Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Avrupa Turu '09 - 26gün.7ülke.10.300KM.

Motovento
    REKLAM ALANI
    cagatay_hepsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung 250 comet'di gitti yamaha x-max 250 geldi
    eski bir başlıkmış ama iyiki hortlamış çok hoşuma gitti anlatım ve resimler harika.güzel bir gezi olmuş
    heralde bir motorcunun yaşayabileceği en güzel ülke italya olsagerek heryer motor ve insdanlar çok sıcak görünüyorlar
    size çok teşekkür ediyorum bu güzel gezinizi bizle paylaştığınız için...
    ATATÜRK diyorki "Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Ruhumda bir zerafet var...ben Avrupayı çoktan fethetmişim...AB ye 2005 te girmişim...Batı eyidir eyi...

2005 ...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

cagatay_hepsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung 250 comet'di gitti yamaha x-max 250 geldi
    yine reklam yapmışsın mete abişş
    ATATÜRK diyorki "Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı cagatay_hepsen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yine reklam yapmışsın mete abişş
    hatunları görünce anladım ki o zamanlarda ben güzel seçim yapmışım...şimdi kız motoru diye dalga geçerler ama her zaman seçimlerime güvendim...1.fotodaki maşallah fidan gibin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    tüüüü, scooterci seniii....
    ben de seni türk motorcusu bilirdim ama meğersem italyan özentili asfalt züppesiymişsin...
    bari agusta f4 filan olayına girseymişsin...agv kask ta cabası
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    gezi gerçekten mükemmel.defalarca okumama rağmen sayfada her gördüğümde yinede dayanamayıp tekrar tıklıyorum arkadaşa sorulan şu soruda çok garip geliyor bana.scooterla zor olmadı mı?dayanamayıp birşeyler yazma gereği duydum.1-Arkadaşımızın yolculuk yaptığı motorun japon olduğunu unutmayalım.2-Bu yolculuğa çıkamayacaksa 400 cc bir motora binmenin ne mantığı var.3-Kişisel fikrim on bin km daha gitse banamasın demezdi motor eminim.4-Ben 125 cc motorumla bile hiç korkmadan 2000-3000 km lik bir geziye çıkabilirim.Tek sorun sadece biraz rüzgar ve hız olur.5-kim dediki scoterla uzun yol yapılmaz diye hala merak ediyorum.kusura bakmayın ama bu motorun sıfırının fiyatlarına bir bakın isterseniz.Birçok vitesli motoru hem fiyat yönünden hemde yolda katlıyacağı kesin.6-ufak cc ler konusunda evet şehiriçi için daha ideal olduğuna katılıyorum fakat 400 cc lik bir scooter uzun yol içindir unutmayın.
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

Motosikleti
    suzuki V-storm
    sanki guzel bir film seyrettim..tadı damagımda kaldı..darısı basıma..
    size de paylasımınız icin cok tesekkur,kazasız,belasız nice turlar..

orangeblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    gerçekten mükemmel gezi ,maliyet hakkında bilgi verirmisin?

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    İmrendim valla ama yazıları okumadım itiraf ediyorum resimlere baktım yazıları resimlerin arasına serpiştirsen daha iyi olurmuş hepsi birden cok uzun geldi bana :D
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    YAMAHA MAJESTY 400
    Alıntı orangeblue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten mükemmel gezi ,maliyet hakkında bilgi verirmisin?
    giristeki yazıda harcamalar konusunda bilgiler var zaten arkadaşlar. ama tekrar edeyim. 2 kişi vizeler ve çıkış masrafları dahil toplamda 3000€ civarinda bir harcama yaptik. gezinin süresi 26 gün ve toplam mesafe 10000km civarındaydı.

Motosikleti
    suzuki an125
    resimlerin sonuna geldiğimde way be demekten başka bişey gelmedi aklıma..helal olsun on numara bir gezi olmuş

Seda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6
    Oldukça keyifli geçmiş geziniz, ne güzel. Okurken insanın içinde bir şeyler kıpırdanmaya başlıyor. Hemen yeni sayfalarda araştırmaya başlayıp kafamda yeniden rota planlamaya geçtiğimi fark ettim. Özenmemek elde değil gerçekten.

Eşinizi de sizi de tebrik ediyorum öncelikle. İnsanın güvenebileceği biri ile yola çıkıyor olması, gereken cesaretin büyük bölümünün kaynağını oluşturuyor sanırım

Bizde Eylül 2010'da Adriyatik Kıyıları gezisi planlıyoruz motorla. Bizim ki biraz daha tatilimsi kıvamda geçecek gibi görünüyor çünkü 2009 Eylül'ünde Bosna Hersek ve Hırvatistan'a yaptığımız motorsuz gezimizde resmen saçımızı başımızı yolduk. Hem kıyı şeridi inanılmaz güzel, ufak ve düzenli kasabalarla ve daha büyük turistik şehirlerle dolu, hem deniz her yerde muhteşem, hemde yollar çok kaliteli ama en güzeli de inanılmaz virajlı. Yani biz bol bol viraj yapıp denize girmek istiyoruz

Aslında size sormak istediğim milyon tane soru var fakat henüz sırası değil. Gözünüzü korkutmayayım yoksa sonradan soracaklarıma cevap vermeyebilirsiniz

Sizden tek bir ricam olacak; bu muhteşem gezinizin rotasını bir harita üzerinde çizip buraya koymanız mümkün mü acaba?
    Bir de neden Bari'yi değil Brindisi'yi tercih ettiniz?

Şimdiden çok teşekkürler
    "Ey yaşam, senin bunca değerli oluşun ölüm sayesindedir."

Lucius Annaeus Seneca

Motosikleti
    YAMAHA MAJESTY 400
    [/COLOR]
    Alıntı Seda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oldukça keyifli geçmiş geziniz, ne güzel. Okurken insanın içinde bir şeyler kıpırdanmaya başlıyor. Hemen yeni sayfalarda araştırmaya başlayıp kafamda yeniden rota planlamaya geçtiğimi fark ettim. Özenmemek elde değil gerçekten.

Eşinizi de sizi de tebrik ediyorum öncelikle. İnsanın güvenebileceği biri ile yola çıkıyor olması, gereken cesaretin büyük bölümünün kaynağını oluşturuyor sanırım

Bizde Eylül 2010'da Adriyatik Kıyıları gezisi planlıyoruz motorla. Bizim ki biraz daha tatilimsi kıvamda geçecek gibi görünüyor çünkü 2009 Eylül'ünde Bosna Hersek ve Hırvatistan'a yaptığımız motorsuz gezimizde resmen saçımızı başımızı yolduk. Hem kıyı şeridi inanılmaz güzel, ufak ve düzenli kasabalarla ve daha büyük turistik şehirlerle dolu, hem deniz her yerde muhteşem, hemde yollar çok kaliteli ama en güzeli de inanılmaz virajlı. Yani biz bol bol viraj yapıp denize girmek istiyoruz

Aslında size sormak istediğim milyon tane soru var fakat henüz sırası değil. Gözünüzü korkutmayayım yoksa sonradan soracaklarıma cevap vermeyebilirsiniz

Sizden tek bir ricam olacak; bu muhteşem gezinizin rotasını bir harita üzerinde çizip buraya koymanız mümkün mü acaba?
    Bir de neden Bari'yi değil Brindisi'yi tercih ettiniz?

Şimdiden çok teşekkürler
    Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Aşağıdaki
    harita umarım işini görür. Kabaca bir rota çıkardım. ama daha detaylı olarak gittiğimiz yerler girişde ki yazıda var. Brindisiye geçmemizin sebebi Sicilya ya daha yakın olmasıydı. Çünkü amacımız önce sicilya ya geçmekti. Hem gemi fiyatları daha uygun! Başka sorunuz olursa da çekinmeden sorun.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:12 ----------

Bu arada elim değmişken biraz daha fotoğraf ekleyeyim dedim. Umarım aşağıdaki fotoğraflar sizi biraz daha ateşler ve yaz için rota belirlemeye başlarsınız!

Eşimin kamerasından yansıyanlar...

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Uzun menzilli her motosikletçinin hayalini süsleyen bir gezi..

Son fotoğrafları ilave ettiğiniz iyi oldu paylaşım için teşekkürler.

omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    linki derhal eşime gönderdim,imrenerek.
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Çok güzel olmuş.Güzel yerler.Kazasız sorunsuz nice geziler.

Motosikleti
    yeni vespa GT 200, eski vespa Px 150
    Merhaba

Öncelikle böyle bir paylaşımda bulunduğunuz için teşekkürler resmen ağzımızın suyu akarak okuyoruz.

Emekliliğim yakın olduğu ve italyanca sorunum bulunmadığı ayrıca sıkı bir vespa kullanıcısı olduğum için bu gezinin yalnız italya bölümünü kapsayan kısmını yapmayı planlıyorum, sizin gibi Brindisi yolu ile, eğer sitede kalmaya devam edersiniz benim de sizlere çok sorucak sorum olacak...

Dikkatimi çeken en önemli husus şu fotoğraflarda :

nerdeyse İtalyadaki bütün motorlarda siperlik/ ön cam kullanımının ( bilhassa yüzü örtecek biçimde ön cam ) gelenek halini alışı, bizde pek o kadar kullanan rastlayamassınız , ya motor devrilir , ya öküzün teki gelip çarpar ya çocuklar motorunuzu devirir ya da benim başıma gelen gibi iki lodos fırtınası geçirirsiniz ve iki kez camınız kırılır, gitti 250 E, demek onlarda böyle tip sorunlar pek olmuyor ya da ön cam fiatları hayli ucuz, adamlara dokunmuyor bile, gidip hemen yenisini takıyorlar ...

Bize bu güzellikleri yaşattığınız ve bol bol iç geçirttiğiniz için çok sağolun...

Nejat

vespa GT 200

istanbul- pendik

angorstatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 2006
    tek kelime ile enfes bir gezi olmus. boyle bir gezi herkese nasip olmaz. şanslısınız.
    allah boyle bir geziyi tum motosiklet sevenlere nasip etsin..
    motorda motor, ille de motor

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    keşke fotoğraflar hiç bitmese diyor insan.tekrar teşekkürler paylaşım için
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

Motosikleti
    ybr125
    tek kelimeyle harikasınız gercekten cok sanslısınız.bunları yasamak için sabırsızlanıyorum cok tesekkurler fotoğraflar ve harika anlatımınız için.yolların güzelliği ve motosikletlet kullanımının bu kadar yaygın oluşu çok etkileyici umarım güzel ülkemde bu günleri görür

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler