Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

2009 daki son gezim; Karadeniz kıyılarındaki Bağırganlı-Seyrek

Motovento
    REKLAM ALANI
    osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    TORAMAN bu kadar güzel bir doğada sanırım birçok arkadaşımız anısı olsun ister. Yaz aylarında eskortluk yaparsan bayağı bir ilgi oluşur diye düşünüyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Güzel bir gezi olmuş, fotoğraflar da kartpostallık.. Elinize yüreğinize sağlık.
    People macera ve yazılarınızı takibe aldım, "niye? " diyecek olursanız; People, merak ettiğim ve incelediğim bir motosiklet. Benzer makinalara göre artıları fazla.
    Nihai kararımı verebilmek için, kullananım tecrübeleri ve gözlemlerinizi aktardığınız yazılarınız da haliyle önem arzediyor.
    Kasasız, sorunsuz sürüşler dilerim.
    Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır.

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TORAMAN bu kadar güzel bir doğada sanırım birçok arkadaşımız anısı olsun ister. Yaz aylarında eskortluk yaparsan bayağı bir ilgi oluşur diye düşünüyorum..
    Üstad eskortluk yapmaya gerek yok.

Buraları bulunması gayet kolay yerler...Yeter ki insan gezmek istesin...

Ama yaz aylarında sağlığım sıhhatim yerinde olursa gezilere iştirak etmek isterim yine de...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:29 ----------

Alıntı Boğaçhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi olmuş, fotoğraflar da kartpostallık.. Elinize yüreğinize sağlık.
    People macera ve yazılarınızı takibe aldım, "niye? " diyecek olursanız; People, merak ettiğim ve incelediğim bir motosiklet. Benzer makinalara göre artıları fazla.
    Nihai kararımı verebilmek için, kullananım tecrübeleri ve gözlemlerinizi aktardığınız yazılarınız da haliyle önem arzediyor.
    Kasasız, sorunsuz sürüşler dilerim.
    Gezimi ve fotoğrafları beğendiğiniz için teşekkür ederim.

People S 200 çok güzel bir makina olmasına rağmen sıfır fiyatı biraz fazla bence.. O yüzden almak istiyorsanız temiz ikinci ellere yönelmelisiniz...

Sitemizde paylaşımda bulunduğum geziler ve linkleri;

Merak edenlere Yuvacık Barajı'ndan görüntüler; http://www.motosiklet.net/forum/etki...oruntuler.html

Kartepe gezim; http://www.motosiklet.net/forum/etki...epe-gezim.html

Yuvacık Barajı 2; http://www.motosiklet.net/forum/etki...araji-2-a.html

Kışın Kartepe'nin güzelliği; http://www.motosiklet.net/forum/etki...guzelligi.html

Eski İstanbul yolundan Sipahiler Göleti gezim; http://www.motosiklet.net/forum/etki...eti-gezim.html

İftara kadar oyalanma gezisi; Ağva; http://www.motosiklet.net/forum/etki...i%3B-agva.html

Toramanlar Göleti; http://www.motosiklet.net/forum/etki...ar-goleti.html

Yeni yılın ilk günü Sapanca; http://www.motosiklet.net/forum/etki...u-sapanca.html

2009 daki son gezim; Karadeniz kıyılarındaki Bağırganlı-Seyrek; http://www.motosiklet.net/forum/etki...li-seyrek.html

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Değerli Toraman bey, yazı ve gezilerinizin tamamını bu akşam inceledim. Gezilerinizin hepsi ve fotoğraflar bir harika.
    Sizin gibi benim de Motosiklet ve fotoğraf çekimi, özel hobilerimin dahilinde. Bu arada Yaşım 52. 4-5 aya kadar inşallah nasip olursa emekliye ayrılacağım. Şu an için Erzincan'dayım. Keeway Partner CUB bir motosikletim var ve kendi çapımda Buralarda geziler yapıp, mümkün mertebe fotoğraflayıp, daha aktif olarak katılımda bulunduğum diğer bir motosiklet forum sitesinde arkadaşlarla paylaşıyorum.
    Batıya döndüğümde daha iyi bir motosiklet alma ve arayışı içinde olduğumdan; Kymco People S ve SYM HD 200'ü takibe aldım. Ama Ekonomi ve performans olarak Kymco daha ağır basacak gibi.
    Unutmadan! Fotoğraf makinanızın marka ve pixel'i nedir? çünkü; fotoğraf kalitesi çok iyi.
    Görüşebilmek dileğiyle.
    Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır.

Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Alıntı Boğaçhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli Toraman bey, yazı ve gezilerinizin tamamını bu akşam inceledim. Gezilerinizin hepsi ve fotoğraflar bir harika.
    Sizin gibi benim de Motosiklet ve fotoğraf çekimi, özel hobilerimin dahilinde. Bu arada Yaşım 52. 4-5 aya kadar inşallah nasip olursa emekliye ayrılacağım. Şu an için Erzincan'dayım. Keeway Partner CUB bir motosikletim var ve kendi çapımda Buralarda geziler yapıp, mümkün mertebe fotoğraflayıp, daha aktif olarak katılımda bulunduğum diğer bir motosiklet forum sitesinde arkadaşlarla paylaşıyorum.
    Batıya döndüğümde daha iyi bir motosiklet alma ve arayışı içinde olduğumdan; Kymco People S ve SYM HD 200'ü takibe aldım. Ama Ekonomi ve performans olarak Kymco daha ağır basacak gibi.
    Unutmadan! Fotoğraf makinanızın marka ve pixel'i nedir? çünkü; fotoğraf kalitesi çok iyi.
    Görüşebilmek dileğiyle.
    Yapmış olduğum fotoğraf çekip paylaşımda bulunduğum gezilerimi beğendiğiniz için çok teşekkür ederim.

Yıllardır bisiklet dahil ne kullandıysam fotoğraflarını çekmişimdir. Bir hastalık gibi birşey sanki..

Özellikle siteye üye olduktan sonra paylaşımda bulunmak adına daha fazla fotoğraf çektim. Bence fotoğrafı güzelleştiren en önemli etken çektiğin fotoğrafa içindeki sevgiyi vermektir. Sonrası gelir zaten...

Yapmış olduğum geziler sağolsunlar gerek kayıtlı gerekse misafir üyelerimiz tarafından çok beğenildi takip edildi.

2010 yılına adım attığımızdan beri henüz gezi yazısı hazırlamadım. Bunda scooterimi satılığa çıkarmamın da etkisi vardır herhalde; http://www.sahibinden.com/kocaeli_nd...XQQdisplayitem

Tarz olarak scooteri bırakıp vitesli düşünüyorum ama bu kararımdan vazgeçebilirim de...Her an herşey olabilir.

Bu arada emekliliğiniz şimdiden hayırlı olsun.
    Düşündüğünüz motor olarak Kymco People S 200 ü rahatlıkla tavsiye edebilirim. Tabi son karar sizin fazla etkilemekte istemem.

Fotoğraf makinam digital Samsung Digimax Cyber630-6 megapixel. Soğuk havalarda bazen nedense tutukluk yapıyor onun haricinde memnunum.

Size iyi günler kazasız belasız yolculuklar diliyorum.

Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Burada paylaşımda bulunduğum gezilerde bana 10000 km. boyunca eşlik eden 2008 model Kymco People S 200'ü 24 Haziran 2010 tarihi itibariyle sattım ve aynı gün öğleden sonra 0 km.de 2010 model siyah renkte Yamaha Crypton 110 cc. cub satın aldım.

Tabii ki model küçüldüğü için aynı konfor, rahatlık ve gücü bulamadım..Ama ekonomik yönden tercih ettiğim için yapacak fazla birşey yok..Şu an motor rodaj döneminde ve 100 km.de 2-2,5 lt. arası yakıyor. Motor açıldıkça bu rakamın daha da düşeceği söylendi.. Km. arttıkça ne derecede doğru olup olmadığını ben tespit edeceğim.

Herkese kazasız belasız hayırlı yolculuklar...

İ s m a i L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yenisini alana kadar yok.
    Hayırlı olsun Kadri Ağabey, güle güle kullan.

Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Alıntı İ s m a i L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Kadri Ağabey, güle güle kullan.
    Teşekkür ederim İsmail daha iyileri senin olur inşaAllah...

KANUNİ 150 C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ SEYHAN 150
    süper gezi bir dahakine benide çağır beraber gidelim ben hiç bir yer bilmiyorum gezecek ....
    KANUNİ SEYHAN 150 CC

Şeyh Şamil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fotoğraflar çok güzel, paylaşım için teşekkür..

Yeni motorunu da güle güle kullanmanı dilerim..
    Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..Ne elbiseler gördüm içinde insan yok..

Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Alıntı KANUNİ 150 C adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper gezi bir dahakine benide çağır beraber gidelim ben hiç bir yer bilmiyorum gezecek ....
    Sağolasın inşallah ama Kocaeli'nde olupta gezecek hiç bir yeri bilmemen ilginç

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:26 ----------

Alıntı Şeyh Şamil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğraflar çok güzel, paylaşım için teşekkür..

Yeni motorunu da güle güle kullanmanı dilerim..
    Beğenmenize sevindim. Yeni motorum içinde temennileriniz için teşekkür ederim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:29 ----------

Bu arada geçen hafta yine Kandıra sahillerine gidip sırasıyla Seyrek'te kamp, Sarısu ve Kerpe'ye gittim.

Fazla fotoğraf olmadığı için mahsuru yoksa buraya ilave ediyorum;

Önce Seyrek'te gece kamp alanı

Sarısu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:34 ----------

Veee Kerpe

Şeyh Şamil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Binlerce yılda oluşan, oluşması sonrasında ise çetin doğa ve tabiat

koşullarına boyun eğen '' mağmatik kayaçlar '' mükemmel ötesi..

Emeğine ve makinana sağlık. Paylaşım için teşekkür..
    Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..Ne elbiseler gördüm içinde insan yok..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler