Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gece 03:30 "Hadi Gidelim Mi?-Gidelim" Kütahya-İzmir Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saat 01:00 sularında mangal girişimimize başlamış,keyifle geceyi ilerletirken ilerleyen saatlerde mangal üzerindeki etlerin bitmesine müteakip 03:30 sularında oluşan yeni karıncalanmaları hissettik,iyide ne karıncalanması bu saatte ?
    İşte tam olarak bu sorunun cevabını aradığımız anlarda o garip cümleyi kurduk!
    HADİ GİDELİM !
    Bir saat öncesinde hatta mangalı söndürme evresindeyken bile aklımızda olmayan şey birden gerçekleşti,kendimizi 603 km lik bir yolun ilk metrelerini alırken bulduk..
    Çok mu iyi yaptık,ıı ıhh sanmıyorum
    İyi bir karar olmadığını bilerek ve hatta artçım olarak yolda bana eşlik edecek olan arkadaşıma geldiğimizde oluşacak poposal sorunlardan da bahsederek -bir nevi müşteri hizmetleri açıklamaları tadında-(artçım 100 kg ağırlığında motorla alakası olmayan,arabanın içinde doğup büyüdüğünü varsaydığım bir araba tutkunu)yola çıkmış bulunduk.
    Neyse,olan olmuştu artık..
    Yalnız gecenin o saatinde bitmiş fotoğraf makinemizin pili için maalesef birşey yapamadık..Zaten geceleri gözleri tavşan gibi çıkan birisi olarak,gece manzara fotoğrafı yakalayabilecek bir makinemizin de olmaması sebebiyle bu beni pek üzmedi

Kütahya simav a gittik,sabah 7:30 civarı oradaydık..Orada bir akrabanın yanına uğradıktan sonra işlerimizi de halledip tekrar yola koyulduk,gece çekemediğimiz fotoğrafların acısını çıkarmak için bir yerden 'yuh artık!' cümlesini az sonra kuracağım çakma duracell leri almış bulunduk Alkaline değerleri önceki kullandığımız pillerle aynı olmasına karşın (4 tanesini 4 TL den aldığımda biraz huylanmıştım gerçi ) yeni aldığımız piller 1 fotoğraf çekip kapanmasıyla fotoğraf işlemimiz yine ertelenmişti..
    Çok acayip sistemler geliştirip anca yarım yamalak,geçtiğimiz en güzel manzaralardan yoksun da olsa çekebildiğimiz fotoğraflara dönelim artık..
    Çok anlattım,bu yüzden fotoğraf aralarında yorum yok..

Yola çıkmadan önce sıfırladığımız km nin döndükten sonraki hali..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    İlk yorum benden sanırım çok güzel bir geziye benziyor, biraz daha fotograf olsa iyi olurdu ama, pillerin acizline uğramışsınız, bu arada motorunuz 20000km dayanmış nasıl menmunmusunuz ?

Elinize sağlık güzel kareler.
    Hakını aramaktan korkmak erdemmidir ?

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Motor yol gördü sayende, Erdinç 1 ayda 200 km mi ne yapmıştı
    GKN MOTORS

Anladığım ölçüde yol müsaitmiş!. Zevkli bir yolculuk yaptığınızı tahmin ediyorum.. Paylaşım için teşekkürler..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Allah akil fikir versin diyecem ama, arkandakini gorunce sanki tahsilata gitmissiniz gibi geldi.

Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    ani karar verilen geziler genellikle tadından yenmez.güzel bir yolculuk olmuş.paylaşım için teşekkürler.hyosungumu hatırladım.onunla,ADANA-MARMOK(DATÇA)-ADANA yolculuğum gözlerimin önüne geldi.hey gidi günleeer.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Böyle yollar olur da durulur mu hiç yaaa?
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Forrap'ım pillerin azizligine ugrasanda elde olan fotoğraf baya iyi çıkmış.Tebrikler

Bu arada böylesine çıplak bir motosiklete göre iyi yol yapmışsın .Rüzgardan baya memnun kalmışsındır

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Askerde aldığın kiloları mangalda etleri yiyip motor üstünde veremezsin Forrap sen bence yarı yolu koşarak dönseydin Şaka şaka Motorize gençlik işte ye iç gece yarısı gez aah ahh Tadını çıkartın İzmir'in , gençliğin

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    Emeğinize tekerinize sağlık,bomba bi gezi olmuş
    MOTOR bence bır hastalıktır.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese teşekkürler..

Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor yol gördü sayende, Erdinç 1 ayda 200 km mi ne yapmıştı
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada böylesine çıplak bir motosiklete göre iyi yol yapmışsın .Rüzgardan baya memnun kalmışsındır
    3 gündür İzmir de değildim başlığı açtığım gün geldim,Erdinçten aldığımdan beri 2500 km yi geçkin yol yaptım,neredeyse günlük 300 km Motor nerden geldim bu zalime diyordur belki..

Elint,tırt motorcumuyum olm ben senin gibi İzmir e gelicen sen daha,unuttum sanma

Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah akil fikir versin diyecem ama, arkandakini gorunce sanki tahsilata gitmissiniz gibi geldi.

Tahsilata giderken siyah passat ve takım elbise giyiyoruz,moda oymuş
    Adama sakallarını kes diyorum anlamıyor,haklısın

Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Askerde aldığın kiloları mangalda etleri yiyip motor üstünde veremezsin Forrap sen bence yarı yolu koşarak dönseydin Şaka şaka Motorize gençlik işte ye iç gece yarısı gez aah ahh Tadını çıkartın İzmir'in , gençliğin
    Valla askerde ve gelince aldığım kiloları Türkiye turu yapsam eritemem gibime geliyor O yüzden keyfini çıkarmak lazım.. İzmir in tadını biz çıkartıyoruz da sizde gelirseniz Emre ile tadını sizle de çıkaracağız

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    emeğinize sağlık
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

salih425 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    paylaşım için teşekkürler

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Forrap giderken bana da bir alo deseydin ya. evde sıkıntıdan patlamış halde oturuyordum. hem kütahya da bir çok dostum akrabam var onları da bir ziyaret ederdik. keyifli bir gezi olmuş. motosikleti de iyice test etmişsindir. temmuz ilk haftasına yani 4ünden sonrasına azıcık uzun bir yollu etkinlik planlarım var ama bakalım. ayarla beraber yollara düşelim. çaylar benden

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Güzel gezi diycem ama gezi amaçlı olmadığı için demyorum....:

Tekerine sağlık.......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forrap giderken bana da bir alo deseydin ya. evde sıkıntıdan patlamış halde oturuyordum. hem kütahya da bir çok dostum akrabam var onları da bir ziyaret ederdik. keyifli bir gezi olmuş. motosikleti de iyice test etmişsindir. temmuz ilk haftasına yani 4ünden sonrasına azıcık uzun bir yollu etkinlik planlarım var ama bakalım. ayarla beraber yollara düşelim. çaylar benden
    Temmuzun 2. haftası oralardayız ona göre plan yapınızz

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Elint,tırt motorcumuyum olm ben senin gibi İzmir e gelicen sen daha,unuttum sanma

Valla bende pek tırt motorcu sayılmam 2000 km yolda ben yapmışım.

Bu arada izmir mevzusunu unutmadım 1-2 güne koreli hemşerilerimizden zincir dişli takımı siparişini veriyorum diger işleride hallediyim yaz sonu gibi bir aksilik olmazsa saglam gezi planı var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)