Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

27/12/2009 pazar sabahı kahvaltısı, akçay manzaraları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    Merhaba arkadaşlar,
    Dün hafta içinin yarattığı yoğun stresten dolayı canım çok sıkılmıştı, pazar gelsin diye bekliyordum, evde vakit geçmeyeceğini düşünerek, motoru alıp gezeyim dedim, biraz kendime gelmek istedim, kısa bir akçay turu yaptım, her zaman gittiğimiz yerler ama sonuçta dinlendirici ve keyifli oldu, ybr 250 yimi yoksa kardeşinimi alayım diye düşünüyordum, ybr 125 mi alayım dedim, çünki ybr 250 nin bakımını yapıp, depoya kaldırmıştım, gideceğim yer kısa mesafe olduğu için, hadi kardeşinle takılayım dedim önce akçay kordondaki cafede sabah kahvaltımızla başladık günümüze, sonra kısa bir kordon turu, hava çok güzel ve temizdi, akçay iskelesinde balık tutanlarla sohbet ettik, ve biraz cafede oturdum, derken iki arkadaşım denk geldi, ve sohbete başladık, ve günümüzü böylece bitirmiş olduk

bu arada herkezin yeni yılı kutlu olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    herzaman bildiğimiz yerlerde olsa mesafeler kısada olsa sevgilinin sevdiğiyle başbaşa olmak özgür olmak keyif verir insana bizede seyredıp bu keyfi anlamak kalıyor paylaşımınız için teşekkürler

Akçay'a bak, bomboş bir de pazar günü olacak. Teşekkürler.

Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Açay'ı işte en çok bu hali ile seviyorum. 10 sene önce tanıdığım hali ile yani

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı UmARsIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açay'ı işte en çok bu hali ile seviyorum. 10 sene önce tanıdığım hali ile yani
    evet haklısın akçayımızı çok seviyoruz ama, yazın çok kalabalık oluyor, yollar kaldırmıyor o kalabalığı, akçay eylül ayından sonra çok güzel oluyor, tatilciler gittiği zaman

Her yaz tatili yaptığım,harikulade bir yer.Gitmeyenlerin gitmesi gerektiğine inandığım çok güzel bir yer

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı leventt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her yaz tatili yaptığım,harikulade bir yer.Gitmeyenlerin gitmesi gerektiğine inandığım çok güzel bir yer
    yazı bir güzel, kışı ayrı bir güzel, ama ben en çok eylül, ekim, kasım aylarını seviyorum sadece merkezi değil, yukarıda dağlara doğru gittiğinde insan kendini cennette gibi hissediyor. O temiz havayı oksijen dolu, ağaçların gövdesi mis gibi kokuyor, o kokuları içime çektiğimde her seferinde sigara içtiğime nalet ediyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Alıntı leventt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayyıııır daha fazla kalabalık olmasın

Motosikleti
    V STROM DL 650
    hayalim deniz kenarında küçük bir ilçede yaşamak.ne güzel yerler oralar.ben ankarada yaşıyorum inşallah ilerde yerleşeceğim böyle deniz kenarına.sonra bol bol geziler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler