Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kemer - Kumluca - Altınyaka Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    rasta07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT700 v Deauville
    Güzel bir pazar gününe ufak çaplı bir gezi yapalım , kemere doğru gidelim diye buluşma yerindeyim , bu sefer tek motor gidiyoruz , arkadaşın Enduro-Kros arası motorunu çok fazla yormak istemedik (Bknz: Saklıkent gezisi) ...

Depomuzu dolduruyoruz ...

Kemer yolundayız , çok sevdiğim bir yoldur , motor ile gitmek ayrı bir keyif , yeni yapılan tünelleri dün açtılar iyide olmuş , yalnız ben sahil yolunu uzun da olsa seviyordum üzüldüm doğrusu biraz....

Kemer girişinde çay molası veriyoruz ...

Burdan nereye gidelim ne yapalım derken kumluca tarafına gidelim kararını verdik , yolda tahtalıda ki teleferik istasyonunu gezmeye gidiyoruz , kişi başı 30 Tl ücretle teleferik'e binebilirsiniz , biz daha sonraya bıraktık ....

Burdan sonra aklıma antalyaya altınyaka üzerinden gidelim diye bir fikir geliyor , rotamızı o şekilde belirliyoruz...

Kumlucaya geliyoruz , yol üstü ufak çaplı mangal organizasyonumuz için gerekli malzemeleri alıyoruz , su ,ekmek ve sucuk ....

Altınyaka'ya doğru tırmanışımıza başlarken havanın serinlemesiyle beraber sol tarafta çok güzel bir düzlük görüyoruz , şansımızı zorlamaya gerek yok diyerek hemen kuruluyoruz mekana ...

Ateşimizi yakıyoruz hemen ...

Mangal sonrası etrafı güzelce temizlidekten sonra ateşimizi özenle söndürüyoruz , Ateşin sönüp sönmediğine güvenemediğimizden 3 lt erikli su döktük , lütfen herkesin aklında olsun bu hususlar ...

Yemek sonrası antalyaya doğru yol alıyoruz , altınyaka yolu çok güzel gerçekten , manzarasını izlemeye doyamıyor insan , bu tarafa yolunuz düşerse tavsiye ederim bu yolu takip etmenizi.....

Altınyaka köyünde çay molası veriyoruz ...

Bu amca çok cana yakındı sağolsun ...

Yolumuza devam ediyoruz , saat geç olmaya başladığından çok geç saatlere kalmak istemiyoruz...

Manzara çok güzel . Yollar yer yer oldukça bozuk ama enduro kullanmanın tadıda o noktalarda çıkıyor ...

Antalyanın gözüktüğü noktada son fotoğrafımızı çekiyoruz zira şarj bitiyor makinenin , zaten 20 km sonra merkeze ve iğrenç bir kalabalık trafiğe girdim , son keyifli kısımları yani gezinin ...

İyi forumlar herkese ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eline sağlık çok güzel paylaşım. ..........
    103 hp

Motosikleti
    racer 200

tebrikler

tebrikler sizleri kutluyorum.

Motosikleti
    artık yok...
    çok güzel bi gezi ve çok güzel yerler ...

Güzel haftasonu değerlendirmesi.. Tebrikler..

Serpico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Paylaşım için teşekkürler.
    daha güzel manzara resimleri görememek biraz can sıkıntısı yaratıyor, makinenin şarjının bitmesi dışında her şey çok güzelmiş anlaşılan...
    İNSANOĞLUNUN İCAT ETTİĞİ EN GÜZEL ŞEY MOTORSİKLETTİR...........

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Kumlucadan altınyaka'ya giden yol çok tehlikeli.. sürekli viraj sürekli viraj.. yükseldikçe hava basıncından dolayı kulaklarda bi uğultu oluyor.. Çok güzel gezi olmuş. Tebrik ederim
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    güzel gezi olmuş tebrikler
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler