Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

[İstanbul-MT] 29 Ekim Korteji / Foto ve Videolar

Motovento
    REKLAM ALANI
    AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öğlen suadiyeden çıkışımız çok güzeldi... sürüşümüz çok nizami ve dağılmadan gerçekleşti... 125cc'den 1100cc'ye kadar makina vardı ancak, kimse kasılmadı,gazlamadı,dağılmadı... güvenlik açısından bunlar çok önemli!!!!
    hatta bir ara köprü yolu girişinde bekledik ve kopmaları önledik...

öncü grupta tanıdığım tek kişi KARAŞAHİN'di...

dün kendisine teşekkür etmiştim,bu günde burdan yazıyorum...

TEŞEKKÜRLER....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günaydın herkese. ayberk abi dün çok yorulduğumdan dolayı erken yattım.soruna cevap veremedim kusura bakma abiciğim. tv de gerçekten çok şekil çıkmıştın, allah nazarlardan saklasın

engin abide çok iyi çıkmıştı.

yalnız ben bu fotolarda çok az görünmüşüm yaaa hiç motorla giderken görünmemişim, üzüldüm

neyse tekrar katılan herkese çok teşekkürler, sağlıcakla kalın

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    süper siniz ne mutlu türküm diyene

beni yol kestim diye düşüren şöföre nalet olsun
    motorumda size feda olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:37 ----------

cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    CBF 600
    [QUOTE=OGLUMVE BEN;1842258]süper siniz ne mutlu türküm diyene

beni yol kestim diye düşüren şöföre nalet olsun
    motorumda size feda olsun[COLOR="Silver"]

nasil yani ya? boyle birseyi nasil ne amacla yaparlar.... nerde oldu?

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:47 ----------

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 - Hyosung RT125 Karion

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:49 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:51 ----------

İlker&Burçin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ben ancak akşam atabileceğim bizdeki resimleri buarada Remzi 66 bizimlede resmin var.

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık

Gürkan usta geçmiş olsun ,marizlemedinizmi o şöförü ?

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    bayram diye affetmiş. adam zaten özür dilemiş
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:05 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:09 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:22 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:24 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:26 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:30 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:37 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:38 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:39 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:43 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:44 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:46 ----------

[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:47 ----------

]

sana minnettarız ATAM

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:49 ----------

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ihtiyar bi sana bide eraya araba çarrptı..acaba ortak noktanız ne...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

AYGÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tek kelime ile muhteşemdi...

Atam CUMHURİYET'i sen kurdun bizler YAŞATACAĞIZ

Alıntı Aytekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @karasahin

Yüklemiş olduğun fotoğraflar için çok teşekkür ediyorum. Kortej içerisinde bulunmak gerçektende çok keyifli ve gurur vericiydi. Gönül isterdiki daha da kalabalık olsaydık.

Bu arada affına sığınarak içerisinde olduğum yol fotoğraflarını ikiteker.org'da kaynak göstererek ve bu başlığın direk linkini vererek kullandım. Sakıncalı bir durum var ise özel mesaj atıp bildirmen yeterli hemen editleyebilirim.

Katılan tüm motosiklet dostlarına sevgiler selamlar...
    Öncelikle ben teşekkür ederim kardeşi; emeğime saygı gösterdiğin için
    herhangi bir sakıncası yok ; bu benim için yeterli herhangi bir oynama yapmana gerek yok
    Alıntı cihan_34_ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal tontişime :D
    afferim bana
    Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahin'im bu kadarmı foto çektin?
    Hani Remzi'nin fotosu..oyar beni valla
    hemen yüklüyorum Engin Abi dün akşam acil çıkmam gerekti yarıda kestim mecburen
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ karasahin

bi tane resmim yok lan .... alacağın olsun
    Abicim elimdeki diğer fotolarda olman lazım başlıyorum şimdi atmaya
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncü grupta tanıdığım tek kişi KARAŞAHİN'di...

dün kendisine teşekkür etmiştim,bu günde burdan yazıyorum...

TEŞEKKÜRLER....
    Ne demek Ayberk Abi'm ben teşekkür ederim sana

Arkadaşlar sizlerden ricam eğer elinizde yükleyecek fotonuz kaldıysa lütfen boyutlarını küçültüp(örn. 800*600) yükleyiniz; sayfaların görüntülenmesi uzun zman alıyor aksi takdirde

Elimdeki son fotoları yüklemeye şimdi başlıyorum Teşekkür eden herkese ben teşekkür ederim

@ortadadogulu; Ömer abim ellerine sağlık seninde

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Katılım,kuralların uygulanması herşey çok güzeldi.Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde böyle bir etkinliğe,bu kadar çok katılımın olmasıda ayrı bir mesajdı.Herkese çok teşekkürler.(Gürkan bir resimim bile yok ) Hasta olduğum için ağabeyimle birlikte görevimizi yerine getirir getirmez dönmek durumundaydım.Arkadaşlardan özür diliyorum.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Motosikleti
    henüz beklemede
    kırgınım
    çok hayal kurmuşum ben çok umutluydum,hiç beklemedim böyle tepkiler ama yine gördümki değil sahip çıkmak motorlarınızda bant izi çıkıcak diye bir şehidin resmini asmaktan çekinen insanlar var,çok pişman olduğum geldiğim için çok üzüldüm.Oraya motorlarını yarıştırmaya gelen ve sadece gezi olsun fotoğrafımız olsun etkinlik olsun diye gelen insanlara lafım sen o motorla rahat gez diye benim abim öldü sen rahat dolaş diye bukadarmı acımasız oldu bu millet bukadarmı duyarsız 300 kişiden 3 kişi resim aldı bumuydu şehide verdiğiniz değer.evet meşhur olmuşsunuz hepiniz kanal d ana haberde çıkmışsınız türk milletine mesajınız ne dendi bana;BU KAN DÖKÜLDÜYSE lafının devamı hesabını sorun.du ama kelimeler düğümlendi boğazımda arkadaşlarım olarak görünen onca insan aslında sadece ordaydılar çok canım yandı çok kırıldım.kimseye isyan etmiyorum,kimseden hesap sormuyorum yada kimseyi yargılamak değil amacım sadece şuurlu topluluk olmak tek amacım,amaç bile gütmedim sadece ordaki bir şehit resmine bile sahip çıkılmadı.neyse yinede herkeze saygılar inşeALLAH bu vatanda rahat gezersiniz..NE MUTLU TÜRKÜM'diyene......!!!!!!!!!!

yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    Bu senede muhtesem bır kortej ıle kazasız sorunsuz bır 29 Ekımı tamamladık.Katılan,foto ceken ve emegi gecen herkese tesekkurler.
    Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı lady_macbeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırgınım
    çok hayal kurmuşum ben çok umutluydum,hiç beklemedim böyle tepkiler ama yine gördümki değil sahip çıkmak motorlarınızda bant izi çıkıcak diye bir şehidin resmini asmaktan çekinen insanlar var,çok pişman olduğum geldiğim için çok üzüldüm.Oraya motorlarını yarıştırmaya gelen ve sadece gezi olsun fotoğrafımız olsun etkinlik olsun diye gelen insanlara lafım sen o motorla rahat gez diye benim abim öldü sen rahat dolaş diye bukadarmı acımasız oldu bu millet bukadarmı duyarsız 300 kişiden 3 kişi resim aldı bumuydu şehide verdiğiniz değer.evet meşhur olmuşsunuz hepiniz kanal d ana haberde çıkmışsınız türk milletine mesajınız ne dendi bana;BU KAN DÖKÜLDÜYSE lafının devamı hesabını sorun.du ama kelimeler düğümlendi boğazımda arkadaşlarım olarak görünen onca insan aslında sadece ordaydılar çok canım yandı çok kırıldım.kimseye isyan etmiyorum,kimseden hesap sormuyorum yada kimseyi yargılamak değil amacım sadece şuurlu topluluk olmak tek amacım,amaç bile gütmedim sadece ordaki bir şehit resmine bile sahip çıkılmadı.neyse yinede herkeze saygılar inşeALLAH bu vatanda rahat gezersiniz..NE MUTLU TÜRKÜM'diyene......!!!!!!!!!!

elif bence yersiz laf yapıyorsun yeri ve zamanı değil.....
    bizde bu vatana görev yaptık 18 ay orada ölemediysek bu vatanıda satarız anlamına gelmiyo....orada kimsenin mecburiyeti yok resim asmaya gönlünden geçen asar geçmeyen açmaz ..ama asmadı diyede şahitleri sevmiyor...bu vatanın uğrunda canını vermez değil....
    abin senin için kutsaldır bu vatan hepimiz için...
    şehitlere saygımız olmasa sehitliğe gidip ruhlarına fatiha okumazdık....
    konuşurken ve yazarken dikkat etmek lazım...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler