Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Kim daha çok çalışıyor?

Katılımcı sayısı
19. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • İzmir Tayfası

16 84.21%
  • İstanbul motorcuları

1 5.26%
  • Diğer (Yanıt olarak belirtebilirsiniz)

2 10.53%

Izmir Tayfasi 23 Aralik Buluşmasi

Motovento
    REKLAM ALANI
    derin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    İzmir Tayfası (copyright) Bornova Teras Cafe'de olağan buluşmasını basın eşliğinde gerçekleştirdi.

Pis boğazlıkta Kenan herkesi geride bıraktı yine...

15+ motor ve 20+ kişi toplandı...

Cenkıs olağan konuşmalarından birini yaparken. Bu sefer konu grup sürüşü. Birazdan her kafadan bir ses çıkacak...

Erkan'a ayıp olmasın onun resmini unutmayalım...

Çekilen diğer resimleri de bekliyoruz...
    I'M BACK !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    sevgili özgür önce bişeyi düzelteyim 15 motorduk fakat toplam katılım kişi olarak tam 27 kişiydik sonradan gelenlerde oldu sen ayrıldıktan sonra

evet egestar gazetesine bol bol fotoğraflarımızı çeken ve bizlerle konuşup sorunlarımızı ve düşüncelerimizi dinleyen motosiklet tutkunları olarak hepimizin ortak duygu ve düşüncelerine elçilik edecek olan muhabir arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler ederiz.... gerçekten çok güzel ve faydalı bir geceydi bana kalırsa şimdiye kadar yaptığımız en anlamlı toplantıydı katılım oldukça iyiydi müsait olmamalarından dolayı gelemeyen bir kaç arkadaşımız dışında hemen hemen herkes geldi ( 27 ) kişiydik gazeteci arkadaşlarımızın söylediğine göre bizimle ilgili haberin çıkacağı sayı nın yılbaşından önce çıkma ihtimali varmış en kötü ihtimalle yılbaşından hemen sonra çıkacak ve sadece egestar gazetesinde değil ihlas kurumunun basın yayın bölümünde de işlenecek bu konu gazete çıktığında elimize ulaşacak haber tam sayfa çıkacak ve bu sayfayı siteden okunur net bir şekliyle aynen yayınlayacağım tüm arkadaşlarımız okusun diye ve gazetelerden temin edebildiğim kadarını da istanbula kargo aracılığıyla skull ( erhan ) arkadaşımıza ulaştıracağım kendisi de sizlerle bir şekilde paylaşmak ve incelemek isteyecektir......

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ege tayfasını canı gönülden tebrik ederim.....
    bu tip toplantılarınızın devamlı olmasını dilerim...
    kışın da motor binen tayfa olarak ellerinize sağlık....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende gecenin sonuna yetişebildim ancak saat 23:40 civarı orada olabildim amaç 5 dakikalığına bile olsa aranızda olabilmekti...Bu denli güzel organizasyonların İzmirde gerçekleşmesi gerçekten güzel.Bi kaç ay önce hiç bişey yokken bu gün koskoca bir İzmir Tayfası var ve her geçen gün daha da büyüyecek...Bu ortamın hazırlanmasında emeği geçen bütün arkadaşlara çok çok teşekkürler

onur_NX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 150 - CBF 500 - Fazer 600 - R25 - TNT 250
    cok guzel gercekten tebrikler..izmirdeyim ama asker olarak iste ne motor var ne zaman..aslında daha sık takip edip carsı izinlerine denk gelen gezilerde size katılabilirim..hem tanısmıs oluruz..gorusmek uzere..oldukca basarılı gidiyoo...Devamm...bu arada "derin" logomu taklit etmissin
    No FeaR NeveR

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    onur_NX sen hala ulaştırmadamısın ya Ben acemiliği orada yapıp gidiceksin sanmıştım...Hatta bi uğrayamadık diye üzülmüştüm.Bi ara dediğin gibi izinleri denk getirebilirsen ben yada diğer grup üyelerinden biri seni de gelip alabiliriz toplantı,gezi vs.ler için.Bende Gaziemirde oturuyorum zaten(beyazevler)

lancelot35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    evet arkadaşlar gerçek güzel ve faydalı bir gece oldu.en azından trafikteki motosikletcçilerin dertlerini biraz olsun anlatmaya çalıştık

aliberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750S
    Arkadaşlar İstanbul tayfasını canlandırmak adına sizlerden bir kaç kişiyi transfer etsek diyorum yoksa ikinci lige düşecez bu gidişle
    06 AB 3263
    0 Rh+
    Bugün kaç motorcuya selam verdin?

yinseli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorsiklet bence bir tutku ve bir yaşam sitili aranıza yeni katıldım umarım bu güzel yaşam şeklini beraber paylaşırız

lancelot35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    Alıntı yinseli adlı üyeden alıntı
    motorsiklet bence bir tutku ve bir yaşam sitili aranıza yeni katıldım umarım bu güzel yaşam şeklini beraber paylaşırız
    arkadaşım seni taniyamadım.kendini tanıtırmısın acaba.

elbette paylaşabiliriz.

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    ben toplantıda aranızdan erken kalkmak zorunda kaldım ama yinede toplantıya katılım harikaydı katılan herkese teşekkürler
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

aferim alllkııııııışşşşş

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    hayır o değil
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

Arkadaşlar toplantıya gelemediğime cok üzüldüm. Birdahaki sefere inşallah
    peki mevzu neydi ders notlarını kimden alıcam hocalar sözlü veya yazılı yaptımı yoklama yapıldımı bir bilgi verirseniz sevinirim yoksa ders kaynadımı ne dersiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler