Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

[MT ADANA]11 aralık boğsak gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adana mt olarak bu bayram tatilini yatılı bir geziyle değerlendirmeye karar verdik.rotamız BOĞSAK deniz kenarında çadırlı kamp yapmak.bayramın 3 ncü günü sabah yola çıktık, önce narlıkuyuda yörük çadırında kahvaltı, sonraki durak hadafimiz olan boğsak, çadırları kurup soğuk ama çok eylenceli bir gecenin ardından sabah 11 civarı toplanmaya başladık, kahvaltımızı tekrar yörük çadırında yaptıktan sonra adanaya döndük.
    geziden notlara gelince:
    erhan bize yolda yetişerek katıldı boğsaka vardığımızda biraz muhabbet ve deniz havası kokladıktan sonra geri adanaya döndü.fenada yapmamış yani gece resmen donduk .hasan ve sezen akşam tek motorla yolculuk yapıp yanımıza geldiler.adam işi biliyor tam yemeklar hazır lokma kallavi bir baktık hasan çıka gelmiş .ceyhandan ahmet ve suat boğsaka kadar gelip geri döneceğiz diye yola çıkmışlardı ancak ortamı görünce fikir deyiştirip bizle kaldılar .vfr mehmet arabayla arkadaşlarınıda alıp geldiler.herkes yedi içti, ortam harikaydı, kocaman ateş yakıldı, ne toplayabildiysek, ne bulduysak yaktık, en güzeli bir lastik buldu arkadaşlar onun yanması oldu iliklerimize kadar ısındık
    yine herzamanki gibi mükemmel bir gezi oldu.tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum

diğer arkadaşlarda daha çok resim var bende dört gözle bekliyorum eklemelerini

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    haydi be kardeşim nezam gireceksiniz şu resimleri agaç olduk istanbulda hadiyiniz bireee

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Resimleri yükleyip konuyu açsaydınya

Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haydi be kardeşim nezam gireceksiniz şu resimleri agaç olduk istanbulda hadiyiniz bireee
    al sana resimler doya doya bak et kavurmalara

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    şimdilik güzel geçmiş gibi görünüyor,resimlerden anlaşılan yüzünüzdeki ifadelerdende biraz üşümüşsünüz gibi görünüyor ama genel anlamda eğlendiğiniz açık,boracım bişey sorcam ismail abi yardımcı oldumu onu merak ettim

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    diğer arkadaşlar da resimleri yüklesin hadi bakalım...
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    cbf 150
    abicim bu resimler nası yükleniyor bi anlatan olursa sevinecem

Motosikleti
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdilik güzel geçmiş gibi görünüyor,resimlerden anlaşılan yüzünüzdeki ifadelerdende biraz üşümüşsünüz gibi görünüyor ama genel anlamda eğlendiğiniz açık,boracım bişey sorcam ismail abi yardımcı oldumu onu merak ettim
    ismail abi,sabah mola da bize katıldı.mersin'e/çeşmeliye kadar birlikte yol aldık.durduğumuzda da sohbet ettik.ama çeşmeliden sonra gurubun ani fikir değiştirmesi nedeniyle,yörük çadırına gitme kararı alındı.ama yolda olunduğu için,ismail abiye ulaşamadık.daha sonra bir ara bağlantı kurduk ve durumu izah ettik.zaten ondan sonrada hiç karşılaşmadık.akşam onun işi varmış,sabah bizi evine kahve içmeye davet etti ama kalabalık oluşumuzdan dolayı teşekkür ettik ve boğsaktan ayrıldık.

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    biz çelik gürsellere gidiyoruz duyurulur

Motosikleti
    xxxxx
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cengizim gördüğüm resimlerdende bende aynı duygulara kapıldım sanki herkes eve gidecem, duşumu yapacam, tuvaletimi kullanacam,çayımı içip sıcacık yatagıma girecem birdahada asla böyle geziye GİTMEYECEM.ifadeleri gördüm acaba yanılıyormuyum sevgili arkadaşlarım hııı duyamadım bana bişeymi söylemek istiyorsunuz neee

arkadaşım ağzının suyunun aktığı yazındanda belli ama yinede fazla üzülme pazar günü tekrarı var

Motosikleti
    xxxxx
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ağzının suyunun aktığı yazındanda belli ama yinede fazla üzülme pazar günü tekrarı var
    ne ağzımın suyunun akması be kardeşim şu resideki ifadeleri görmüyonmu .....senin degil sen zaten alışıksın böyle şeylere....millet kırıla gitmiş resimlerde dogruyu söylesene iyi bak resimlere

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Güzel bir gezi ama Fotoğrafları ceken arkadaş biraz yeteneksiz Hep ışığa karşı cekmiş görüntü cok bozuk Diğer fotoğrafları bekliyorum
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    arkadaşlar,bugün sağ salim geldik.inanın son derece keyif aldığımız bir gezi oldu.tamamen doga ile başbaşa,çeşme yok,tuvalet yok,elektrik yok,dağın eteği,deniz kenarı ama şahane mehtap(sanki gündüz gibi),hoş,bol kahkahalı sohbet,çatırdayarak yanan ateş ve gecesi oldukça soğuktu.adeta gece titredik.battaniyaler filan hikayeydi.ama herşeye rağmen muhteşemdi.yine gidelim deseler yine giderim ama bu defa uyku tulumu alarak...

Motosikleti
    kawasaki en 500 2005
    arkadaşlar sizlere katılmayı çok istememe rağmen olmadı üşümüşsünüz keyfini de almışsınız çaylar ooohhhh sohbet gırla tabi milletinde ağzını sulandırdınız her zamanki gibi ..yeni iyi geziler heğimize

Motosikleti
    xxxxx
    [QUOTE=adanalı;1361900].tamamen doga ile başbaşa,çeşme yok,tuvalet yok,elektrik yok,dağın eteği,deniz kenarı ama ve gecesi oldukça soğuktu.adeta gece titredik.battaniyaler filan hikayeydi.ama

yaaaaa aması yaması yok buyazıları ben yazmadım lütfen gezi ile yorumlarınızı bora kardeşimin dile getirdiği gibi yazmanızı rica ederim meraklanmayın bende en az gitmesem bile aynı duyguları yaşamak için şimdi balkonda ÇATIR KURUP YATACAGIM sizleri hiç yanlız bırakırmıyım

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ÇATIR KURUP YATACAGIM

Abi yemin ediyorum hastayım Türkçe'ne

bende resimleri ekleyeceğim zaten asıl resimler bendede kendime gelemedim hala.
    2008 Regal Raptor 250 2009 Hyosung GV 650 2010 Bianchi 150
    2011 Honda Transalp XL700 2013 Kymco Xciting 250 2015

Motosikleti
    xxxxx
    Alıntı haluka28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi yemin ediyorum hastayım Türkçe'ne

bende resimleri ekleyeceğim zaten asıl resimler bendede kendime gelemedim hala.
    sag ol halukçuğum artık bazı kelimeler anlam kazansın diye artık çadır: (ÇATIR)YENİ kelimeler böyle yazılıyor hocammmanlayan anlıyorrr

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    hımmm bunu öğrendiğim iyi oldu.

resimleri yüklüyorum yanlız 100 tane olduğu için biraz uzun sürecek.
    2008 Regal Raptor 250 2009 Hyosung GV 650 2010 Bianchi 150
    2011 Honda Transalp XL700 2013 Kymco Xciting 250 2015

simyacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 tmax
    arkadasım su adana mt cadırlarını degısse ıı olcak yazın sıcaktan ksın soguktan yatamıyosunuz benım ıcım acıyor...ben yıne dun mısıl mısıl ..sabahta denız keyfı su cok guzeldı..tek eksıgım su acılır portatıf sandalyeler..herkese katılımından dolayı cok tesekuur ederım resım bende cok az ..halukcugum beklıyoruzz resımlerı..yalnız lastıgın kalorısıne hayran kaldım ya
    daha önce beynini götüremediğin yere motorunu götürme!!!
    ybr250-vstrom-600f-fz6-fazer1000-cbf1000-z1000sx(-xcity250&crosstourer1200)

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler