Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

KızıLTePe - Mardin Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel ve neşeli bir gezi olmuş.
    Hep istemişimdir bir anadolu turu ve bu turun içinde başta Mardin.

korumaların eksik olması üzücü , Belliki iktisadi alt yapı ile alakalı daha çok .
    ancak en ucuz kask dizlik eldiven bile hayatınızın geri kalanını sağlam şekilde yaşamanızı sağlayacak.

Nice güzel gezilerde görüşmek dileğiyle....
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    üstlerine fazla gidip utandırmayın , soğutmayın bizim motorcuları
    ama Allah göstermesin düşerseniz o kaymak gibide olsa asfalta yüzünüz kollarınız sıyrılırsa çok kötü olur kardeşlerim böyle kötüsünüde arada düşünmek lazım.
    Tekerlekli sandalyede olsan yanında olurmuydu fiyakalı...

Usta tekerinize sağlık da...

Ben korumalıklaklarını göremedim

Umarım foto çekilmek için çıkarmışsınızdır diye ekliyorum inş. öyledir(cık)

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4
    Aynı şeyleri yazmicam, zaten her cümlede var. Hayat sizin hayatınız can sizin canınız keyfini çıkartın

vioLence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    Alıntı emomen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sizde Mardinde yaşasaydınız korumalara o kadar cok ihtiyaçınız olmazdı bunu rahatlıkla söyleyebilirim, haaa sakın yalnış anlamayın hiç lazım degil demiyorum ama yollarda trafik yok , sakin yollar cok ,kalabalık caddeleri yok, inanın arkadaş İstanbulda kullansa motoru kaskın ne kadar önemli oldugunu anlar.
    Sen gez dolaş kardeşim, ama dikkatli ol. Kaskı bulman dilegiyle.

ehliyeti en yakın zmanda alacak, orada polismi var allah aşkına... orada yaşamış olsaydınız ne dediğimi anlardınız.

arkadaslar koruma kask plaka diyeceklerin icin emomen abim güzel bi yazı yazmıs tsk abicim sen anlıosn beni yeterdir
    AMMA VELAKİN, HER ŞEY NASİP

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı vioLence adlı üyeden alıntı Mesajı göster

arkadaslar koruma kask plaka diyeceklerin icin emomen abim güzel bi yazı yazmıs tsk abicim sen anlıosn beni yeterdir
    şu an durumlar müsait olsa sana bir kask yollardım kalitelisinden...ama takarmısın ayrı mevzu...duurmlarda müsait değil o daha başka bir mevzu...Bende Silvanda büyüdüm sayılır doğu şartlarını çok iyi bilirim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

vioLence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu an durumlar müsait olsa sana bir kask yollardım kalitelisinden...ama takarmısın ayrı mevzu...duurmlarda müsait değil o daha başka bir mevzu...Bende Silvanda büyüdüm sayılır doğu şartlarını çok iyi bilirim...
    sağol abi düsünmemn yeterli ben alıcam zaten
    AMMA VELAKİN, HER ŞEY NASİP

romeomustdie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DR-Z 400 S
    16-17'li (yaklaşık 20 sene önce) yaşlarımı hatırladım, Malatya'dan Elazığ'a moblyette ile gider dönerdik henüz o zamanlar kask , dizlik, koruma vs. icadedilmemişti motosiklet için ehliyet heralde o dönemde Malatya'da kimsede yoktu sanırım.

Herneyse geziniz güzel olmuş kardeşler ama diğer yorumcuların da belirttiği gibi önlem almakta fayda var, şu an bunu çok daha iyi anlıyorum.

