Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Izmir yeni yılın ilk mangalı gezisi (çoban)

Motovento
    REKLAM ALANI
    APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    Alıntı erol 62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Afiyet olsun arkadaşlar, 35 lik aslan sütüde biraların aralarına sıkışmış, gözden kaçmış allahtan onu görmemişler, mazallah onuda görselerdi ..... çarmıha gerilirdiniz. canımı çektirdiniz şimdi, bir çilingir mi kursam acaba yanında aslan sütü..
    yapma kardeşim senide afaroz ederler sonra bu grup 3 yıldır birlikte ve sözü edilen nesneden ötürü bir sorun yaşanmadı bu memleketin polisi var yolda çevirmesi var üstelik bu insanların evinde bekleyen sevenleri var bu arada benim işim ehliyetimle, şöförüm ve bu şekilde evime ekmek götürüyorum bu grubun içinde kuryelik yapan arkadaşlarımız var bir şişe için kendimizi riske atmayız bunu insanlara yıllardır anlatamadık körü körüne bize alkolik muamelesi yapılıyor her gezi sonrası bu tür bir açıklama yapıyoruz kimseyi özendirecek bir çağrı yapmıyoruz zorla ikram etmiyoruz sınırı belirliyoruz hep bir yedek sürücü bulunduruyoruz hepimizin cebinde mahalle imamının numarası var motorlarda ceset torbası taşıyoruz cebimizde kefen paramız var tüm önlemler alınmış durumda bu mantıkla NEREYE GİDİYORUZ
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı erol 62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Afiyet olsun arkadaşlar, 35 lik aslan sütüde biraların aralarına sıkışmış, gözden kaçmış allahtan onu görmemişler, mazallah onuda görselerdi ..... çarmıha gerilirdiniz. canımı çektirdiniz şimdi, bir çilingir mi kursam acaba yanında aslan sütü..
    Sanırım İZMİR'li farkı bu olsa gerek Diyer arkadaşlar gibi yorum yapmamışsınız

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mangalın üzerindeki sigaranın konusunu ben anlatayım....

Son zamlardan sonra et fiyatına yaklaştın..Hadi bakalım doyur bizi madem dedim.... Ama doyurmadı.....

Yakında ben onu doyurucam bu gidişle...

Güzel gündü..Teşekkürler katılan arkadaşlarımıza....
    on numara gönderme

gezi bir o kadar güzel
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler