Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

ÇANAKKALEDE 2 hintli 2 çinli 1 japon 7 türk 2 gunde 1000 km devri alem

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amin,evet yavaş yavaş geliyor fotolar ama devamı yarın . baya bir yorulmuşum sabah iş var yatmalı,yolculukta eşlik eden dostlara selamlar tekerimize sağlık haftaya bartın yapıyoruz değilmi.
    Anlaşılan herkes kazasız belasız evine ulaşmış çok şükür.. Haftayada evde oturun be kardeşim sonraki hafta bi iznik yaparız ;) sinan abim düzgün yükle şu resimleri bazıları açılmıyor Başlık yakışmış ama :D
    Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrikler Sinan abi 10 numara gezi olmuş...
    Paylaşım için teşekkürler...
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Harika bir gezi olmus..
    Allah kabul etsin..
    Sehitlerin sefaatleri uzerinize olsun
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Bir dahakine hep beraber gideriz inşallah Sizleri tebrik ederim can dostlarım.Güzel ve anlamlı bir gezi yapmışsınız HELAL olsun
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    TVS artçısı
    Şehitlerimizi saygı ile anıyoruz.Oraya gitmek çok anlamlıydı.Her yer ok güzeldi.Ben öğrenirken eğlendim de.Süperdi!!! :;

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Ey büyük ATAM neden memleketi bizim gibi öküzlere emanet edersin....

Çok güzel gezi olmuş yüreğinize sağlık, Allah dualarınızı kabul etsin...
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı on8_kral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm sinan abi kalkmışın istanbuldan çanakkaleye gelmişin hiç beni aramadın KEŞAN daydım ayıp ettin vallahi kalıcak yerde sorun olmazdı :( bi dahakine yolun buraya düşerse muhakkak bekliyorum....

GÜZEL GEZİ OLMUŞ BENDE ARANIZDA OLMAK İSTERDİM
    Tayfu kardeşim valla ne desen haklısın fakat organıze edıp oraya varmanın heyacanı ve cabukluğu ile inan aklıma gelmedın zamanımız dardı .Motorlarımızda belli cok mola verdık ama hep o molaların acıklarını basarak tamamladık işte o durumda aklıma gelmedın kusuruma bakma inşallah bır dahakı sefere

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:29 ----------

Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir dahakine hep beraber gideriz inşallah Sizleri tebrik ederim can dostlarım.Güzel ve anlamlı bir gezi yapmışsınız HELAL olsun
    korkut bız öncü olarak gıttik .Daha genış bır zamanla orda olmak lazım gezılecek cok yer var çünki inşallah bır dahakı sefere hep beraber

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sinan abim niye akmışınız yollara

FLORENCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel gezi ziyaret olmuş.Tebrikler.Bizede nasip olur inşallah.Çok görmek istediğim yerlerden bir tanesi.
    hayatta herkes yaptığı seçimin bedelini öder..

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Ecdatlarımızın bu ülkeyi kanıyla aldıgı topraklarda dolaşmak çok duygusal ve anlamlıydı gerçekten duygulu anlar yaşadık uzun zamandır hayalini kurupta bi türlü gerçekleştiremedigim çanakkale gezisine Organizeyi saglayan Başta
    ( Askon - sinan abi ) Arjantinli tamer abi - Değerli kardeşim mehmet18 Ve ugur kardeşlerime emekleri için teşekkür ederim Ve sevgili Batuhan ve Furkanada bize eşlik ettikleri için gözlerinden tekrar tekrar öpüyorum Kısacası mükemmel bi gezi gerçekleştirdik kazasız belasız evlerimize neşeli şekilde döndük önemlisi bu idi yaklaşık 1000 km yolu 2 günde katetmemizde son derece yol tecrübesi yarattı üstümde bu güzel organizasyon için teşekürler arkadaşlar inşallah yakın zamanda Bu tatta bi gezi daha yaparız ve bu defa aramıza başka kardeşlerimizide alarak keyifli bi gezi geçirecegimize inanıyorum. Hepiniz allaha emanetsiniz. Saygılar.
    Yolver gitsin .

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    güzel gezi olmuş,bende mehmetin telefonu neden kapalı diyorum,açıköğretim sınavlarım olmasa ben de gelecektim,1-2 hafta daha sabredemediniz,çanakkaleye ben de gitmeyi cok istiyorum ama gel de anlat
    sizleri tebrik ediyorum,gidilebilecek en güzel yere gitmişsiniz helal olsun

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    resimler qüzel insanlar güzel başlık güzel sizlerde güzelsiniz. nice birlikte sağlıklı gezilere...
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler Sinan abi 10 numara gezi olmuş...
    Paylaşım için teşekkürler...
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika bir gezi olmus..
    Allah kabul etsin..
    Sehitlerin sefaatleri uzerinize olsun
    Alıntı halilihsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinan abim niye akmışınız yollara
    Alıntı by_dengesiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olmuş,bende mehmetin telefonu neden kapalı diyorum,açıköğretim sınavlarım olmasa ben de gelecektim,1-2 hafta daha sabredemediniz,çanakkaleye ben de gitmeyi cok istiyorum ama gel de anlat
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimler qüzel insanlar güzel başlık güzel sizlerde güzelsiniz. nice birlikte sağlıklı gezilere...
    hepinize teşekkür ederım gönüllerimiz bir olsun yeter hepimiz aynı catı altında güzellıklerı paylaşalım

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Sinan abi benim yorumumdan neden alinti yapmadin, yoksa beni sevmiyimisen

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ey büyük ATAM neden memleketi bizim gibi öküzlere emanet edersin....

Çok güzel gezi olmuş yüreğinize sağlık, Allah dualarınızı kabul etsin...
    Dün gece gec saatte yükledım ve yorgun olduğum halde orada hemen yorum yapan arkadaşlarımızada cevap veremedım .Ardından bu gun hem iş yapıpı hem arada cevaplamaya calışıyorum kusuruma bakmayın yorumlarınıza teşekkür ederım .AMA sinan kardeşim emanet konusunda bu kadar karaamsar olma birilerının mevki sahıbı olmasından başları dönmüş olabılır fakat halkın vatandaşın başı dönmüş değildir o yüzden emanet gerektiğinde yıne halkın elindedır

Motosikleti
    Hero Thriller
    Alıntı by_dengesiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim benim beni arayan herkes ulaştı bana, hiç kapanmadı telefonum inanki.. Bi kerede senle gideriz be kardeşim üzme kendini sen, hazırlan gideriz kısa zamanda inş. ;)

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün gece gec saatte yükledım ve yorgun olduğum halde orada hemen yorum yapan arkadaşlarımızada cevap veremedım .Ardından bu gun hem iş yapıpı hem arada cevaplamaya calışıyorum kusuruma bakmayın yorumlarınıza teşekkür ederım .AMA sinan kardeşim emanet konusunda bu kadar karaamsar olma birilerının mevki sahıbı olmasından başları dönmüş olabılır fakat halkın vatandaşın başı dönmüş değildir o yüzden emanet gerektiğinde yıne halkın elindedır
    Aslinda biraz kara mizah yaptim sinan abi.. 7 milletin birden saldirdiği metrekare'ye 6000 merminin düştügü o topraklarda istanbulda yaşamama rağmen gitmeye vakit bulamiyorum, gerçi o yazdigim yorumda çikartilmasi gereken çok mesaj var ama büyük çoğunlukta sen haklisin, bazilarinin makam ve mevkiiden ötürü başi dönmüş olabilir fakat türk milleti her zaman emanetine sahip çıkacaktir.

Abi birde neden benim yorumumdan alinti yapmiyorsun derken tamamen sana sırnaşmak için yazdım Yorgun olduğunun farkindayim abi, bize bu duygulari yaşattig için sana ve diğer katilimci MT dostlarini sonsuz saygilarimi sunarim .

Motosikleti
    Hero Thriller
    Arjantinlinin resimleri nerede kaldı ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:52 ----------

Alıntı BerKToprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ecdatlarımızın bu ülkeyi kanıyla aldıgı topraklarda dolaşmak çok duygusal ve anlamlıydı gerçekten duygulu anlar yaşadık uzun zamandır hayalini kurupta bi türlü gerçekleştiremedigim çanakkale gezisine Organizeyi saglayan Başta
    ( Askon - sinan abi ) Arjantinli tamer abi - Değerli kardeşim mehmet18 Ve ugur kardeşlerime emekleri için teşekkür ederim Ve sevgili Batuhan ve Furkanada bize eşlik ettikleri için gözlerinden tekrar tekrar öpüyorum Kısacası mükemmel bi gezi gerçekleştirdik kazasız belasız evlerimize neşeli şekilde döndük önemlisi bu idi yaklaşık 1000 km yolu 2 günde katetmemizde son derece yol tecrübesi yarattı üstümde bu güzel organizasyon için teşekürler arkadaşlar inşallah yakın zamanda Bu tatta bi gezi daha yaparız ve bu defa aramıza başka kardeşlerimizide alarak keyifli bi gezi geçirecegimize inanıyorum. Hepiniz allaha emanetsiniz. Saygılar.
    Eyvallah kardeşim.. Seninle uyumak ayrı bir şerefti

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    Alıntı mehmetay18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim benim beni arayan herkes ulaştı bana, hiç kapanmadı telefonum inanki.. Bi kerede senle gideriz be kardeşim üzme kendini sen, hazırlan gideriz kısa zamanda inş. ;)
    abi sitem etmek için söylemedim inan,ama sınav zamanına denk gelmesi üzdü beni,sizle beraber olmayı çok isterdim,ama yazdım bi kenara,unutmadık

kim vurdu lan ha?kim vurdu,ulan biri bana vurdu ama

neyse!unutmadık

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    güzel bir gezi olmuş
    şu Bartın olayında umarım muaffak olursunuz.
    ben 3 yıldır planını yapıyorum ama bir türlü kısmet bu seferde motorum serviste ,
    parça bekliyor :(
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler