Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Yuvacık Sonrası Aytepe ve Kartepe...

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemde var ya nası yerim...lime lime kopararım totoşu... birde sülüklügöl çıkardı başımıza...gezi mazoşisti adam ben gelmem diye tutturdu ya...

neyse paranız getmesin...Erdiyle Mücoyada ulaşamadım ...azda geç oldu ya Hacı abiler...başka bir zaman ama inşallah...sağolun davetiniz için...çok naziksiniz...

Sedat zaten izin alamaz şimdi...
    1 saat önce burda olsaydın evden çıkabilirdimde saat geç oldu ne zaman çıkıp ne zaman eve geleceğim tamam bekar adamızda kendi evimiz yok babamızın evinde kalıyoz 2 gün geç kaldımı 3. gün dingonun ahırımı diyor burası adam haklı
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Hemde var ya nası yerim...lime lime kopararım totoşu... birde sülüklügöl çıkardı başımıza...gezi mazoşisti adam ben gelmem diye tutturdu ya...

neyse paranız getmesin...Erdiyle Mücoyada ulaşamadım ...azda geç oldu ya Hacı abiler...başka bir zaman ama inşallah...sağolun davetiniz için...çok naziksiniz...

Sedat zaten izin alamaz şimdi...
    mete sözümüz söz... bi akşam günü sana ellerimle göz dağında sucuk mangal yapayım... daha iyi bak... önümüzdeki hafat içi veya cumartesi akşam... bu hafta deği
    l ondan sonraki...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 saat önce burda olsaydın evden çıkabilirdimde saat geç oldu ne zaman çıkıp ne zaman eve geleceğim tamam bekar adamızda kendi evimiz yok babamızın evinde kalıyoz 2 gün geç kaldımı 3. gün dingonun ahırımı diyor burası adam haklı
    doğru kanka geç oldu... sende haklısın sütoğlan...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:57 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete sözümüz söz... bi akşam günü sana ellerimle göz dağında sucuk mangal yapayım... daha iyi bak... önümüzdeki hafat içi veya cumartesi akşam... bu hafta deği
    l ondan sonraki...
    tamam kanka her türlü uyar...ama mangal olması şart mı..zahmet vermesek bi mekana gitsek...sonrası gezeriz oralarda...

En son Tuzlada Şifa hastanesi var oraya gelmiştim...güzel yerler o kesimler geniş geniş...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    doğru kanka geç oldu... sende haklısın sütoğlan...

Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    2000 ford
    süt ve süt ürünlerini severim doğrudur.. aha buda ispatı sinopta çektim gecen yıl hazıran ayında ybr ile deldim geçtim oraları

Motosikleti
    süt ve süt ürünlerini severim doğrudur.. aha buda ispatı sinopta çektim gecen yıl hazıran ayında ybr ile deldim geçtim oraları
    hacı yakışmıssınız... büşra bu resmi gördümü... büşraya sarıldınmı böyle hiç.....

Motosikleti
    2000 ford
    doğayla iç içe hacı hijyen hijyen

Motosikleti
    doğayla iç içe hacı hijyen hijyen

Motosikleti
    Sedatcım beni hiç böyle sevmedin sarılmadın...kıskandım doğrusu...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler arkadaşlar, güzel gezmişsiniz.
    İstanbulda olup aranıza katılmak isterdim doğrusu

Bu arada oralarda bi yerde Scorpion Kask kılıfı gördüm, hangi arkadaş kullanıyordu modeli neydi acaba?

@MeteHan
    Abicim yaz geldi tamam ama Allah korusun asfalt yaz-kış dinlemez.
    Bari siz tecrübeli kullanıcılar, gözünüzü seveyim korumalarınızı ihmal etmeyin.
    Selam. Kaskın modeli EXO-750AIR BATTLE LORD. Yaklaşık ikibuçuk ay önce aldım. Çok memnunum. Rüzgar kesinlikle almıyor. Ses kesinlikle yapmıyor. Çok beğendiğim bir diğer özelliği ise vizörü hiç bir şekilde buhu yapmıyor. Direkt olarak üflüyorum, ona rağmen yapmıyor. Vizörü silmekten ziyade, özelliğini yitirmemesi için yıkamak gerekiyor. Buna dikkat ediyorum. Ayrıca vizörün mekanizması çok güvenli ve çıkarması çok basit. 5 saniyemi almıyor sökmek, takmak da öyle. Bunlardan ziyade air pump özelliği var. Amacı, kullanmaktan dolayı deforme olan iç ped lerin tekrar eski haline kavuşması. Bunu da kaskın içinde bulunan pompa şeklindeki malzemeden ayarlıyorsunuz. Aynı pompaya basarmışçasına basarak pedleri şişiriyorsunuz. Çok güzel bir özellik. Elle tutulduğunda biraz ağır olsada yolda kesinlikle hissettirmiyor. Açıkçası dün yediğimiz onca rüzgarda bir kere bile rahatsız olmadım. Kask için söyleyeceklerim bunlar. Linki de http://www.motomaxonlineshop.com/mai...1067-0-72.html burada. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Gezi için de, katılanlara teşekkür ediyorum. Mete abi ne kadar yolda 30-35 kere dursanda seninle yolculuk yapmak çok eğlenceli. Sana da ayrıca teşekkür ediyorum. En yakın zamanda ( benim için en yakını 15 hazirandan sonra ) buluşmak üzere. Hoşçakalın

Güzel yerler yeşile saygı göstermek lazım.Tekerinize sağlık, bol pişmiş kelleli topikler dilerim.

Motosikleti
    Reşitcim sağol varol seni tanıdığım için çok mutluyum...Sende dikkatli disiplinli bir sürücüsün...işte bizim format böyle biraz bozuk hacı...

kaskda pahalıymış he...

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sırf boğazsın be Mete! Nereye gitsen köfteyi buluyorsun. Şimdi düşünüyorum da ilk Ümraniye'ye beni görmeye geldiğinizde senin asıl amacın İkea köftesiydi değil mi?

Gezi güzel, paylaşıma teşekkürler.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam. Kaskın modeli EXO-750AIR BATTLE LORD. Yaklaşık ikibuçuk ay önce aldım. Çok memnunum. Rüzgar kesinlikle almıyor. Ses kesinlikle yapmıyor. Çok beğendiğim bir diğer özelliği ise vizörü hiç bir şekilde buhu yapmıyor. Direkt olarak üflüyorum, ona rağmen yapmıyor. Vizörü silmekten ziyade, özelliğini yitirmemesi için yıkamak gerekiyor. Buna dikkat ediyorum. Ayrıca vizörün mekanizması çok güvenli ve çıkarması çok basit. 5 saniyemi almıyor sökmek, takmak da öyle. Bunlardan ziyade air pump özelliği var. Amacı, kullanmaktan dolayı deforme olan iç ped lerin tekrar eski haline kavuşması. Bunu da kaskın içinde bulunan pompa şeklindeki malzemeden ayarlıyorsunuz. Aynı pompaya basarmışçasına basarak pedleri şişiriyorsunuz. Çok güzel bir özellik. Elle tutulduğunda biraz ağır olsada yolda kesinlikle hissettirmiyor. Açıkçası dün yediğimiz onca rüzgarda bir kere bile rahatsız olmadım. Kask için söyleyeceklerim bunlar. Linki de http://www.motomaxonlineshop.com/mai...1067-0-72.html burada. Umarım yardımcı olmuşumdur.:rendeer
    Teşekkür ediyorum Reşit kardeşim. Çok yardımcı oldun.
    Kazasız belasız sürüşler...
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Motosikleti
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sırf boğazsın be Mete! Nereye gitsen köfteyi buluyorsun. Şimdi düşünüyorum da ilk Ümraniye'ye beni görmeye geldiğinizde senin asıl amacın İkea köftesiydi değil mi?

Gezi güzel, paylaşıma teşekkürler.
    he he...Bir nesil uyanıyor...

hirkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 cbf 150
    vayy kartepe tayfası..barış abi güzel kareler yakalamişsin sagolasın sizinle gelmedigime pişman olmadım yani resimleri görünce 210 kmde ben yapmişim..
    çakma motorcu bide km yapamıyorum deyip duruyorsun
    By Hirkil

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS

Ben bu kaplamayı çok beğendim...
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

Motosikleti
    Alıntı mogli adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben bu kaplamayı çok beğendim...
    bende................................

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Reşitcim sağol varol seni tanıdığım için çok mutluyum...Sende dikkatli disiplinli bir sürücüsün...işte bizim format böyle biraz bozuk hacı...

kaskda pahalıymış he...
    Kafam değerli abi ne yapayım . 5 taksitle veriyorlar bu arada .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:14 ----------

Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ediyorum Reşit kardeşim. Çok yardımcı oldun.
    Kazasız belasız sürüşler...
    Rica ederim ne demek.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı P34C3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İzmit Doğu çıkışı.Çıktıktan sonra aramızdan 5 talihlinin bende dahil evraklarını kontrol ettiler

Yuvacık park alanı

Buda günün sonu
    rotanın üzerinde tekrar geçmek gerikirse ;Ziverbey BP 'de sıfırladım

ziverbey -Kurtköy opet - yuvacık - aytepe - kartepe - ziverbey

Süper bi geziydi herkeze tekrardan teşekkürler
    Yav sende diger cıkıştan giden kaybolan guruptamıydın Barış bende ordaydım ama seni fark edemedim şimdi resimleri görünce fark ettim.

Selam. Kaskın modeli EXO-750AIR BATTLE LORD. Yaklaşık ikibuçuk ay önce aldım. Çok memnunum. Rüzgar kesinlikle almıyor. Ses kesinlikle yapmıyor. Çok beğendiğim bir diğer özelliği ise vizörü hiç bir şekilde buhu yapmıyor. Direkt olarak üflüyorum, ona rağmen yapmıyor. Vizörü silmekten ziyade, özelliğini yitirmemesi için yıkamak gerekiyor. Buna dikkat ediyorum. Ayrıca vizörün mekanizması çok güvenli ve çıkarması çok basit. 5 saniyemi almıyor sökmek, takmak da öyle. Bunlardan ziyade air pump özelliği var. Amacı, kullanmaktan dolayı deforme olan iç ped lerin tekrar eski haline kavuşması. Bunu da kaskın içinde bulunan pompa şeklindeki malzemeden ayarlıyorsunuz. Aynı pompaya basarmışçasına basarak pedleri şişiriyorsunuz. Çok güzel bir özellik. Elle tutulduğunda biraz ağır olsada yolda kesinlikle hissettirmiyor. Açıkçası dün yediğimiz onca rüzgarda bir kere bile rahatsız olmadım. Kask için söyleyeceklerim bunlar. Linki de http://www.motomaxonlineshop.com/mai...1067-0-72.html burada. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Gezi için de, katılanlara teşekkür ediyorum. Mete abi ne kadar yolda 30-35 kere dursanda seninle yolculuk yapmak çok eğlenceli. Sana da ayrıca teşekkür ediyorum. En yakın zamanda ( benim için en yakını 15 hazirandan sonra ) buluşmak üzere. Hoşçakalın
    Kafam değerli abi ne yapayım . 5 taksitle veriyorlar bu arada .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:14 ----------

Rica ederim ne demek.
    Reşit Kafam değerli dedinde senin kafa nasil oldu
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)