Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

motosiklet.net den örnek davranış

Motovento
    REKLAM ALANI
    yt_servan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph TİGER

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:10 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:09 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:11 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:10 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:11 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:12 PM ----------

Bekliyorum; öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın

Kazasız Sürüşler Dilekle Olmaz Eğitimle Olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sonunda resimleri doğru atmayı başardınız hadi bakalım..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

yt_servan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph TİGER

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:14 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:14 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:16 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:14 PM ----------

Bekliyorum; öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın

Kazasız Sürüşler Dilekle Olmaz Eğitimle Olur

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:29 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:25 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:30 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:29 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:32 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:30 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:32 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:36 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:34 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:37 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:36 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:39 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:37 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:40 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:39 PM ----------

Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

kankicbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrikler ,Helal olsun.Böyle güzel bi olaya imza atması çok sevindirici MT'nin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:44 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:42 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:46 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:44 PM ----------

Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Gelen herkesi tebrik ediyorum ben her ne kadar kan veremesem de oradaydım..
    Bu türden organizasyonları arttırmak gerek..Tekrardan eyvallah herkese..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:48 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:47 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:49 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:48 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:50 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:49 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:50 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:50 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:51 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:50 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:52 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:51 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:53 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:52 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:53 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:53 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:54 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:53 PM ----------

Motosikleti
    henüz beklemede
    gerçekten resimler kıskanılası güzellikte çok tebrik ederim hasta olmasaydım mutlaka orda olurdum ama bi gün önce 10 tane ilaçla serum taktım ertesi günde kalkamadım aslında 3 gibi yine gelecektim hem sizlerle tanışmak için hemde orda olmak ve milleti ikna etmek için ama aparatla konuştuğumda çıkıcağınızı söledi bende vaz geçtim keşke gelseydim hemen çıkmamışsınız zaten çok üzüldüm neyse başka sefere artık şehitleri anma törenindede bu performansla orda olmak dileğiyle...!!!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:07 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:05 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:08 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:07 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:09 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:08 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:10 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:09 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:11 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:10 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:11 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:13 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:12 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:15 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:13 PM ----------

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende ki resimler yarın atarım artıkın bende....hadi bakalım..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:20 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:18 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:21 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:20 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:21 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:21 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:22 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:21 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:23 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:22 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:30 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:23 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:37 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:30 PM ----------

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    çok güzel bir davranış...
    kan verdikten sonrada yemek iyi olmuş

bütün herkesi tebrik ederim...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ayağınıza sağlık....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    bugün aramızda olan ve gerek kan bağışında bulunan gerekse bağışçı toplayan tüm istanbul MT üyelerine teşekkürler. gelemeyen arkadaşlarım artık bir dahaki sefere aramızda görmek dilegiyle.
    Rüzgarımı bile yakalıyamazsın

Motosikleti
    henüz beklemede
    Alıntı lady_macbeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten resimler kıskanılası güzellikte çok tebrik ederim hasta olmasaydım mutlaka orda olurdum ama bi gün önce 10 tane ilaçla serum taktım ertesi günde kalkamadım aslında 3 gibi yine gelecektim hem sizlerle tanışmak için hemde orda olmak ve milleti ikna etmek için ama aparatla konuştuğumda çıkıcağınızı söledi bende vaz geçtim keşke gelseydim hemen çıkmamışsınız zaten çok üzüldüm neyse başka sefere artık şehitleri anma törenindede bu performansla orda olmak dileğiyle...!!!
    ..............

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    tebrik ediyorum çocuklar 10 numara organizasyon elinize kolunuza kanınıza sağlık
    GKN MOTORS

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    mükemmel bir gündü. bizimle olan kan veren yada insanları kan vermeye ikna etmek için çabalayan güzel yürekli dostlarım hepinize çok çok teşekkürler. ayfercim sana kocaman teşekkürler... hem bugüzel organizasyonu düzenlediğin hemde bizi evinde agırladığın için sagol canımcım... Allah hepimize böyle huzurlu yorgunluklar nasip etsin
    teşekkürler istanbul mt
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Organizasyonda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum bir vatandaş olarak.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

hlmky85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyogt250r gitti :( gt 650 comet geldi :)) hala...
    tek kelimeyle fevkaladenin fevkinde çok güzel müthiş bir gündü birden çok kelime oldu ama idare edin artık herkese çok teşekkürler....
    Elbet güneş birgün bizim için de doğar...
    Nasılsa su akar yatağını bulur...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler