Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

[Mt İstanbul] 18 Eylül İftar ve Bayramlaşma fotoları

Motovento
    REKLAM ALANI
    darkeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ev maltepe İstanbul yaşadığı yer: Şimdilik Dünyanın her yeri
    Motosikleti
    Goldwing
    Katılan herkese çok teşekkür ediyorum . Bu etkinlik fotolarını bu topik altında toplayalım .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:49 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:30 AM ----------

Dilin söylediği veya kalemin yazdığı bütün üzücü kelimelerin içinde en üzücüsü şudur,KEŞKE"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benden kareler.

Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı

Tamer arkadaşımızın fotoğrafları.

Alıntı tamer(aargh) adlı üyeden alıntı
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    evet arkadaşlar çok güzel bir akşam oldu gelemiyen arkadaşlar neler kaçırdığını tahmin edemez gelenler anlatır zaten
    en önemlisi gece 00.2 ye kadar süren müttiş bir sohbet ve bilgi baylaşımı harikaydı bizi bu vesileyle oraya toplayan emeğiçecen herkeze iftar yemegi için sevgili muhammet abimize teşekkür ederiz
    şindi sıra fotolarda geliyor
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    emeği gecen herkese teşekkür ediyorum sayın sponsorumuz un kesesine ALLAH bereket versın o kadar kalabalık olmamıza rahmen hepımızın karnı doydu bu berekettir orada o kadar kalabalık olmamız sevgiydi dostluktu bereketti bundan nasıplenen lere ne demek gerekır bılmem ama nasıplenemeyen lere ne denır bılırım nasıpsiz

hani derlerya kısmet değilmiş nasıbin yokmuş diye işte o

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok harika bir gündü....

bu kadar bilgiyi bir arada daha önce hiççç görmemiştim...hocamız başta gökan..muhammet abi ..ve dilavere teşekkür ederiz...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:07 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:04 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:08 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:07 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:09 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:08 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:10 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:09 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:11 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:10 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:11 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:11 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:12 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:11 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:13 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:12 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:15 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:13 AM ----------

elınıze emegınıze saglık.cok güzel bir organızasyondu herkese tesekkürler.yalnız gürkan elınde benım tokamı gördüm nazar boncuklu şimdi fotolara bakarken gördüm..

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:22 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:20 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:22 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:22 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:24 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:22 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:25 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:24 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:25 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:25 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:35 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:25 AM ----------

darkeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ev maltepe İstanbul yaşadığı yer: Şimdilik Dünyanın her yeri
    Motosikleti
    Goldwing
    Alıntı NAYSS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elınıze emegınıze saglık.cok güzel bir organızasyondu herkese tesekkürler.yalnız gürkan elınde benım tokamı gördüm nazar boncuklu şimdi fotolara bakarken gördüm..
    Maşallah ne göz var sende ya
    Dilin söylediği veya kalemin yazdığı bütün üzücü kelimelerin içinde en üzücüsü şudur,KEŞKE"

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı darkeagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah ne göz var sende ya
    abi gece boyunca elimdeydi bi ara kafama bile taktım sahibi görsün diye kimse görmedi şindide dükkan da duruyor ne zaman alır bilemem

NeTMaViSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 motosiklet parçaladım şimdi tabanvayım :)
    en güzeL kediLer çıkmış =P
    [COLOR="DeepSkyBlue"]øØ |[ ߀Nim s€vdคM maviDir , mคvi iSe uMut... รєภ ђ€p yür€ğiNi mคvi Tut... ® ]| Øø
    TR - - A Rh+ ---> MæVi PæNT€RL€R - [/COLOR]

cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Negüzel 75 kişi :D Keşke Fotograf makinesi daha kaliteli olsaymış iso 6200 filan
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı NeTMaViSi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en güzeL kediLer çıkmış =P
    kediler her zaman var zaten kokuya geliyorlar

sitede kedi çok zaten

Motosikleti
    My Kawa..
    Gelen herkese bizi tek tek teşekkür ederim.. Ayağınıza sağlık..

Muhammet abi, sana ayrıca teşekkür ederim o güzel yemekleri bizlere sunduğun için.. Allah kesene bereket versin, Allah iftarını kabul etsin..

Çağlacım, tüm yardımların için sana en içten duygularımla teşekkür ederim.. Her zamanki gibi yine yerinde oturmadın.. seni bağlamak lazım bi sonraki organizasyonda..

fotolar için teşekkürler arkadaşlar..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    akşam resmen kültür mantarı olduk nasıl anlatayım gece aldığım bilgilerden rüya bile gördüm

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    fotoraf makınamın usp kablosunu bulamıyorum resımler elımde kaldı

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akşam resmen kültür mantarı olduk nasıl anlatayım gece aldığım bilgilerden rüya bile gördüm
    NAsıl bir Rüyadı dedecim
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

Motosikleti
    My Kawa..
    akşam motor dizime düştü sağ ayak sakattı şimdi sol dizimde sakat ve hareket ettirmekte zorlanıyorum.. olmadı bi doktora gidicem..

Millet kaza yapar motoru pert eder ben bu motoru ve kendimi saatte 0 km hızla pert edicem ve rekorlar kitabına giricem..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

NeTMaViSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 motosiklet parçaladım şimdi tabanvayım :)
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kediler her zaman var zaten kokuya geliyorlar

sitede kedi çok zaten
    değişik ve bi okadar güzeL bir bakış açısı =)
    [COLOR="DeepSkyBlue"]øØ |[ ߀Nim s€vdคM maviDir , mคvi iSe uMut... รєภ ђ€p yür€ğiNi mคvi Tut... ® ]| Øø
    TR - - A Rh+ ---> MæVi PæNT€RL€R - [/COLOR]

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotoraf makınamın usp kablosunu bulamıyorum resımler elımde kaldı
    Dünkü SAkızlı muhallebi 10 numaraydı Yengemin elleri dert görmesin Allah kesenizi zenginleştirsin İnşallah Birdahaki toplanmada birdaha olsa kesinlikle hayır demem

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler