Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ankara-Mersin-Ankara, 4 Günlük solo gezi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    yaşadığını hissettiğin anları bizimle paylaştığın için çok teşekkürler... anlatımın da çok hoş, devamını bekliyorum. gelirken de bize haber et ki seni karşılayalım kardeş
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9B
    Alıntı ysrgnys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genç arkadaş,, bayramdan 10 gün önce tek olarak Ankara, afyon, Isparta,
    Antalya, Kemer,Finike,Demre,Kaş,Kalkan,Patara vee Fethiye de son..bir gezi yaptım.4 gün çadır da konakladım..10 gün sürdü biraz genç olsaydım,,motorumu fethiye de bırakıp otobüsle ank.ya dönmezdim. şimdi cuma gidip motoru alacağım. marmaris,,datça,,bodrum civarı ordan İstannbul üzeri dönmeyi düşünüyorum..bu yazıyı hem sizin tek gezme hakkındaki düşüncelerinize sonuna kadar katıldığımı söylemek için hem de benim gezi resiimlerime yorum yazarak,,((bir arkadaşla olsa daha iyi olur)) diyen arkadaşlara hitaben....hadi bakalım ben gidiyorum..bana bir arkadaş bulun!! demek için yazdım,,resimlere ve emeğinize teşekkür ediyorum..
    Antalya'dan sonra Mersin tarafına bir sapsaymışsınız aslında. Alanya-Taşucu yolu, her motorcunun tatması gereken bir yoldur bence Şimdi geniş ve nisbeten daha az virajlı bir yol yapılıyor, o yol bitmeden bir ziyaret edin derim

Alıntı hercul3367 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş güzel gezi,güzel anlatım,teşekkürler....gökbelende birde pirzola yeseymişsin tam olacakmış....bu taraflarada gelirsen beklerim hemşerim....
    Aslında Sertavul'dan geçsem sağlam bir et yerim diyordum da yolum düşmedi. Gökbelen'e vardığımda da evden yeni çıkmış olunca yememiştim, öyle uzun süre aç kalacağımı bilsem affetmezdim

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaşadığını hissettiğin anları bizimle paylaştığın için çok teşekkürler... anlatımın da çok hoş, devamını bekliyorum. gelirken de bize haber et ki seni karşılayalım kardeş
    Bir dahaki sefere inşallah

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler