Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

[İstanbul-MT] 29 Ekim Korteji / Foto ve Videolar

Motovento
    REKLAM ALANI
    korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elif bence yersiz laf yapıyorsun yeri ve zamanı değil.....
    bizde bu vatana görev yaptık 18 ay orada ölemediysek bu vatanıda satarız anlamına gelmiyo....orada kimsenin mecburiyeti yok resim asmaya gönlünden geçen asar geçmeyen açmaz ..ama asmadı diyede şahitleri sevmiyor...bu vatanın uğrunda canını vermez değil....
    abin senin için kutsaldır bu vatan hepimiz için...
    şehitlere saygımız olmasa sehitliğe gidip ruhlarına fatiha okumazdık....
    konuşurken ve yazarken dikkat etmek lazım...
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben buna hemen cevap vermek isterım elbette senın acın buyuktur abıyende bu vatan için şehıt olmuştur benım şehıt olan diğer arkadaşlarım gıbi orada asıl vurgulanmak istenen son gunlerde yaşadığımız ve cumhurıyetımızın üzerınde oynanan oyunlara cevap manasındaki kalabalığımızdı çünkü bunu hep söylerim Mustafa Kemal ATATÜRK cumhurıyetimizi, gençlere emanet etmiş ne savcı ne asker ne polis ne de başka kuvvet e bizler sancılı olan şu gunlerde ATAM izindeyız bak bizler ATAMIN emanet ettiği cumhurıyete sahıp cıkacak gençleriz manasında kalabalık bır topluluk olmaya calıştık evet ben de yadırgadım akşam haberlerde vurgulamak istediğimiz bu mana yerıne senın kardeşin için toplanılmıştır vurgusuyla haber yapıldı .şidi bana söylermısın abeyın ve diğer şehıtlerımız canlarını feda ettıler sen orada kırılma ama acınımı feda edemedın orda dıyemedınmı ki bizler vatan için tıpkı abım gıbi canımızı vermeye hazırız buraya cumhurıyetımız için toplandık .Güzel kardeşim orada benım canım arkadaşım yatıyor ama bazen ülke değerleri mesajları eylemleri acılarımızdan ve canımızdan üstün gelır .Öyle olmasaydı bu vatan olmadığı gıbı şehıtlerımızde olmazdı . senın aramızda kuçuk yaşta sevdiği canı abisini kaybetmiş bır kardeşimiz olarak görüyorum ve bu yazdıklarını üzüntü ile yazdığını var sayıyorum lütfen duygusallığından cıkıp dün yapılanı bır kez daha düşün lütfen
    Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hanımefendi en başta sizin şehidiniz ,kardeşiniz bizimde şehidimizdir Allah rahmet eylesin ,ancak bu sitede ve diğer sitelerdeki tüm motorsikletli kardeşlerimizin aylardır organize etmeye çalıştığı ,uğraştığı ulusal bayramımız Cumhuriyet bayramı toplanmasınıda kendi lehinizde yaşadığınız olaylara mal etmenizde çok yanlış orada basınla röportaj yaparken herkesin cumhuriyet bayramını kutluyoruz yaşasın cumhuriyet biz bu uğurda canımızı kardeşimizi şehit verdik ,biz bu vatanın bekçileriyiz deseydiniz sizi anlınızdan öperdim
    Ama bunu yapmadınız buna rağmen sizi kınamıyorum ,yanlış yaptığınızı belirtmek istiyorum ,ayrıca yanlış yaptığınız diğer nokta bu anlamlı topike böyle bir giriş yaparak milleti germeniz bu topikte bundan sonra yazılacak olumsuz her kelimenin sorumlusu sizsiniz ..............
    Bu yorumların tanıdığım ve sevdiğim kişilerden gelmesi beni çok üzdü.
    Bu Şehit kardeşimizin fotosunu dağıtıp ve motosikletlerimize asmak benim fikrimdi Sağolun arkadaşlar destekleriniz için .
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu Şehit kardeşimizin fotosunu dağıtıp ve motosikletlerimize asmak benim fikrimdi Sağolun arkadaşlar destekleriniz için .
    birkişi için değil cumhuriyet ve tüm şehitler için oradaydık korkutum....
    bence de bu duruş yeter diye düşünüyorum.....

ama bu tartışmanın yeri ve zamanı bura değil daha öncede yazmıştım...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birkişi için değil cumhuriyet ve tüm şehitler için oradaydık korkutum....
    bence de bu duruş yeter diye düşünüyorum.....

ama bu tartışmanın yeri ve zamanı bura değil daha öncede yazmıştım...
    Tüm şehitler için ordaysak bir şehit kardeşimizin fotosunu asabilirdik.Ve ben sadece tanıdığım kişilere vermek istemiştim fotoyu motosikletine assın diye. Elif dedi bana abi fotoları asmayalım tepki verebilirler diye ama ben sadece arkadaşlarıma dağıtacağım dedim öyle razı etmiştim...Burada bir şehit kardeşimizin fotosunu motosikletimize asmayla cumhuriyet kutlamalarına gölge düşürdüğümüzüde sanmıyorum.Sadece kendi fikrimi aktarıyorum.
    Temelciğim tartışmaya girmeyi düşünmüyorum seninle yüzyüze geldiğimiz zaman konuşuruz.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    çok güzel olmuş.......
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Tamamında yer alamasam bile, katılmak, o havayı tatmak, yine de rahatlık, gurur veriyor insana...

Katılan herkese tebrikler, teşekkürler...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    çok güzel gezi ve destek
    mobilyette + panter 105+ asya motor150 +yamaha YBR125 opel astra ford fokus inşallah cbr 250 yamahasülo

d3niz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125
    --HayatONDA--

Motosikleti
    CBF 600
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son resimdeki,en ön sırada bulunan gri motosikletin gidonu çok rahatsız bir şekli vardı... tutması zor gibiydi... ani bir harekette manevra kabliyeti yok denecek kadar az gibi....
    biraz da agresif gidiyorlardi... acikcasi urkup uzaklastik biz o motordan....

Arkadaşlar gereksiz<tartışmalara girmeyelim.Vatan herkes için kutsaldır Korkut içinden geldiğince bir şeyler yapmaya çalıştı.Mesela orada elinde şehidimizin fotoğtafıda vardı REMZİ 66 yazılı< kağıtta vardı ikiside çok olumluydu bana göre.Birbirimize her zaman destek<olmak zorundayız.Bu arad benim de etrafımda bir <çok şehit ailesi var olmasada hepsi< bizim kardeşimiz.Sevgilerimle

Motosikleti
    Asya Motor 150T
    süper ya bende izmirdekine katılmak istedim artçı olarak ama annem izin vermedi !!

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı d3niz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah, kendimide gördüm nihayet
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Korkut Selam
    bizim ne demek istediğimizi anlamamışsın ,kısa ve öz cevap sana, yapılan roportaj yanlış ,Bu cumhuriyet binlerce şehitle kuruldu binlerce şehit vererekte sonsuza kadar devam edecektir ,bundan hiç ama hiç kimsenin şüphesi olmasın kimse o kardeşin şehit kardeşinin resmini asmaktan dolayı gocunmaz konu o değil
    benim yazdığım yazıyı okuyup hangi nedenden dolayı tepki verdiğime bir daha bakmanı rica ederim ,

Kelleci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R1

Drift Religion

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bir sürü video çeken olmuştu ama az kişi eklemiş..
    Ekleyenlere teşekkürler..

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Tüm şehitler için ordaysak bir şehit kardeşimizin fotosunu asabilirdik.Ve ben sadece tanıdığım kişilere vermek istemiştim fotoyu motosikletine assın diye. Elif dedi bana abi fotoları asmayalım tepki verebilirler diye ama ben sadece arkadaşlarıma dağıtacağım dedim öyle razı etmiştim...Burada bir şehit kardeşimizin fotosunu motosikletimize asmayla cumhuriyet kutlamalarına gölge düşürdüğümüzüde sanmıyorum.Sadece kendi fikrimi aktarıyorum.
    Temelciğim tartışmaya girmeyi düşünmüyorum seninle yüzyüze geldiğimiz zaman konuşuruz.
    resımle ılgılı senın fıkrınle ılgılı asıp asmamakla ilgılı bır yorumumuz zaten yok zaten yorumda olmayacaktı taki o arkadaşımızın duygusal ve üzüntüsünün verdiği o yazıyı bilinçsiz bır şekılde yazdığından konuya cevap verdık kaldıki verdiğin resmi de aldık senden lutfen konuyu dıkkatli oku

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ayrıca bir şey eklemek istiyorum..Benim resimden haberim bile yoktu..Madem böyle bir iş yapılacak, iki dakika toplanılıp söylenebilirdi..
    Hem arkadaşlar konu uzadıkça sevimsizleşiyor..Artık bıraksak?

mgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    http://www.youtube.com/watch?v=nnz2SrkgqaA

Geç oldu ama ne yapalım artık kusura bakmayın fazla vaktim olmadı

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı mgu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

eline emeğine yüreğine sağlık cok guzel olmuş teşekkürler

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık

yüreğine saglık
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF

Hocam güzel olmuş eline koluna sağlık.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler