Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Mete_Han&Ethemm76 nın Çınarcık-Esenköy-Armutlu turu

Motovento
    REKLAM ALANI
    darkeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ev maltepe İstanbul yaşadığı yer: Şimdilik Dünyanın her yeri
    Motosikleti
    Goldwing
    Her türlü motora kasksız binmeyen örnek adam. Helal olsun sana Mete

Dilin söylediği veya kalemin yazdığı bütün üzücü kelimelerin içinde en üzücüsü şudur,KEŞKE"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her zamanki gibi metehan klasiği, Yalova'ya gelip haber vermez.
    katılıyorum geçen de bana dedi gelince 2nizide haber ederim felna dedi ama havada kaldı..cevap beklyoruz mete abi
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

okkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 650 DRAGSTAR
    harika bi gezi olmus aynı güzergahı bende gezmiştim 2 ay önce muhtesem manzaralar vardı..:D

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılıyorum geçen de bana dedi gelince 2nizide haber ederim felna dedi ama havada kaldı..cevap beklyoruz mete abi
    Boşver haber vermesin, demiştim Yalova'ya sokmam diye inanmadı İnandırcaz bu gidişle.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    var onun bi derdi yalovayla ilgilide sölemiyoo
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Bana anlattı küçükken Yalova'ya gelmişler ailecek, bi ara annesinin elinden kurtulup kaçmış, kaybolmuş. Sokakta top oynayan çocukların yanına gitmiş, beni de aranıza alın demiş.İlk başta almamışlar ama sonra çeşitli atraksiyonlar yaparak kabul ettirmiş kendini. Sonra bi ara topları inşaata kaçmış, sonra 3 gün haber alınamamış kendisinden. En sonunda bulunmuş topla beraber. O gün bu gündür Yalova'yı pek sevmez

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Arkadaşlar, adamın çevresi geniş, hangi birimize ne zaman haber verecek adamcağız yaw Bu gün benle takıldı, yarın sizinle bi plan yapar ve beni aramamazsa ben neden aramadın diye veryansın etmem, kalbi gönlü zengin bi arkadaşımız cünki, bunu anladım. Lucas, senin adını geçirmiştik daha önceki buluşmamızda (Lucas ada uğrarız, tanıştırırım) falan demişti fakat kısmet olmadı, mutlak tanışmak isterim. Yakınız birbirimize.

Abi bence adam İstanbulun gürültüsünden patırtısından, beton bolukların arasından Karamürsel Yalova civarlarına gelince dahi buraları beğendiğini söylüyor, ki İst.. bulda bulunan ve yaşayan biri için gerçekten haklı, bizlerde mesela yeşilliğin ve doğanın, doğal güzelliklerin kendi yaşadığımız çevreden çok daha zengin olduğu ortamlara gittiğimizde gittiğimiz yerleri çok beyeniyoruz. En azından kendi adıma konuşayım, ben böyleyim.. Mezit kardeşim, seninlede tanışmak isterim..

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    çok güzel bir gezi.sizin şu resimler beni öyle gaza getiyor ki.kör şeytan diyor ki git bir tane cbf 150 al.fotolar harika,emeğinize sağlık.
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, adamın çevresi geniş, hangi birimize ne zaman haber verecek adamcağız yaw Bu gün benle takıldı, yarın sizinle bi plan yapar ve beni aramamazsa ben neden aramadın diye veryansın etmem, kalbi gönlü zengin bi arkadaşımız cünki, bunu anladım. Lucas, senin adını geçirmiştik daha önceki buluşmamızda (Lucas ada uğrarız, tanıştırırım) falan demişti fakat kısmet olmadı, mutlak tanışmak isterim. Yakınız birbirimize.
    Veryansın eden kim, bizene O sebebini biliyor.

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    süpersiniz.. cbf 150 takımı gibisiniz
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekerinize sağlık, güzel ve keyifli bir gezi yağmışsınız. Bir fırsatını bulursak biz de Yeşim'le aynı rotayı gezmeyi istiyoruz, hayırlısı bakalım.

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Saolun ark..lar, birde Meto görsün şu başlığı da yorumları cevaplasın, başlığı görmesini sabırla bekliyorum Bu arada yarım saat sonra yola çıkıcaz hanımla, havaya baktım, gece yağmur yağıyordu, şimdi havada yıldızlar parlıyor ve yerler kurumuş, vay dedim be şansa bak. 1. gün motorlşar işimizi görcez, yarına Allah kerim. Hepinizin bayramını yürekten kutluyorum ark..lar..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    güzel yerler ve güzel gezi... Allah anneanne'ye de sağlıklı uzun ömürler nasip etsin inşallah...

uguratac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600S ABS
    metehan motormu küçük senmi büyüksün altında motor görünmüyo görüşmeyeli iyice şişmişsin ) bayramın kutlu olsun

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı 2rule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel fotoğraflar çekip, çok güzel yerler gezmişsiniz. deklanşörünüze ve tekerlerinize sağlık metehan ve ethem abi
    sensiz olmuyor Tuğrul...

Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Guzel olmus ellerinize saglik.
    Metehan'i ahira sokmadiginiz iyi olmus.
    Inekler sutten kesilebilirdi.
    Abi zaten Türk Hayvancılığı bitmiş...son darbeyide ben mi yapayım...

Orada ne yetişiyor biliyormusun...o motorun yanındaki kasalarda falan hep KİVİ var...evet KİVİ üreticisi Subaşı Köyü... orada 3 heyvan vardı...2 kedi ve bir panda...

Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Geberttin beni Coq Gülerken... Aslında aynı durum karsısında ben ineklerin telef olabileceğini düşünmüştüm
    Bak senin bir gezi kmni ben 2 gezide çıkardım

Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olmuş....,

ama helal olsun pandaya...traktörü bile korumasız binmiyo

habersiz kaç bakalım panda nereye kadar ahanda yaz bitti len...........
    Valla abi milleti rahatsız etmek istemiyorum...gezilerde 1 gün önceden belli olmuyor yaniş tuttuğumu öpüyorum...

Her zamanki gibi metehan klasiği, Yalova'ya gelip haber vermez.
    haci sen otobis muavini değilmisin...seferdesin diye rahatsız etmek istedim valla...

Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kafasındaki kaskı alalı kaç sene oldu merak ediyorum sitede banlı durumdaykende o kaskı aldığının resimleri vardı

abi valla 2005 te aldım markası MAX...öyle sağlam ki...benim kafadan daha sağlam...neler gördü geçirdi bi bilsen...

Alıntı yamahasülo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan şu bizim gelemediğimiz çınarcıkmı orası
    Abi Çınarcıkdan teğet geçtik...buralar Esenköy Armutlu...

Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan abi pijamana hayran oldum vallahi neren aldın pazar collection falan mı:D
    vay kardeşim nerelerdesin ya...he pazardan..

Alıntı ilhan YAZICI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezin bakalım gezin yaz bitmeden. metehan abi sen aşmışsın abi olayı üstündeki şeyi çözemedim ne giymişsin öyle çıkarken evden pantolun giymeyi unuttun galiba asıl masey fergusona da bindin cbf in artık traktör olmadığını da anlarsın jantında güzelmiş abi nasıl bi boya kullandın acaba çok değişik bi renk ahenki olmuş.
    ethem abi montu makinaya attım demişsin yıkamak için benim bildiğim kadarıyla bu tarz mont ve pantolonlar elde yıkanıyodu sanırım sonra yağışlı havalarda ıslanırsın bak.
    abi bildiğin pazardan alma tek alt pijama yerine işte...bakkala ekmek almaya çıkarsın ya altına giyersin sabah o misal...

Bu arada güzel bir ayrıntı yakalamışsın Meto harbiden gerçek bi Massef Ferguson a bindi en sonunda
    Kanka harbiden dırahtörü gördüm...

Alıntı sametrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekerinize sağlık güzel olmuş bu arada dikaktimi çekti metehan tığ gibi olmuş yoksa bana mı oyle geldi
    sana öyl egelmiş kanka ...tığ mığ değilim baksana arkadan tipime...bildiğin pandanın oturuş şekli...

Alıntı ozzy73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ethem&metehan güzel gezi yapmışsınız fotolarda güzel .ethem kardeş gitmişken meteyi çınarcıkta bıraksaydın ya adam 10 günde bir çınarcığa gitmeden duramıyor yav haftasonuna denk getirseydiniz 2ruleyle ben de iştarak edebilirdim.tabii en azından 1 gün önce haberimiz olursa

evet bencede hafiften süzülmüş ..ramazan yaramış meteye herhal
    yok abi söylemesi ayıp 1 gün orucum yok...ye babam ye...Çınarcık benim ikinci vatanım...şimdi dahada ilerisine gidiyorum ama Armutluda pek güzel...1 yılda Armutluya sararım artıkın...

Alıntı Ömercik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam güzel bir gezi olmuş.Kazasız sorunsuz nice geziler...Bayram önce hakkaten çok iyi gelmiştir.

Alıntı hello_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sezon kapanmadan çok güzel gezi olmuş.

Ananenin köyü de evi de kedicikleri de çok güzel ananeye hürmetler.

Sizin de tekeriniz düz bassın.
    IMG]http://i591.photobucket.com/albums/ss354/mete_handro/SANY1641.jpg[/IMG]

Alıntı ugur volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmus,tabi resimleride unutmamak gerekir.Emeklerinize sağlık.
    Ayrıca son karedeki trafik polisinin kırmızı işıkta beklemesi ayrı bir güzzellik bizim burdaki polislerimizin malesef birçoğu durmuyor.......
    o kareyi ben çektim...

Alıntı darkeagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her türlü motora kasksız binmeyen örnek adam. Helal olsun sana Mete

[]
    ah abi keşke sende olsaydın...tam gezi adamısın kafa adamsın vallah...

Kask hayat felsefemiz...

[/

ganga inan trahatsızlık vermek istemedim...hem senin motörün yok...

Alıntı okkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harika bi gezi olmus aynı güzergahı bende gezmiştim 2 ay önce muhtesem manzaralar vardı..:D

len motor al önce sonra uğrayalım sana...

Bana anlattı küçükken Yalova'ya gelmişler ailecek, bi ara annesinin elinden kurtulup kaçmış, kaybolmuş. Sokakta top oynayan çocukların yanına gitmiş, beni de aranıza alın demiş.İlk başta almamışlar ama sonra çeşitli atraksiyonlar yaparak kabul ettirmiş kendini. Sonra bi ara topları inşaata kaçmış, sonra 3 gün haber alınamamış kendisinden. En sonunda bulunmuş topla beraber. O gün bu gündür Yalova'yı pek sevmez
    valla senaryoyu yaşamış gibi yazdın....yoğsamm o senmiydinn...

Abi bence adam İstanbulun gürültüsünden patırtısından, beton bolukların arasından Karamürsel Yalova civarlarına gelince dahi buraları beğendiğini söylüyor, ki İst.. bulda bulunan ve yaşayan biri için gerçekten haklı, bizlerde mesela yeşilliğin ve doğanın, doğal güzelliklerin kendi yaşadığımız çevreden çok daha zengin olduğu ortamlara gittiğimizde gittiğimiz yerleri çok beyeniyoruz. En azından kendi adıma konuşayım, ben böyleyim.. Mezit kardeşim, seninlede tanışmak isterim..
    valla cennet oralar...İstanbullunun ihtiyacı var...Ama bak Tayfun Subaşında yaşıyor o yeşilin içinde mesela...biz yeşiliUSA Dolarının üzerinde görüyoz buralarda...

Alıntı davids adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir gezi.sizin şu resimler beni öyle gaza getiyor ki.kör şeytan diyor ki git bir tane cbf 150 al.fotolar harika,emeğinize sağlık.

Alıntı KaPTaNH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süpersiniz.. cbf 150 takımı gibisiniz

Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekerinize sağlık, güzel ve keyifli bir gezi yağmışsınız. Bir fırsatını bulursak biz de Yeşim'le aynı rotayı gezmeyi istiyoruz, hayırlısı bakalım.
    enişte vallah gez bak zupar yerler...ayrıca Çınarcıkta Kaplıcalar var...bak abonesi olursanız karışmam...Siz tahminen feribotla dahil...olduğunuz yerden 60-65 km sonra Çınarcıkta olursunuz...Ben Leventden 80 km sonra Çınarcık merkezde olduğuma göre siz Anadolu yakasından 65 km civarı...o kadar yakın yani...

Saolun ark..lar, birde Meto görsün şu başlığı da yorumları cevaplasın, başlığı görmesini sabırla bekliyorum Bu arada yarım saat sonra yola çıkıcaz hanımla, havaya baktım, gece yağmur yağıyordu, şimdi havada yıldızlar parlıyor ve yerler kurumuş, vay dedim be şansa bak. 1. gün motorlşar işimizi görcez, yarına Allah kerim. Hepinizin bayramını yürekten kutluyorum ark..lar..

yettim kanka mesajları cevapladım sen rahat ol...size şimdiden Hayırlı Bayramlar yenge ablama kardeşine akrabalarına...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:17 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:15 AM ----------

Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel yerler ve güzel gezi... Allah anneanne'ye de sağlıklı uzun ömürler nasip etsin inşallah...

too...

Alıntı uguratac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan motormu küçük senmi büyüksün altında motor görünmüyo görüşmeyeli iyice şişmişsin ) bayramın kutlu olsun
    Abi valla kendimden tiksindim...motör altımda resmen bisiklet gibin kalıyor...Arkadan seleyi görene aşkolsun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

uguratac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600S ABS
    traktörün üstünü dolduruyosun bak daha güzel seçim :D

Motosikleti
    Alıntı uguratac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    traktörün üstünü dolduruyosun bak daha güzel seçim :D
    Aslında traktörde küçük...ve oradaki dırahdörlerün çoğu New Holland marka... birde köylü fakir derler...

Ethem bu iki foto linki kırık çıkmış onlarıda ekliyorum...

Bunlarda motörümün gezi sonrası hali...sankim enduro yaptık he...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Guzel bir gezi..Tesekkurler paylasim icin...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Motosikleti
    kanka valla aynen sana o kadar yakın geçtikki sanki sen hiç bu geziyi farketmezsin sandık...ama ben dedim Etoş hadi deli maviyi ziyarete gidelim dedim...

"ya boşver bir dahaki sefere dedi..." bende misafirim napim abicim he dedim...

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)

ben bu ikiliyi daha once de gormusdum...sanki cipsde getirmislerdi banaAcep yaslaniyomuyum yoksa dogrumu hatirladiklarim..
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler