Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

SYM hd 200 ile550 km tam gaz gezim

Motovento
    REKLAM ALANI

şu havaların sogumasına 1 hafta kala artık bu son gezim olur diyerek yola koyuldum 2 kişi tam gaz 550 km yol yaptım. yol 3 şerit geliş 3 şerit gidiş olunca 50 km radar korkusu dışında olan yer hariç 500 km boyunca gaz kolu tam açık vaziyette hiç kesmeden yolu bitirdim. devamlı gözüm de hararet ibresinde idi. ama maşallah motor harareti ortaya bile çıkmadı motorun hızı 100 km nin altına düşmedi. oda yokuşlarda 100 e geldi. korkmadan tam gaz gidebilmek motora güvenebilmek güzel bir duygu. gelince yagını degiştirdim. temizledim ve yeni yolculuklara hazırladım. motor sym hd 200 17bin km de artık seneye gideriz

Adem Balkan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yahu kimi kötülüyor; kimi övüyor; Bu SYM den hiç bişi anlamadım ben!

Bu arada gezin hakkında daha cok foto koyabilirisn
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    bilmeyen kötüler.
    bilen fazla övmez biner yoluna bakar.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:21 ----------

kötüleyen asla bu motordan kullanmamıştır .çünkü 17 bin km kadar bir buji bile degiştirmedim.ve devamlı uzun yol gidiyorum. yagına suyuna baktıktan sonra arkana bakmadan 100 lerce km yol yapabilirsin çogu arkadaşım da da var hepside memnun şikayet edeni degilde satıp x max 250 aldıktan sonra bile yanlış yapmışım diyen arkadaşlarım bile var.

selçuk sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym hd2
    yakıt ne durumda toplamda ne yaktı hesapladınmı
    Sıdkın hakikatı seni yalandan başka bir şeyin kurtaramayacağı bir yerde gerçeği söylemendir"Cüneyd i Bağdadi"

Bu bindiğiniz motorun fiyatı nedir acaba.Bende bir motorseverim.İlerde sahip olmak istiyorum

Alıntı selçuk sezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıt ne durumda toplamda ne yaktı hesapladınmı
    yakıt durumu evet öçtüm 550 km de üzerinde 2 kişi tam gaz ile 19 litre yakmışım.

ikinci elleri 2500 den 4000 bine kadar var. benim motor 2006 model hiç satmaya niyetim yok
    ALLAH sattırmasın

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı vfr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çogu arkadaşım da da var hepside memnun şikayet edeni degilde satıp x max 250 aldıktan sonra bile yanlış yapmışım diyen arkadaşlarım bile var.
    X MAX ı alıpta yanlış yapmışım keşke Hd200 alsaymışım diyen adamı tanımak isterdim açıkçası....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    X MAX ı alıpta yanlış yapmışım keşke Hd200 alsaymışım diyen adamı tanımak isterdim açıkçası....
    X-Max ı alıpta kronik bazı sorunlarından ötürü memnun olmayarak satan bi kaç tanıdığım var. Dayanıklılık ve sağlamlık açısından bence Hd oldukça fazla önde. Bende maxi scooter hayali kurduğum ve onca araştırdığım halde X-max i hiç seçeneklerim arasına almadım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:09 ----------

Alıntı leventt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu bindiğiniz motorun fiyatı nedir acaba.Bende bir motorseverim.İlerde sahip olmak istiyorum
    5500 tl sıfırı, ikinci elleri elbete dahada cazip. Kullanıcılar nerde yaw Onlar da yazsınlar. Daha hoş, daha anlamlı olur.

zaten hd 200 vardı sonra x max 250 aldı bende sordum kendine bende alayım mı diye kendiside sakın satma demişti galiba elektirik sorunları yüzünden bir iki kez yolda kalmıştı o yüzden sattıgına pişman gibiydi istersen özellden telefonunu verebilirim.tanışmış olursunuz bir başka forumdan da bir başka şahısın yazısınıda oku istersen

kendisi ile bir yaz sezonunda 9000 km yol yaptım orj lastikleri dışında hiçbir sorun yok tık demedi sonraki motorum yamaha xmax 250 ie idi ataklık yönünden sym yi aradım
    paylaşım için teşekkür

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    X-Max ı alıpta kronik bazı sorunlarından ötürü memnun olmayarak satan bi kaç tanıdığım var. Dayanıklılık ve sağlamlık açısından bence Hd oldukça fazla önde. Bende maxi scooter hayali kurduğum ve onca araştırdığım halde X-max i hiç seçeneklerim arasına almadım.
    Benimde çok tanıdığım var.. Kronik arıza nüksetmeyen. Gayet te memnunlar motorlarından..
    Yamaha - SYM. Tartışmasını yapmak gereksiz burda... Son zamanlarda ki sym sempatizanlığını anlamıyorum sadece....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

kerem999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ne istersen var
    Güzelmişde Vites yoksa bende yokum :D

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde çok tanıdığım var.. Kronik arıza nüksetmeyen. Gayet te memnunlar motorlarından..
    Yamaha - SYM. Tartışmasını yapmak gereksiz burda... Son zamanlarda ki sym sempatizanlığını anlamıyorum sadece....

zaten burda sym yi övmek degildir, amacım;
    sym satıcısı da degilim.
    ama ön yargılı motorun üzerine hiç binmemiş motorun ivmelenmesini tatmamış
    kişilerin yazdıgı asılsız yazıları moral bozucu oluyor. ben 2006 yılından beri hd 200 binicisiyim. ve bu katogoride üzerine marka tanımam
    hatta sabahları sogukta tek marşla çalışan ve ısınma müttedini beklemeden gidebilen ilk motorum hiç tekleme yapmadan hemen işini görebilirsin mesala eski motorumda sabah çalışınca ekmek almaya gitmem için motoru biraz ısıtmam gerekiyordu. yoksa motor stop ediyor gaz yemiyordu.

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Arkadaşım açıkçası gezi yazın beni hayal kırıklığına uğrattı..

Doğru düzgün fotoğraf yok sadece yazıyla geçiştirmişsin.

Ben dün 70 km.lik gezi yaptım daha fazla fotoğraf çektim ve 1-2 saat içinde yazısını hazırlayacağım...

Bu arada SYM Hd 200 modelini bende beğenirim kazasız belasız nice yolculuklar dilerim.

fotograf makinası benim degildi oyüzden fazla foto koyamadım bir daha ki seferlere işaallah çok foto koyarım

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    bır motosıklet markası ne olursa olsun eğer sorun cıkarmıyorsa sürücüsüne ondan kalıteli motor yoktur keşke fotonuz cok olsaydı

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bır motosıklet markası ne olursa olsun eğer sorun cıkarmıyorsa sürücüsüne ondan kalıteli motor yoktur keşke fotonuz cok olsaydı
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

her motorun kendine has özellikleri,güzellikleri ve sevilmeyen bölümleri bulunur.
    bunun markası ne olursa olsun ister yamaha ister suzuki isterse honda olsun hem maddi hem manevi yönden bizi kişiligimize uyan yada isteklerimize biraz olsun yaklaşan bir model buldugumuzda ve bununla mutlu lugu yakalayan insan dan daha huzurlu kimse olamaz

şahsen benim için önemli 4 mesele vardır.
    1-alım gücüyle beraber bunun işletim maliyetlerini rahatlıkla karşılayabilmem(yakıt ve parça)

2-yeterli performans (uzun yol ve yokuşlarda tırmanma gücü, en önemlisi ani ivmelenme)

3-rahatlık ve güven (yol tutuş -firende güven-kasislerde daha az darbeyle çıkabilme)

4-uzun ömür(dayanıklı lık,az sorun ve yolda beni koymaması)

salih425 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    hiç foto yok ne aladım ki

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    vfr kardeşim yanlış anlama ama bende senin gibi 13000km xmax ie kullandım,ne sabah ısıtmak gibi birseye ihtiyac duydum nede bir kere bile 1 den fazla marşa basmaya gerek kaldı,geçmişte eski karbüratörlü modellerin bir kısmında sorunlar yaşanmış olabilir ama bunların hepsi yeni modellerde ile tamamen çözümlenmiş ,ayrıca maxi scooter sınıfındaki en rahat motorlardan biri ve yağ değişimi hariç hiç servise gitmek zorundada kalmadım hatta bujisini bile 12000km de ben kendim söküp temizledim (meraktan),burada hd200 olan bir tanıdıgım var her bana uğradığında ben niye xmax almadım diye hayıflanırdı,oda servisten çıkamamaktan şikayetçiydi ama motorun kabahati olduğunu söyleyemem eminimki sorunlar tamamen onların hor kullanımından kaynaklanmıştır,bencede hd200 de güzel motor ama karşılastırman biraz elma ile armut işi olmuş gibi geldi,ikiside farklı motorlar tekerlek çapları cc leri yakıt sistemleri apayrı makineler tek ortak yönleri scooter sınıfında olmaları,
    Adem Balkan bunu beğendi.
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler