Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

BURSA MT 3. Mototeam Pilav Günü'ndeydi

Motovento
    REKLAM ALANI
    özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    İlk olarak Bursa MT sabah buluşması

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:39 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:42 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:44 ----------

Atacan ve annesi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:47 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:49 ----------

Soner abi n'aptın yaa. kırdın makinayı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:52 ----------

Fatih ve eşi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:55 ----------

Enes yine geç kaldın yauw! Ama geldin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:58 ----------

Denizkent civarında mola yaptık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:01 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:03 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:05 ----------

E acıktık tabi,kahvaltı şart.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:07 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:10 ----------

Sol baştan ; Mesut - Enes - Can - Enes'in arkadaşı ( adı neydi yauw?) - Soner
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Annemizi cesaretinden ötürü kutluyor ve ellerinden öpüyorum. Helal olsun

İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    KLE 500

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:17 ----------

Ve Çan'dayız

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:21 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:24 ----------

Mototeam üyesi kardeşim M.Gürcan Coşkun'a teşekkürler.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:27 ----------

Arkamda İsa eniştem ve yeğenim Berkay.Ayfer Halama sevgiler. (Herzaman arkamda olmuştur.)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:31 ----------

Bi kedi gördüm sanki ! Evet evet bi kedi gördüm

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:34 ----------

Sevgili arkadaşımız Ahmet ve arkadaşları da gelmişler bize bakınıyorlarmış. Ne güzel bi tesadüf

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:36 ----------

Kendi el işçiliğim. Akşam Bursa caddelerini aydınlattım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:39 ----------

Kardeşim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:42 ----------

Gürcan'ın ekürisi Sezer

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:45 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:48 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:50 ----------

Pilavvvv

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ahh şu sınavlar yüzünden güzelim geziyi kaçırdım.

Motosikleti
    KLE 500
    Tavuklu Pilav,Ayran,Helva,Ekmek
    Elinize sağlık, Kesenize bereket.

Motosikleti
    KLE 500
    Ne demek Pilav yoktu Enes?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:11 ----------

Pilavlarımızı yiyip motorcu duamızı yaptıktan sonra (videosunu daha sonra yükleyeceğim)
    Büyüktepe köyü'ne Kiraz Dede'nin Yeri'ne çıktık. Buradaki Patlangaç'ın videosunu da daha sonra ekleyeceğim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:14 ----------

Çaylarımızı içip, dinlendikten sonra dönüş yoluna geçtik. Bandırma'ya gelmeden önce 1. molamızı yaptık. Ahmet ve arkadaşları da bize katıldılar.Eğlenceli bir dönüş oldu.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:17 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:20 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:24 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:27 ----------

Karacabey'den gelen işçi nikli arkadaşımız Fatih ile de tanışmış olduk fakat fotoğrafını çekemedim.Dönüş yolu için sana ulaşamadık kusura bakma.Ona da buradan selamlar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:30 ----------

Motosikleti
    onda bunda şundadır , şunda bunda HONDADIR
    güzel geziydi (pilav bahanesi) , herkese çok teşekkürler.
    Son celsede boşadım aşkımı , tadilatta kalbimin boş beyaz sarayları !!

Motosikleti
    KLE 500

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:34 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:37 ----------

Buradaki molamız bittikten sonra Ulubatlı Hasan Parkı'nda birer çay ve kötü alışkanlık daha içip evlere dağıldık.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    çok güzel etkinlik olmuş

2 şey dikkatimi çektii bır annenin oğluyla etkinliğe katılması çok hoş olmuş bravo...
    öteki ise fotolada gördüğüm mat çapır sanırım kanuni seyhan çok güzel yakışmışş mat siyahı her zaman daha çekici birenk gelmiştir
    hep bana.... herdaim yolunuz açık olaa sevgili komşularım...
    özcan1980 bunu beğendi.
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    gezi güzel olmuş, pilavıda çok severim canım çekti

işçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks 150 titanic
    özcan size baktım çok çabuk ayrılmışsınız sanırım tepeköye falan da uğrayacaklar dedim bende 14:15 gibi yola çıktım 16:00 da k.beydeydim güzel gündü herkese selamlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    bukadarmı yetmez beklerız daha resım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel etkinlik olmuş

2 şey dikkatimi çektii bır annenin oğluyla etkinliğe katılması çok hoş olmuş bravo...
    öteki ise fotolada gördüğüm mat çapır sanırım kanuni seyhan çok güzel yakışmışş mat siyahı her zaman daha çekici birenk gelmiştir
    hep bana.... herdaim yolunuz açık olaa sevgili komşularım...
    evet kanunı seyhan basına gelmeyan kalmadı garıbımın stopu yollarda bıraktık zaten amartusor yok hoplaya hoplaya gıttım geldım yollar berbat okadar cukur bıarada neyse guzeldı gene ama festıvalle ılgılı hıc resım falan cıkmadı sıtede

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Yine güzel bir gezi olmuş.Tekerine sağlık Bursa MT.
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

işçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks 150 titanic
    Alıntı snrsimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet kanunı seyhan basına gelmeyan kalmadı garıbımın stopu yollarda bıraktık zaten amartusor yok hoplaya hoplaya gıttım geldım yollar berbat okadar cukur bıarada neyse guzeldı gene ama festıvalle ılgılı hıc resım falan cıkmadı sıtede
    festival alanına girerken bende farkettim amortisörünün olmadığını mat siyah yakışmış ama şarkı söyleyen elemanda çok beğendi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    Alıntı işçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    festival alanına girerken bende farkettim amortisörünün olmadığını mat siyah yakışmış ama şarkı söyleyen elemanda çok beğendi
    bursada ıstanbulda ankara yolunda ızmıtte ıznıkte heryerde o sekılde kullandım hıc durmadan..sıgara molası harıc...450 km yol yaptım hıc hasatım cıkmadı ama o yolda geberdım bıde delık kacırmadım hepsıne gırdım

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı edremitli10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezi güzel olmuş, pilavıda çok severim canım çekti
    Teşekkürler.Hanlar yolu'ndan çıkıp gelseydin abi pilav boldu.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:38 ----------

Alıntı işçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özcan size baktım çok çabuk ayrılmışsınız sanırım tepeköye falan da uğrayacaklar dedim bende 14:15 gibi yola çıktım 16:00 da k.beydeydim güzel gündü herkese selamlar
    O sattlerde etrafa bakındım ama göremedim.Sonra yemek duası yapıldı,hemen ardından çıktık.Selamlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:40 ----------

bukadarmı yetmez beklerız daha resım
    Evet yaa yok mu benden başka resim çeken?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:44 ----------

Alıntı Ömercik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine güzel bir gezi olmuş.Tekerine sağlık Bursa MT.
    Teşekkürler.Sizi de bekleriz.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    çok güzel etkinlik olmuş,yolunuz hep açık,depolarınız dolu olsun.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    Alıntı drumtoens adlı üyeden alıntı Mesajı göster

buda karaböcük
    ayaklıgı kaldırsaydın barı

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    ayaklıgı kaldırsaydın barı
    neyalan söliim çok hoşuma gittii sıradışıı valla
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)