Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kahraman maraş mt nizib zeugma belkıs harebeleri ve birecik gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n

sabri ustadan patlıcan kebeb

eh yaptığı gibide götürüyor maşallah

kısmete bak müslüm baba da nizibli ve sabri ustanın yanında idi benim regali görünce doğruca regal kimin diye sordu gurur duydum ilgilenmesinden dolayı

eh nihayet hüseyin usta ile bir gezide beraberiz

sabri usta ve bizim yiğitin oğlu levent harika bir ikili oluşturdular gün boyu gülmekten kırıldık

işte kaya mezarlar ya bende beleş mezar buldum diye sevinmiştim ama
    sabri ustagil sahibleri olduğunu söylediler

işte yeni ortaya çıkarılmış mozaik ler harika bir hamam yer döşemesi imiş
    baya zaman alıyor resim işi konuyu açayımda devam edeyim resim atmaya
    yoksa baya gec olacak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:39 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:37 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:46 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:39 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:51 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:46 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:56 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:51 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:00 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:56 PM ----------

bu gezimizde bizi yanlız bırakmayan ve tüm misafir perverlik adına ne yapılacaksa 10 katını bizden esirgemeyen sabri ustaya ve emeği gecen iki oğluna teşekkür ederim bu gezide bir motorcu büyüğümüz olarak tanıdığımız müslüm baba yıda bu sayede tanıma fırsatı buldum harika bir gezi oldu ne mutlu bize

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:00 PM ----------

gece nın bir yarısı yola cıkacağımızdan dolayı sabri ustanın tavsiyesi ile acı kahvelerimizide birecikte içtik sağolasın sabri usta

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    elinize ayağınıza sağlık mustafa artık o tarafların gezilerini sabri dayımsız görmeyeceğiz belli oldu.sevgiler saygılar dayıcığımada
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    Abi canımı istettiniz valla helal etmem hakkımı sabri ustam öttürmüş gene.ellerine emegine saglık.paylaşım için teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler