmet olmadı. Denizi çok berrak, dalgasız ve kumsalın temiz ve sakin olması çok güzel gerçekten de. Bu arada buranın ismi Mavi Koy bildiğim kadarıyla.
    Yalnız kamping alanının konaklama ücretleri bana da birazcık yüksek gibi geldi, dediğiniz gibi İstanbul'a yakın olmanın etkisiyle büyük ihtimalle.
    Biz birkaç hafta önce 3 kişi bir apart daireye 90 TL ödedik Ağva merkezde ve kişi başı 30 TL'ye pansiyonlar da bolca mevcut.
    Genelde güneydeki devlet orman kamplarıyla kıyasladığınızda orada fiyatlar gecelik 10-15 TL gibi rakamlardı yanlış hatırlamıyorsam.

mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ve deniz,kum,güneş üçlüsü
    Yine yapmışsın güzelliğini reis..
    Ama sanki resimler birazcık az gibi geldi bana..
    Eminim çok eğlenmişsindir abicim.. Ellerine, ayaklarına, tekerlerine, yüreğine sağlık abicim.. En kötü günün böyle olsun

Haa bu sırada bu yukardaki resimde ben denizi ve kumu gördüm ama, güneşi göremedim bi türlü
    Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Güzel gezilmiş gene, 4 te olsa 2 de olsa teker tekerdir diyoruz

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:31 ----------

geleceğin motosıkletçilerı ve sızlerle beraber olamak güzeldı teşekkürler tamer kardeşim dört dörtlüktü ellerıne sağlık

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezmişsin tamer...
    saol Temel,evdekiler rahat bırakmıyor ara sıra dolaştırmak lazım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:19 ----------

Alıntı gitarist444 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bi gezi olmuş benimde görmek istediğim bi yer ama daha nasip olmadı
    sen bu tarafa doğru gel gideriz ne demek alt tarafı İstanbul Ağva senin ordan burası taş çatlasa 250-270 km

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:21 ----------

Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler sinan ,hep sen hep sen diyorlar,e araba'da sıkılıyor parkta yatmaya 1-2 hafta sonu bana dokunmazlar galiba

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:24 ----------

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende ona değinecektim

ağvadan daha ileride kefken de dayalı döşeli 3 odalı daireyi günlüğü 7o tl ye kiraladım geçen sene,kayınçogil,kayınpedergil ve benim aile rahat rahat kaldık.

maalesef şile ve ağva istanbula yakın olmanın avantajını fiyatlara çok fazla yansıtıyor
    aslında bende kerpe-kefgen yapıcaktım 1 haftalığına ama çogu iyi yer yer yok dedi,belki fiyat yükseltmek için'de olabilir,ve fiyatlar'da 80-120 TL den başlıyordu.bir'de hep yağmur gözüküyordu hava durumunda dedim Ağva hiç yoktan yakın eve kaçması kolay olur birde bizimkiler çadırda kalmak istiyorlardı.seviyorlar açık havayı güzelde oldu hani tavsiye ederim çok güzel bir koy

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:29 ----------

Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ailece güzel bir kısa soluklu tatil yapmışsınız gerçekten.
    Şile'den sahilyolu üzerinden Ağva'ya giderken hep geçiyoruz bu koydan ama konaklamak veya denize girmek hiç kısmet olmadı. Denizi çok berrak, dalgasız ve kumsalın temiz ve sakin olması çok güzel gerçekten de. Bu arada buranın ismi Mavi Koy bildiğim kadarıyla.
    Yalnız kamping alanının konaklama ücretleri bana da birazcık yüksek gibi geldi, dediğiniz gibi İstanbul'a yakın olmanın etkisiyle büyük ihtimalle.
    Biz birkaç hafta önce 3 kişi bir apart daireye 90 TL ödedik Ağva merkezde ve kişi başı 30 TL'ye pansiyonlar da bolca mevcut.
    Genelde güneydeki devlet orman kamplarıyla kıyasladığınızda orada fiyatlar gecelik 10-15 TL gibi rakamlardı yanlış hatırlamıyorsam.
    aynen öyle Emre ismi Mavi Koy.çok güzel denizi var,hiç dalga yok ve çok sakin.taşkınlık yapacak insan'da yok etrafta.kamping sahibinin oğlu fiyatta indirim yok dedi,bizimkiler beğendi yeri.sonra dedim günlüğü 40 TL olursa kalırım dedim,babamla konuş dedi beklerken orda geldi tamam abi babam kabul etti dedi.sonra sohbet muhabbet bir sonrakine anlaştık 1 haftalığına.sezon olduğu için fiyatları yükseltmişler ama sıkı pazarlık yapan kazanır ben pek pazarlık yapmayı beceremiyorum beğendiğimi hemen belli ediyorum vatandaş'ta işi biliyor tabiki

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:36 ----------

Alıntı mehmetay18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine yapmışsın güzelliğini reis..
    Ama sanki resimler birazcık az gibi geldi bana..
    Eminim çok eğlenmişsindir abicim.. Ellerine, ayaklarına, tekerlerine, yüreğine sağlık abicim.. En kötü günün böyle olsun

Haa bu sırada bu yukardaki resimde ben denizi ve kumu gördüm ama, güneşi göremedim bi türlü
    saol memet'im nereye niyet nereye kısmet oldu hep hava mualefeti nedeniyle,güneşi göremezsin tabiki 2 saat hava yanıyor sıcaktan sonra 10 dakika yağmur böyle devam etti.sadece akşamları yağmadı o da şansımıza gerçi çadırlar güzel zemin üzerinde yerden yüksek ve üzerlerinde yağmur almasın diye ilave örtüsü vardı.güzel geçen 3 gün ara sıra tekrarlamalı evdekilerin gönlü olsun dimi. bu günlerin kıymetini iyi bil kardeş ileride çok ararsınnn

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:40 ----------

Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezilmiş gene, 4 te olsa 2 de olsa teker tekerdir diyoruz
    saol Engin
    ben genelde 4 tekeri fazla sevmiyorum ama ev hali ara sıra mecbur kalıyorum. en kısa zaman'da hanıma sürücü belgesi almam farz oldu,bırakırım arabayı onlara nereye giderlerse gitsinler diyeceğim ama şimdiden kabul etmiyor çocuklar baba sende geliceksin bizle diye

bu arada bir ara sülüklü göl yapsak nasıl olur
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol Engin
    ben genelde 4 tekeri fazla sevmiyorum ama ev hali ara sıra mecbur kalıyorum. en kısa zaman'da hanıma sürücü belgesi almam farz oldu,bırakırım arabayı onlara nereye giderlerse gitsinler diyeceğim ama şimdiden kabul etmiyor çocuklar baba sende geliceksin bizle diye

bu arada bir ara sülüklü göl yapsak nasıl olur
    Sülüklü Göl'ü yapacağız ama bende motor yok henüz
    Daha doğrusu yoktu bir aydır ama bugün bir yere kapora bıraktım bakalım

Sülüklü Göl işini konuşuruz ciddi ciddi..

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sülüklü Göl'ü yapacağız ama bende motor yok henüz
    Daha doğrusu yoktu bir aydır ama bugün bir yere kapora bıraktım bakalım

Sülüklü Göl işini konuşuruz ciddi ciddi..
    tamam sen motoru bir al hayırlısıyla belki o zamana kadar bende değiştirmiş olurum,şöyle bir temiz hava alırız

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)