Allah kaza bela vermesin.
    insan acizdir, muhtaçtır, fazla artislik yapmamalıdır.

fakay1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway Super Light 150
    Arkadaş karar senin kararın yaşadığın bölgenin şartları ne olursa olsun seni seven insanlara karşı bir sorumluluğun var ve onları üzmeye hakkın yok bu sevdaya varsan emniyetini almak zorundasın bir yere kadar çılgınlık fazlası Allah korusun dönüşü olmayan yollara girmeyelim gezelim dolaşalım ve güvenliği unutmayalım .Sana bundan sonraki yaşamında iyi sürüşler dilerim

ad0man1ac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monero 250 cmx a Hedef Custom Chopper !
    Allahına gurban cawemın Duygulandırdın benı ben de gıttım mardıne bu sene ama 4 teker Dım Cpınar kızıltepe derık hepınıze selam

salih425 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    güzel gezi olmuş paylaşım için teşekkürler dahada gezi ve foto bekliyoruz

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    vayyy süper ya çok iyi arkadaşlar lisede tarih öğretmenim vardı kızltepeliydi;);)

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    güzel gezi olmuş tekeriniz düz bassın

zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    kardeş herşey güzelde bişey sorcam yanlış anlama . Bu zafer işareti doğuda tik gibi bişey olmuş. Bunun nedenini sorabilirmiyim?

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    Alıntı zamisli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş herşey güzelde bişey sorcam yanlış anlama . Bu zafer işareti doğuda tik gibi bişey olmuş. Bunun nedenini sorabilirmiyim?
    aynen kardeş ya bu işaretin anlamını bilmeyen kişiler sana başka bir gözle bakıyorlar
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her yazımda kask kask diye tutturan ben bu defa bu hakkımı bir dahaki sefere saklı tutarak tekerinize sağlık diyorum. Bir ayrıntı daha gözüme çarptıki hiç bir molada yada seyir halinde elinizde ağzınızda sigara yoktu. Bu tip resimlerin genellikle olmazsa olmazıdır. Umarım içmiyorsunuzdur tebrikler. Güzel gezmişsin. Ucuzda olsa mutlaka paranızı biriktirin birer tane kask alın lütfen, bu gün bu güzel resimlerin yerine yarın kötü resimleriniz görmek istemem.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    kask hakkında bende görüşlerimi yazayım bari.

ben askerliğimi Mardin'in birkaç ilçesinde yaptım. malum çarşı yoktu. 14 ayda en fazla 4-5 kere çıkabilmişimdir çarşıya. çok motor var ama ben HİÇBİRİNDE kask göremedim.

ne günlerdi ama... Mardin merkez-Nusaybin-Cizre-Kızıltepe-Midyat... gezdim durdum askerliğim boyunca hudutta. kızıltepe havaalanından mardin merkeze kadar asfalt mükemmel. çokta güzel virajı vardı. hele ipekyolu.. biraz bozuk ama ip gibi dümdüz bir yol. hep aklımda o yollar.

photoshop

Suriye'li bir amca ve biz (o kadar genç adamız, birimizde ayna yada tarak yok. adam aynayı çıkarıp kendine bi baktı fotodan önce)

Mardin'li amca ve biz (o kadar genç adamız, birimizde ayna yada tarak yok. adam aynayı çıkarıp bıyığına kaşına şekil verdi fotodan önce)

burası benim çöplüktü..

Şırnak-Cizre

Mardin-Nusaybin

Mardin-Kızıltepe

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    benimde kanım deli ama kask takıyorum geçen gün düştüğümde daha çok anladım değerini ls2 min

herşeyi geçtim aynalar yok yahu :(
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    resimlere baktıkça askerliğim aklıma geldi idilden çarşıya mardine gelirdik vaybe
    ** hudut kargaları ** :d

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 05:15 ----------

@gkhnkzy

Hangi taburda hangi bölükde yaptın askerliğini sen
    senin kadar benimde gezmişliğim var o yollarda şuan ipek yolunu genişlettiler ben tezkereye gelirken çalışma vardı sanki istnbul parkın pisti gibi çok güzel oluyor şırnak yolu
    idil-alakamış

Şırnak idil yaşayan bilir...

Hudut kartalları

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler