Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

kışın tadı başka geldik aşka gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Gectiğimiz pazar hava bildiğiniz gibi yağmurlu ve soğuk dükkanda oturuyor dum.Msn de berk kardeşimle konuştuk ve ardından uzun zamandır göremediğim uğur kardeşimlede görüştük eee üç motorcu konuşursa ne konuşur haydi gezelım tamam dedık ve benım dükkanda buluştuk herzamanki rotamızı bırde bu hava şartlarında gecelim dedik ve sıkı sıkı gıyınıp düştük yola göktürk köyünden gümüşdere ye orman yolundfan gececektık aman ALLAHIM camur ve cukur dolu bır yol cok şükür hiç bır cukuru ıskalamadık.
    etrafı ağaçlık yol sol tarafımızda koyunlar ve coban o da ne gececeğimiz yolda en az 8 10 köpek yolu kesmiş berk tam gaz aralarından gecti ben durdum .Arkamda uğur demiş herhalde sinan abi telepati kuruyor köpeklerle onlar bana bakıyor ben onlara türk filimlerınde cüneyt arkının bizansın askerlerıne nağra atıp hucuma gectiği gibi bir yandan nağra atıyor bir yandan gaza basıyor bır yandan kornaya basıyoruz ve aralarından sıyrılıyoruz koşuyorlar ama nafile oğlum bunlar makine nah yetişirsin sanki ormanı feth etmiş gıbi sevınıyoruz ve gülüyoruz ama fotoğraf cekemedık bu sahne kaçmazdı ama biz kaçtık .son bır sağa dönüş ördekler var resım alalım soluklanalım derken iki köpek daha aman dıyoruz on tane köpeği aştık bu iki tane anam yaklaştıkça büyüyorlar bunlar kocaman koşa koşa gelıyorlar atlayın motorlara basın gazaaaaaa yok yol dar onlar tam ortasında bir anda ormanın içinden kalabalık köpek seslerıde gelıyor dedim bunlar akıllı toplanıyorlar .Bir hucum borusu daha berk yanda topçu pardon taşçı atışına başladı onun desteği ile ben ve arkamdan uğur tepede soluğu aldık ve yola devam muhteşem karadenızın manzarası önümüzde berk dedi tepeye cıkalım yapma berk bunlar kros motorları değil derken camura daldık tepeye hardduro yaparak ulaştık bır kaç resım ve devam artık asfalt yoldayız .aynadan bakıyorum arkadaşlarım arkamda ama yerler fena kayıyor camurlu motorlarımızn frenlerı zayıfladı bır ses aynaya baktım berk asfaltta yerde yokuş aşğı ALLAHTAN arkadan araba gelmıyordu neyseki bir seyı yok sinyali kırıldı .Bir yerde yemek cay molası verdık ardından otobana cıktık tırlar sağ şeritte sürat denemeleri yapıyordu sanki rahat vermıyorlardı .emnıyet seritini kullanmak zorunda kaldık zaten fena yorulmuş ıslanmıştı arkadaşlar ben hariç yağmurluklarım işe yarıyordu ama bende yorulmuştum derken karanlık bır yol uğur bir ara havalandı oha dedık koca bır kaya parcası emnıyet serıdınde ve tabı ön lastiği patladı zaten uzun süre emnıyet serıdınde gıtmeyecektık ama şimdi zorunlu olarak kullanmak durumunda kaldık yavaş yavaş ilerliyoruz sıra bana gelmişti.arkada ben ortada uğur önde berk kardeşim berk bır durdu uğurda öyle ama ben maalesef duramadım baaaamm arkadan uğura carptım frenler harbıden işe yaramıyordu artık neyseki bır problemımız yok tu sağ salım geldık maceralı bır gun gecırdık burdan arkadaşlarıma teşekkür edıyorum ve sızleri resımlerle başbaşa bırakıyorum okuduğunuz için sızede teşekkür ederım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:47 ----------

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    bu soguk havada nasıl kullanıyorsunuz o motorları ya valla tebrikler size
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

nigdeli48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    motorun en sevmedigm yani bu.kisin soguktan kardan tipiden korunupta nasil kullanacaz merak ediyorum.bu arada resimlerde guzel bi gezi oldugu gozukuyor ama tabi yasadiginiz zoluklarida tahmin etmek guc degil.
    Rüyaları gercekleştirmenin en iyi yolu UYANMAKTIR

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu soguk havada nasıl kullanıyorsunuz o motorları ya valla tebrikler size
    eyvallah usta gençlik işte

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al işte sana cevap, çevir dur her yanı aynı...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    bılıyorum o yolu cukur deryası mubarek zıp zıp gıtmıstım tek basıma donuşü cillop gibi asfaltta gelmiştim anlatım süper olmuş aksion filmi izler gibi oldum teşekkürler paylaşım için

Abi siz delisiniz ya )) Kışı geçtim bir de çamurlu yere gitmişsiniz bu yağış, kıyamette.. Motorların temizlenmesi ölüm olur ya

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al işte sana cevap, çevir dur her yanı aynı...
    o aslında anlıyor bızıde azıcık takvıye istıyor künefe gıbı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:19 ----------

Alıntı trhakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bılıyorum o yolu cukur deryası mubarek zıp zıp gıtmıstım tek basıma donuşü cillop gibi asfaltta gelmiştim anlatım süper olmuş aksion filmi izler gibi oldum teşekkürler paylaşım için
    teşekkürler abi cukur cukur bırınden kaç öburune düş valla enduro makıne lazımdı ama yok işte bence keyıfli yoldu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:21 ----------

Alıntı okanco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi siz delisiniz ya )) Kışı geçtim bir de çamurlu yere gitmişsiniz bu yağış, kıyamette.. Motorların temizlenmesi ölüm olur ya
    valla oto yıkamaya gırdım adama dedim önce benım üzerıme tazyikli su tut diye abi neoldu sıze böyle dıyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    kutsal damacanadaki gibi tazyıklı suyla bide sabunlu fırcayla safak sezer gıbı yıkansaydınız hehehehe

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hayatta kullanamam bu sogukta bi yaz gelsede gezsek
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hayatta kullanamam bu sogukta bi yaz gelsede gezsek
    akşamları senı görenler varmış usta bana kalsa sen yeşil fıstığı kullanmıyorsun kıyamıyorsun ona

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    cok gecmis olsun, epey badire atlatmissiniz ..
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    sinancım tebrikler hepinize helal olsun motor aşkı soğuk moğuk,kar kış dinlemiyo çok iyi bilirim,az üşümüşünüzdür ama onun keyfinide tatmışınızdır eminim,resimler için teşekkürler.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Helal olsun walla size.. söyleyecek söz bulamıyorum tebriklerrr hepinize ayrı ayrı geçmiş olsun diyorum... lütfen biraz daha dikkatt..
    Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    valla oto yıkamaya gırdım adama dedim önce benım üzerıme tazyikli su tut diye abi neoldu sıze böyle dıyor[/QUOTE]

aman abi iyi yıkatsaydın bari kendini aman beni böyle gezilere çagırmayın gelmemmm.motoru sokarmıyım çamura ,malesef ben almim .ama güzel gezmişsiniz.sizede hep köpekmi denk geldi başka bişey yok anlaşılan,bunda da vardır bir hayır
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    moto askı baskadır

aynı benim kafadarlar

kemalk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ECEM&honda cbr600 f
    Walla bravoo.Helal olsun size.Özgürlük + motor aşkı Budur işte.

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok gecmis olsun, epey badire atlatmissiniz ..
    eyvallah polo kardeşim aramıza bır süpermoto lazım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:05 ----------

Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinancım tebrikler hepinize helal olsun motor aşkı soğuk moğuk,kar kış dinlemiyo çok iyi bilirim,az üşümüşünüzdür ama onun keyfinide tatmışınızdır eminim,resimler için teşekkürler.
    teşekkür ederim ümmet abi aşk ihmale gelmez değilmi herzaman yanında olmak lazım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:08 ----------

Alıntı mehmetay18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal olsun walla size.. söyleyecek söz bulamıyorum tebriklerrr hepinize ayrı ayrı geçmiş olsun diyorum... lütfen biraz daha dikkatt..
    eyvallah mehmet söyleyecek söze gerek yok yanımızda ol yeter kardeşim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:09 ----------

Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla oto yıkamaya gırdım adama dedim önce benım üzerıme tazyikli su tut diye abi neoldu sıze böyle dıyor
    aman abi iyi yıkatsaydın bari kendini aman beni böyle gezilere çagırmayın gelmemmm.motoru sokarmıyım çamura ,malesef ben almim .ama güzel gezmişsiniz.sizede hep köpekmi denk geldi başka bişey yok anlaşılan,bunda da vardır bir hayır [/QUOTE]

tamer senın motosıkletın ultra lüx oldu zaten cağırmam snı ama sana uygun asfalt rotasıda yaparız yani değilmi seni bırak ben kıyamam senın motora

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:13 ----------

Alıntı yigido_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    moto askı baskadır

aynı benim kafadarlar
    abi nerdesın nerlisin tanıt kendını yaw ist. isen beklerız senıde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:15 ----------

Alıntı kemalk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla bravoo.Helal olsun size.Özgürlük + motor aşkı Budur işte.
    hakıkaten bu bambaşka bır duygu haftada bır de olsa kısada olsa herkese tavsıye ederım

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Ya siz Serserimisiniz.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

zargana_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cenix 18 vites bisiklet:)
    motor aşkı soguk sıcak tanımaz ben de kışa girerkewn aldım kışın ögrendim şimdi motorum yok
    İNSANLARIN EN ACİZİ DOST EDİNMEYENDİR BUNDAN ACİZİ İSE DOSTUNU YİTİRENDİR
    AKLINI KULLAN ADINI ÇIKAR DELİYE HERGÜN BAYRAM EĞLENMEK KALIR GERİYE
    (özlü sözler)

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler