Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ilk gezim şile,ağva,kefkev,izmit ve istanbul

Motovento
    REKLAM ALANI
    htokac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    merhaba arkadaşlar sizlere hem gezimi anlatacağım ve daha sonra yapmayı planladığım şehitlik gezisi için yardımlarınıza başvuracağım.

bu geziyi yapmaktaki amacım daha önce motorla hiç uzun yol tecrübem olmamıştı ve bir sonraki geziyi gerçekleştirebilirmiyim diye kendimi sınadım. ve yol haritamı çıkardım resimlerle yol haritam.

evet beyoğlundan çıkıyorum ve ilk durağım şile...

evet şileden çıktım ve istikamet akcakese herhalde en çok fotoğrafıda şilede çekmişim. burası akcakese köyü sahili

burdanda çıkıp yola devam ediyorum istikamet AĞVA fakat sahilden devam ediyorum yollar biraz bozuk birde köpek saldırısı zor kaçtım. ve AĞVA...

AĞVA da biraz oturuyorum ve bir amcaya kefkene nasıl gidebileceğimi sordum oda biraz tarif etti bende kafamda biraz canlandırdımçiktım yola devam ediyorum kocaeli tabelası çıktı karşıma tabi pozladım devam dedim az gittim uz gittim dere tepe düz gittim ve kandıraya vardım...

kandıradan kefkene evet kerpeyede gitmeye niyetim vardı ama oruçluda olmamın etkisiyle hem yoruldum hemde iftara yetişeyim diye geri dönmeye karar verdim

dönüş yolundayım kandıra izmit arasında yağmur yağıyor işte bu kötü oldu ve birde istanbul yolundaki trafik neyse böylelikle bir yolculuğuda bitirdik...

bu arada resimlerdeki tarihlere takılmayın makinanın tarih damgasını ayarlamayı unutmuşum (15/10/2009)

evet şimdi gelelim ikinci gezim olacak şehitlik için sizlerden yardım bekliyorum bayram sonrası günü birlik gidip gelebilirmiyim,yol güzargahı nasıl olmalı ve nereler gezilmeli ve şimdiden herkese teşekkür ederim...
    [/X]htokac

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmetusta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax 400
    4 ay 5 gün sürmüş galiba geziniz
    www.ahmetusta61.blogspot.com
    ÇILGIN MOTORCU

myyedek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER 8
    Alıntı ahmetusta61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 ay 5 gün sürmüş galiba geziniz
    Evet güzel gezi ama 4-5 sürmesi ilginç

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    makınada tarıh ayarını yapamamıs heralde guzeldı genede saol paylasım için

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Tebrikler harika olmus
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

htokac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    arkadaşlar makinanın tarihini ayarlamayı unuttum ondan tarih farkı oluştu.herkese teşekkür.

arkadaşlar çanakkale gezisi için yardımcı olabilirmisiniz. nasıl gidilir nerde kalınır nereler gezilir
    [/X]htokac

ımroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-strom DL 650
    Öncelikle selam gezin güzel olmuş darısı sonrakilerin başına ikinci mevzuya gelince ben 15 ağstosta çıktım 29 ağustosta geri geldim gezimden giderken üç kişiydik ( bedirhan,nazlıcan ve ben ) neyse cıvımayayım... dönerken yalnızdım giderken malkara ayrımına kadar yol çok iyi tekirdağın içine giremiyorsun mecburi istikamet malkaranın içinden geçiyorsun yol çalışması vardı orası biraz sıkıntılı yani çakıl çok fırlıyor kamyon ve otobüs bayaaa var ondan sonrası şahane yalnız buradan giderken kınalı tekirdağ ayrımını kaçırma edirneye kadar gidersin.. keşana kadar yol güzel korudağına geleceksin oradan iniştede yol çalışması var dikkatli ol aslında bir tehlike yok ama sen yinede tedbiri elden bırakma kamyon falan çok var..aşağıya düzlüğe indinmi yol üzerinde ofroz köyüne mutlaka gir şahane bir köy orada bir çay iç mutlaka oradan sonra istikamet kabatepe gökçeada tabelasını görene kadar devam o tabeladan içeri gir sağ taraf,zaten oradan sonra abide tabelalarını göreceksin kabatepe gökçeada limanına girmeden yol soldan abideye gidiyor sonrası kolay sana bir tavsiye dönerken gelibolunda çıkar çıkmaz sağda şarköy tabelasını göreceksin muhteşem bir yol acayip keyif alacaksın köylerin içinden geçeceksin araba fazla geçmiyor mükemmel bir yol mutlaka oradan git ayrıca o yol 20 km. daha kısa şimdilik aklıma gelenler bunlar sormak istediğin bişey olursa yazarsın ben henüz gezimi raporlamadım raporladığım zaman göreceksin zaten

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler