Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

çumoktan 1bahar turu bol çamurlu ve zevli

Motovento
    REKLAM ALANI
    kroscu01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XR400R
    Alıntı whampir19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallaha yarı geçmiş gömülmüş :D üsütünü kapatıp gitseydiniz :D:D

ellerinize sağlık yapamasakta merakımızı gideriyorsunuz
    gardaş aslında onuda düşündük gidelim yağmur başlayınca gelir çıkarırız dedik fakat dayanamadık çıkardık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    süper bir çamur girişimi olmuş istanbula yakın olsaydınız kuzenler hiç tererdütsüz eşlik ederdi sizlere,çamur ve kuzenler bir elmanın iki yarısı gibi,birde sizler gibi çamurun içişnden gelen,çamuru seven arkadaşlar olduğu zaman en batak yerler bizim olurdu.
    facebook(Fazer Tutkunları)

Motosikleti
    Honda XR400R
    Alıntı BİROL 78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper bir çamur girişimi olmuş istanbula yakın olsaydınız kuzenler hiç tererdütsüz eşlik ederdi sizlere,çamur ve kuzenler bir elmanın iki yarısı gibi,birde sizler gibi çamurun içişnden gelen,çamuru seven arkadaşlar olduğu zaman en batak yerler bizim olurdu.
    sağol gardaş kısmet belki 1gün karşılaşırız.

abdülkadir abi ben saygın resimlerde harika olmuş emeğine sağlık uzun zamandır bekliyodum sonunda koymussunözlettin kendini en yakın zamanda görüşürüz inşallah

Motosikleti
    Yamaha FJR 1300+200 cc Kros+180 cc ATV YAMAHA XT 3
    Kadir ustam valla güzel eylenmişsiniz.Adanada yaşamanın avantajları mtoru çamurdan iple çıkarmışsınız harika görüntüler harika ellerinize sağlık
    Yelkovana bak o sana hayatın Nasıl geçtiğini anlatacaktır

Motosikleti
    Honda XR400R
    Alıntı hesinberg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abdülkadir abi ben saygın resimlerde harika olmuş emeğine sağlık uzun zamandır bekliyodum sonunda koymussunözlettin kendini en yakın zamanda görüşürüz inşallah
    gardaş netim arızalıydı yeni düzeldi ondan gecikti videoları bile yükleyemedim. bu hafta inşallah 1şeyler yaparız.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:53 ----------

Alıntı hasancolakefe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadir ustam valla güzel eylenmişsiniz.Adanada yaşamanın avantajları mtoru çamurdan iple çıkarmışsınız harika görüntüler harika ellerinize sağlık
    abi sana adanadan 1ev alacaz heralde durum onu gösteriyor. makinayı çıkarıncaya kadar neler çektik 1bilsen.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Yav sizin işinic gücünüz yok mu? millli geriden yiyorsunuz bir işe yarayın kardesim

NOT: Kedi uzanamadığı ciğere mındar dermişya içim gitti valla ben kaldırımdan cıkamıyorum helal olsun diyorum
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    YAMAHA WR 426 F - SUZUKI GN 125
    Kadir abi yine çok güzel bir gün geçirmişsiniz, buralar bana çok tanıdık geldi, orada olabilmeyi, sizlerle birlikte gazlayabilmeyi çok isterdim. O rampa şeklindeki kayanın üzerinden düşen olmadı mı bu kez. Arkadaşlara selamlar abi, görüşmek üzere.
    YuSuF - YuZuF - YZF:wiinkk:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Helal olsun,güzel bir macera olmuş
    bu arada eleştirim de olacak
    öyle kot pantolonla çamura girilmez,yıkarken ya da yıkatırken enduroculuktan vazgeçebilirsiniz
    çamur için en ideali yağmurluk giymektir.Yıkamasınız bile kuruduğunda bir silkelemek yeterlidir

diresul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XR400R
    Sevgili Dostlarım sizleri Sürekli Takip Ediyorum ve Her bir resimde videoda kendimi buluyorum sizleri de ne kadar özlediğimi hatırlıyorum.Ha bugün Ha yarın Aranıza tekrardan katılacağım derken 1 seneyi buldu..ama az kaldı sabredin bekleyin Aslan Gibi Döneceğim TEKRARDAN DAĞLARA TAŞLARA MOTORUMA VE de TABİKİ SİZLERE...Herkeze Sevgiler Saygılar..Tekerleriniz Düz Bassın Herdaim...görüşmek üzere

Motosikleti
    Honda XR400R
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav sizin işinic gücünüz yok mu? millli geriden yiyorsunuz bir işe yarayın kardesim

NOT: Kedi uzanamadığı ciğere mındar dermişya içim gitti valla ben kaldırımdan cıkamıyorum helal olsun diyorum
    gardaş biz olmasak motorcular nerden para kazanacak. hareket olsun piyasa canlansın.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:03 ----------

Alıntı yusuf_tb5cks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadir abi yine çok güzel bir gün geçirmişsiniz, buralar bana çok tanıdık geldi, orada olabilmeyi, sizlerle birlikte gazlayabilmeyi çok isterdim. O rampa şeklindeki kayanın üzerinden düşen olmadı mı bu kez. Arkadaşlara selamlar abi, görüşmek üzere.
    aleyküm selam gardaş evet oralar çok tanıdık sizide bekliyoruz gelin 1gün. bu arada siz ara verdiniz heralde hiç göremiyorum yoksa başka sitedemi yayınlıyorsun.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:08 ----------

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal olsun,güzel bir macera olmuş
    bu arada eleştirim de olacak
    öyle kot pantolonla çamura girilmez,yıkarken ya da yıkatırken enduroculuktan vazgeçebilirsiniz
    çamur için en ideali yağmurluk giymektir.Yıkamasınız bile kuruduğunda bir silkelemek yeterlidir
    gardaş doğru diyorsunda yağmurlukta çok terletiyor malum arazide hareket çok oluyor mecburen böyle idare ediyoruz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:11 ----------

Alıntı diresul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Dostlarım sizleri Sürekli Takip Ediyorum ve Her bir resimde videoda kendimi buluyorum sizleri de ne kadar özlediğimi hatırlıyorum.Ha bugün Ha yarın Aranıza tekrardan katılacağım derken 1 seneyi buldu..ama az kaldı sabredin bekleyin Aslan Gibi Döneceğim TEKRARDAN DAĞLARA TAŞLARA MOTORUMA VE de TABİKİ SİZLERE...Herkeze Sevgiler Saygılar..Tekerleriniz Düz Bassın Herdaim...görüşmek üzere
    gardaş bizde seni özledik eğer adanada isen ferat dönünceye kadar makinayı iste katıl bize fazla özletme.

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    tahrik edici...

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Süperrrr Adanılılardan bu beklenir
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Honda XR400R
    Alıntı raven71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tahrik edici...
    moral buldurucu. rahatlatıcı. huzur verici. iyi sürüşler.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:54 ----------

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süperrrr Adanılılardan bu beklenir
    ısrarla tavsiye edilir bekleriz.

Motosikleti
    mini kros 110
    süper 1eylence ellerinize sağlık.http://www.vidivodo.com/351373/motokros-adana
    ŞUAN KÜÇÜK BİR ÇOCUĞUM AMA BÜYÜDÜĞÜM ZAMAN KROSCU OLACAĞIM :thumleft:

Motosikleti
    Honda XR400R
    iyi seyirler.

Motosikleti
    Honda XR400R
    yahu bu mt yöneticileri uyuyormu yardım istedim kimse cevap vermedi benim açtığım sayfaya kimliği belirsiz kişi veya kişiler uygunsuz foto eklemişler ben temizleyemedim bilen varsa yardım etsin.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    kadir kardeş merhaba.recep beni aradı.bende barış abiden(BBRR)rica ettim,şimdi ELİNT'ten de rica ettim halledecek.

kadir kardeş halloldu.sevgili ELİNT halletti.sorunun teleşıyla söylemeyi unuttum.güzel gezi olmuş.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Honda XR400R
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kadir kardeş merhaba.recep beni aradı.bende barış abiden(BBRR)rica ettim,şimdi ELİNT'ten de rica ettim halledecek.

kadir kardeş halloldu.sevgili ELİNT halletti.sorunun teleşıyla söylemeyi unuttum.güzel gezi olmuş.
    abi allah razı olsun dünden beri uykularım kaçtı şimdi rahatladım sağol.

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    kadirim herşey muhteşem,önce yıkanmışsınız sonra çamura gömülmüşsünüz ters yapmışsınız ama sağlık olsun,birde ekipte yeni adamlar gördüm Behiç MZ ci yaf ne anlar crosdan ona ver kokoreçi yesin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler